Skip to content

Najlepsze strony internetowe do nauki angielskiego online za darmo na komputerze i telefonie komórkowym – alfabet, ćwiczenia itp.

18 de czerwiec de 2023

Kiedy zaczynamy uczyć się języka, pierwszą rzeczą do zrobienia jest zapoznaj się ze swoim alfabetemwiedząc, ile liter składa się na to samo i jak należy je wymawiać.

On angielski alfabet Jest to jeden z najczęściej używanych na świecie, ponieważ obecnie ten język jest jednym z najczęściej używanych.

Alfabet po angielsku, gdzie łatwo się go nauczyć?

Alfabet w języku angielskim składa się z z 26 liter, wśród których jest 21 spółgłosek i 5 samogłosek.

W przeciwieństwie do tego, co dzieje się w innych językach, w języku angielskim wymowa liter Może się różnić w zależności od tego, gdzie się znajdują w każdym słowie.

Chociaż jest tylko 26 liter, istnieć do 40 różnych wymow.

na stronie internetowej o el-abecedario.com Możesz uzyskać wiele informacji na temat alfabetu angielskiego. Ta strona internetowa, choć również zawiera treści dla dziecijest bardziej odpowiedni dla bardziej dorosłej publiczności.

Dzięki niemu możemy zobaczyć i usłyszeć kształt wymowy każdej litery, gdy są wymawiane same.

Na YouTube możemy znaleźć świetne liczba narzędzi z którymi można uczyć się języków.

Na anglojęzycznym kanale AlaMexicana znajdujemy filmik, w którym możemy nauczyć się wymowy każdej z liter składających się na alfabet angielski.

Kanał Piosenka ABC dla dzieci Jest bardziej skierowany do dzieci. W nim maluchy mogą nauczyć się wymowy różnych liter poprzez zabawne piosenkico pozwala na rozpoczęcie nauki języka przy niewielkim wysiłku.

Jakie znaczenie ma alfabet w języku angielskim

Chociaż może nam się wydawać, że poprawnie wymawiamy każde słowo alfabetu w języku angielskim To nie jest takie ważneprawda jest taka, że ​​tak.

Istnieje wiele złożonych słów, które obcokrajowcy źle się wymawiająDlatego bardzo często zdarza się, że rozmawiając z Anglikiem, jeśli nie zrozumiał tego, co mu powiedzieliśmy, prosi nas o przeliterowanie.

Coś, co jest również częste, gdy dajemy nasz informacje osobiste i to, że niektóre imiona i nazwiska w języku hiszpańskim są trudne do zrozumienia dla Anglików.

Jeśli dobrze poradzimy sobie z alfabetem i pisownią, komunikacja będzie dużo łatwiej.

Ci, którzy chcą nauczyć się poprawnej pisowni po angielsku, mogą skorzystać ze stron takich jak spanish.myspelling.netktóry umożliwia przeliterowanie zarówno wyrazów, jak i całych zdań.

Najbardziej kompletne litery alfabetu angielskiego

Choć wydaje się to proste, często nam się to zdarza zwykle mylimy z pewnymi literami.

Występuje często z wymową samogłosek, tzw różnica wymowy między B i V, wymowa W, różnica między wymową C i S, rozróżnianie między K i Q, wymowa R, Y i Z.

Inne zasoby do nauki języków w najprostszy możliwy sposób.

Nauka języka wymaga czasu i wysiłku, ale dzięki do Aplikacje uczyć się angielskiego Można ją ćwiczyć w dowolnym czasie i miejscu.

Inną opcją słuchania i poprawiania wymowy jest oglądać brytyjskie filmy lub seriale lub Amerykanie w oryginalnej wersji.

Znajomość angielskiego w dzisiejszym świecie to prawie obowiązek dla każdego rodzaju kariery akademickiej lub zawodowej, którą chcemy rozwijać.

Już wiemy, że nie jest łatwo, uczyć się nowego języka To zawsze kosztuje, a kursy i egzaminy są zwykle dość drogie.

Jeśli nie masz czasu ani pieniędzy, aby iść do akademii doskonalić swoją wiedzę język Szekspira.

Dzisiaj przedstawimy Ci kilka stron internetowych, na których możesz znaleźć całkowicie darmowe kursy, z którymi poprawić swój poziom angielskiego Będzie prosto i tanio.

darmowe strony internetowe

Zacznij od Nauka angielskiego

Witryna Learn English to idealne miejsce do rozpoczęcia nauki języka angielskiego dla dorosłych. Jednym z jego mocnych punktów jest sekcja słownictwa, ponieważ w nim możemy znaleźć wszystkie rodzaje słów, pojęć i wyrażeń przydatnych do komunikowania się w języku angielskim.

Agenda Web to bardzo dobra opcja dla Ciebie.

Chociaż jest to nieco chaotyczne i trudno jest znaleźć to, czego szukamy, strona internetowa Agenda ma ciekawy dział słuchania, w którym znajdziemy nagrania, które mogą być dla nas bardzo praktyczne w doskonaleniu tej kompetencji.

Polecamy jedną z najlepszych stron: English Page

Ta strona jest jedną z najlepszych stron do nauki języka angielskiego, z której codziennie korzystają tysiące uczniów i którą gorąco polecamy.

Witryna English Page to witryna pełna doskonałych sekcji, z których wyróżnia się przede wszystkim ta na gramatyka i czasy.

