Skip to content

Najlepsze memy oraz zabawne i zabawne zwroty dotyczące poniedziałku do udostępnienia przez WhatsApp lub Facebook

13 de marzec de 2023

Poniedziałek to najgorszy dzień tygodniapowrót do codzienności po weekendowym odpoczynku, nie lubi.

Bez względu na to, jaką rolę gramy, czy jesteśmy studentami, czy pracownikami, godzimy się na zaczynanie od nowa, dlatego dzisiaj przedstawiamy zestawienie najlepsze memy na poniedziałekabyś mógł rozweselić ten pamiętny dzień.

Zawsze dzieje się to samo, po weekendzie odpoczynku Poniedziałek i budzik znów włącza się wcześniej rankiem. To sygnał, że musimy wrócić do rutyny i że mamy przed sobą pięć długich dni, zanim znów będziemy mogli odpocząć.

Po kilku dniach późnego wstawania często mamy problemy z zaśnięciem w niedzielę wieczorem i śpimy mniej godzin niż zwykle; co sprawia, że stawienie czoła przerażającemu poniedziałkowi jest jeszcze trudniejsze.

Co prawda w poniedziałek wszystko jest dla nas trochę bardziej pod górkę, ale na szczęście możemy animować dzień jeśli udostępnimy za pośrednictwem WhatsApp zabawny obraz i wideo lub zabawny mem abyśmy się uśmiechali od samego rana.

Możemy tworzyć te śmieszne memy w WhatsApp, możemy wysłać je na facebooku albo rozpowszechniać je za pośrednictwem dowolnego Inny sieć społeczna.

Indeks()

Blue Monday, najsmutniejszy dzień w roku

To, że nie lubimy poniedziałku, nie jest przypadkiem, zdarza się nawet, że ten zaliczany do najsmutniejszych dni w roku przypada również w poniedziałek. On niebieski poniedziałek to trzeci poniedziałek miesiąca w roku i ma wątpliwy zaszczyt bycia uważanym za najsmutniejszy dzień w roku.

Ta koncepcja Blue Monday pojawiła się w ramach kampanii reklamowej biura podróży w 2005 roku, ale udało jej się wyjść poza swój pierwotny cel i jest już jest znana Na całym świecie Jak najsmutniejszy dzień w roku.

Trzeci poniedziałek stycznia sprawia, że ​​wciąż tęsknimy za Bożym Narodzeniem i żałujemy popełnionych w jego trakcie ekscesów. Ale to również ma tendencję do zbiegania się, mniej więcej, z datę, w której nasze cele na nowy rok znowu ponieśli porażkę.

Do tego musimy dodać, że na półkuli północnej jesteśmy w najostrzejszej części zimy i wszystko to powoduje spadek motywacji, coraz bardziej; przez co obciążenie psychiczne, jakie wywierają na nas poniedziałki, waży trzy razy więcej.

Najlepsze memy na poniedziałek

Po tym wszystkim, co zostało powiedziane, jest to jasne Poniedziałek nie należy do ulubionych dni tygodnia dla większości ludzi, ale to nie znaczy, że musisz robić minę.

W złych chwilach dobra twarz! I właśnie to chcemy osiągnąć, dzieląc się memem, który może zmienić dzień i sprawić, że będzie wyglądał bardziej pozytywnie.

Dlatego zostawiamy wam trochę najzabawniejsze memy chwili, które były możliwe dzięki różnym aplikacjom, aby wywołać uśmiech w każdy poniedziałek w roku.

przeszkadza w pracy w poniedziałkito nie piątek, to poniedziałekponiedziałek pracujący

poniedziałek nie taki zły

Z pewnością, jeśli zaczniemy poniedziałek od któregoś z tych memów, nasz nastrój może zmienić się na lepsze. Ale chcielibyśmy również pokazać Ci kilka powodów, które możesz wziąć pod uwagę, aby uniknąć rozpoczynania tygodnia w złym nastroju.

Niektóre badania to ustaliły poniedziałki nie są takie złe W końcu oto kilka powodów, dla których:

  • Oczekuje się, że na początku nowego dnia pracy tak będzie dzień mniej stresujący niż pozostałe z dni tygodnia.
  • To dzień, w którym wielu stara się zrealizować swój plan poprawy stanu zdrowia, widząc więcej osób ćwiczących tego dnia.
  • To najlepszy dzień na zakupy onlineznajdując nam lepsze oferty i nowe produkty.
  • Są to najlepsze dni na podróżowanie, ponieważ weekendy są bardzo zatłoczone, więc poniedziałki reprezentują dni, w których bilety lotnicze są tańsze i łatwiej je znaleźć lub odłożyć na bok.
  • Mogą być błogosławieństwem, czasami będąc jeszcze jednym dniem odpoczynku, kiedy są wakacjei możemy cieszyć się najdłuższym weekendem.

dołącz do naszego kanału telegram