Skip to content

Jak i gdzie zobaczyć zakończenie tureckiej powieści Medcezir w języku hiszpańskim i kompletne

6 de lipiec de 2023

mecezir (przetłumaczone na hiszpański Tide) to turecki serial telewizyjny opowiada historię Yamana, młodego robotnika o skromnych korzeniach, bojownika, dobrego studenta, mieszkającego z matką i bratem, który trafia do więzienia za rabunek dokonany przez jego brata.

Kiedy znany prawnik o imieniu Selim oferuje zamieszkanie z nim i jego rodziną. i oczywiście lepsze życie jako dobroczyńca, Yaman ma przed sobą wielką szansę, która jednak nie przeszkodzi mu w rozliczeniu się z przeszłością.

Yaman początkowo nie przyjmuje tej propozycji, ale kiedy zostaje wyrzucony z domu, w końcu ją przyjmuje. Selim zachęca go do kontynuowania studiów architektonicznych, a nawet wprowadza go do swojego kręgu towarzyskiego. jak jego najstarszy syn.

Fabuła obejmuje różne młodzieżowe problemy, takie jak przestępczość, miłość i uzależnienie od portali społecznościowych, alkoholu, imprez, a także dotyka kwestii społecznych ciekawe związane z upokorzeniami wynikającymi z nierówności statusu społecznego, uprzedzeniami, społecznościami ukrywającymi się za działalnością charytatywną, sposobem utrzymywania przy władzy społeczeństw niechronionych lub zagrożonych.

I jak w każdej historii nie może zabraknąć romansu, Yaman zakochuje się od pierwszego wejrzenia w młodej kobiecie imieniem Mira., córka Sude i Faruka. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że ta młoda kobieta jest zaręczona z Orkunem, kapryśnym, psychopatycznym i manipulującym młodym mężczyzną, który wykorzystuje różne sytuacje, by robić z siebie ofiarę i udawać, że ryzykuje życiem dla Miry.

Bez wątpienia Medcezir to jedna z najbardziej udanych telenoweli, jakie widzieliśmy ostatnio w naszej telewizji. Ten udany serial telewizyjny Działa od dwóch sezonów, a niedawno zakończył swój drugi i najwyraźniej nie brakuje osób, które chcą wyobrazić sobie koniec tego. Wciąż czekamy na trzecią część, ale przy okazji podpowiadamy, gdzie można było zobaczyć zakończenie wspomnianej serii.

Medcezir Tureckie serie i powieści

Być może w tym artykule znajdziesz różne spoilery lub pisemne podsumowanie szokującej grzywny nałożonej na firmę Medcezir, dlatego ostrzegamy Cię przed kontynuowaniem.

W finale serii natknęliśmy się na kilka rzeczy, które były nieco nieoczekiwane, na przykład Mira zostaje z Yamanem, coś, na co bez wątpienia czekaliśmy od dawna, od początku omawianej serii.

Orkun był prawdziwym antagonistą serii, wroga, by powiedzieć w jakiś sposób o bohaterach. W końcu zostaje zamknięty w zakładzie dla obłąkanych, nie wiemy na jak długo, nienawiść, jaką żywił do Yamana była tak wielka, że ​​próbował odebrać sobie życie.

matrinio plażowy młoda para piasku morze pochmurne niebo wakacyjny

Ostatni rozdział Medcezira

Oczywiście, aby móc zwizualizować ostatni odcinek, trzeba uzyskać dostęp do strony internetowej który pozwala ci właśnie na oglądanie seriali online między innymi. Istnieją nawet aplikacje, o których wspominaliśmy w innych artykułach, które są używane właśnie do oglądania dużej liczby seriali i filmów online, na przykład z komputera z systemem Windows 10 lub z Androida.

Oczywiste jest, że z oczywistych powodów nie możemy zostawić żadnego linku do oglądania serialu online, ale mogę cię zapewnić, że jeśli użyjesz Google “Medcezir online po hiszpańsku” z pewnością znajdziesz wśród pierwszych wyników to, czego szukasz, aby móc wizualizować bez problemów.

W każdym przypadku, serial kończy się tak, jak wszyscy oczekiwaliśmyjedyne, czego teraz chcemy, to nadejście trzeciego sezonu, niepokój trawi nas w środku, po dwóch sezonach chcemy po prostu trochę więcej o tych postaciach, które za bardzo polubiliśmy i które są w naszych sercach.

Jak zawsze, gdy kończy się opera mydlana, odczuwa się ogromną pustkę trzeba czekać na odnowienie na kolejny sezon, najgorsze jest to, że nie jest odnawiana i w końcu chcemy dalej cieszyć się przygodami bohaterów.

dołącz do naszego kanału telegram