Różni się od innych tym, że jest oparty na amerykańskim angielskim i faktycznie tak jest dobre referencje że wiele tradycyjnych kursów zaleca go swoim studentom, aby używali go jako wsparcia.

Innym bardzo pozytywnym punktem, który może Cię zainteresować na tej stronie, jest to, że zawiera ona setki ćwiczeń do każdej oferowanej lekcji.

BBC Learning English do nauki brytyjskiego angielskiego.

Jeśli to, co Cię interesuje, to nie nauka amerykańskiego angielskiego ale Brytyjczycystrona internetowa BBC Learning English jest interesującą opcją i może być bardzo pomocna.

Jego sekcje dotyczące słownictwa i gramatyki są doskonałe i chodzi o to niektóre kursy, które są dość prestiżowe, więc zawsze będą idealną opcją, gdy próbujesz poprawić język.

Znaj angielski, aby doskonalić swoją gramatykę

Ta strona jest dla Ciebie najlepsza, znasz trochę angielski, ale musisz poprawić swoją gramatykę. Znajdziesz tam wiele przydatnych zasobów. takie jak klipy wideo, filmy i teksty w języku angielskim, ale bez wątpienia najlepsza jest sekcja gramatyczna.

Na stronie Saber Inglés znajdziesz wszystkie zasady języka angielskiego, idealnie uporządkowany więc niczego nie przegapisz.

Posiada również dość szczegółową sekcję słownictwa, która obejmuje kilka wyjaśnień w języku hiszpańskim żeby wszystko było dla nas jaśniejsze, żeby było idealne dla studentów.

Nauka języka jest zawsze oczekujące zadanie dla wielu ludzi.

Nie każdy ma na to czas lub pieniądze iść do akademiiale na szczęście dzisiaj to już nie problem.

Istnieje wiele aplikacji z ćwiczenia z języka angielskiego które mogą pomóc nam poprawić naszą znajomość języka.

Dajemy Ci najlepsze angielskie aplikacje do ćwiczeń na Androida

Ćwiczenia z języka angielskiego, nic lepszego niż ćwiczenie podczas nauki.

Ta aplikacja jest idealna dla tych, którzy chcą wykonywać ćwiczenia Gramatyka angielska.

Możesz ćwiczyć zaimki, przedimki, czasy czasownikówitp. Ponadto wszystkie ćwiczenia mają swoje rozwiązania, aby sprawdzić, czy zostały wykonane poprawnie.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.3 i wyższe wersjewymaga 2,2 MB wolnego miejsca do zainstalowania.

Pobierz ćwiczenia z języka angielskiego

urządzenia instalują aplikacje

Test z gramatyki języka angielskiego dla osób na poziomie średniozaawansowanym

Ta aplikacja jest uważana za jedną z najlepszy w swoim rodzajuspecjalnie zaprojektowany dla osób na poziomie średniozaawansowanym i wyższym średniozaawansowanym.

Obejmuje 60 testów, ponad 1200 zadań, 20 jednostki gramatyczne w każdym teście i proste wyjaśnienia.

Użytkownik może zobacz swój wynik i całkowity postęp w postaci analityki. Jest to więc wspaniała opcja.

Działa na urządzenia z systemem operacyjnym Android 2.9 i nowszy wymaga 2,9 MB wolnego miejsca na instalację.

Pobierz Test z gramatyki języka angielskiego

Naucz się angielskiego 6000 słów, poszerz swoje słownictwo.

Jednym z kluczy do dobrej nauki języka, oprócz kontrolowania gramatyki, jest mieć bogate słownictwo. Ta aplikacja ułatwia naukę nawet 6000 angielskich słów.

Nauka staje się przyjemniejsza dzięki obrazom, transkrypcjom fonetycznym i nagraniom wymowy ludzie mówiący w ojczystym języku. Słownictwo obejmuje 15 różnych tematów podzielonych na 140 podtematów.

Użytkownik może wybierać pomiędzy siedem różnych gier uczyć się w jeszcze bardziej dynamiczny sposób.

Działa na urządzeniach z systemem Android OS 2.3.3 i nowszym wyższe wersjewymaga 46 MB wolnego miejsca do zainstalowania.

Pobierz Ucz się angielskiego 6000 słów

English for Children najlepsza aplikacja dla najmłodszych

Ta aplikacja została specjalnie zaprojektowana w celu promowania nauki języka angielskiego przez dzieci. Słownictwo jest uczone w prosty sposób poprzez obrazki i pozwala dzieciom się uczyć proste zwroty do codziennej komunikacjićwicząc tematy związane z prawdziwym życiem.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Androida 4.0 i nowsze wersje wymagają 3,2 MB wolnego miejsca do zainstalowania.

Pobierz Angielski dla dzieci

nauczyć się prostych zwrotów

Za pomocą dowolnej aplikacji, którą dziś poleciliśmy, możesz ćwiczyć ćwiczenia angielski na różnych poziomach i różnych typów, które pomogą Ci poprawić znajomość języka.

Ponadto, mając aplikację na telefonie komórkowym, mamy tę wielką zaletę, że możemy się w niej uczyć dowolnym czasie i miejscu.

Aby jeszcze bardziej poprawić swoją znajomość tego języka, nie przegap naszej kompilacji aplikacje do nauki angielskiego.

dołącz do naszego kanału telegram