Skip to content

Najlepsze strony do oglądania wszystkich odcinków telenoweli „Pasión de Gavilanes” za darmo online

28 de listopad de 2022

Pasión de gavilanes to kolumbijska telenowela wydana w 2003 roku, która opowiada historię miłości i złamanego serca między braćmi Reyes i siostrami Elizondo. Właściwie to jest adaptacja telenoweli Las aguas mansas. Opere mydlane są bardzo popularne w Ameryce Łacińskiej, chociaż w Hiszpanii odnoszą również wielki sukces publiczny, prawda jest taka, że ​​niewiele jest telenoweli, którym udało się głęboko przeniknąć do hiszpańskiej publiczności.

Pasión de gavilanes udało się jednak posadzić przed ekranem sporą liczbę Hiszpanów, którzy nie byli stałymi fanami tego typu seriali. W rzeczywistości do dziś serial jest wspominany przez widzów z wielką sympatią.

Produkcja napisana przez Julio Jiménez Miał w sumie 188 odcinków i zdobył wiele nagród w ramach nagród telewizyjnych i Novelas, India Catalina Awards, FYMTI Awards, Dos de Oro Awards, Clic Caracol Awards i między innymi.

Wydano Pasión de Gavilanes, Oprócz Kolumbii w wielu innych krajachs, między innymi w Wenezueli, Argentynie, Chile, Bułgarii, Serbii, Rumunii, Panamie, Chinach, Portoryko, Rosji, Izraelu, Hiszpanii, Paragwaju, Ekwadorze, Peru, Kostaryce, Polsce i na Dominikanie.

Minęło ponad dekadę od premiery a dziś nadal istnieje wiele międzynarodowych kanałów telewizyjnych, które nadają tę powieść. Jej bohaterowie nadal udzielają wywiadów ze względu na wielki sukces, jaki odniosła telenowela, a nawet ponownie rozważyli pomysł nakręcenia drugiej części.

Były to jednak tylko spekulacje, które powstały z powodu pragnienia ich fanów, aby ponownie zobaczyć historię tych postaci.

Prawda jest taka, że ​​pozostała w sercach ludzi i młodzi ludzie złapali spisek od opery mydlanej do punktu, w którym chce się rozwinąć jej rozdziały; szukając sposobu, aby zobaczyć to online i zakończyć niepokój związany z wiedzą, jak rozwija się historia.

Więc zwróć uwagę na niektóre strony i platformy które pomogą ci spokojnie zobaczyć tę historię o miłości, złamanym sercu, suspensie, akcji. Cała mieszanka emocji i uczuć, która z pewnością sprawi, że łatwo się zaangażujesz, jeśli jeszcze nie jesteś zaangażowany.

Jak oglądać telenowele Pasión de gavilanes online i za darmo

Tam, gdzie powieść nie jest emitowana w telewizji, istnieje możliwość obejrzenia jej online. Opcji obejrzenia 188 odcinków serialu jest kilka.

Twoje telenowele online to sieć internetowa specjalizująca się w telenowelach, jak sama nazwa wskazuje. Niektóre treści są bezpłatne, ale inne są dostępne tylko dla kont Premium. Jeśli jednak zarejestrujesz się, możesz cieszyć się dostępem do treści Premium za darmo przez miesiąc.

wma planeta to kolejna strona internetowa, na której można uzyskać dostęp do całej serii. Rozdziały można przeglądać online bez konieczności pobierania jakichkolwiek plików. swoje powieści to kolejna strona internetowa, z której można uzyskać dostęp do pełnej zawartości serii i oglądaj online Pasja jastrzębi.

oglądaj kolumbijskie seriale i telenowele na smart tv

Za pośrednictwem YouTube możesz także zobaczyć całą serię, a nawet uzyskać dostęp do wersji w różnych językach, a jeśli chcesz zobaczyć opinie i postępy, możesz przejść do strony internetowej kolumbijskiego kanału o nazwie Canal Caracol lub Caracol TV który zawsze przesyła treści związane z operą mydlaną, takie jak zapowiedzi, wywiady, streszczenia i inne.

Najlepsze aplikacje i strony internetowe do oglądania seriali i oper mydlanych za darmo

Sposób konsumowania treści telewizyjnych bardzo się zmienił w ostatnich latach. W dzisiejszych czasach nie trzeba już przebywać w domu i przed telewizorem, aby móc oglądać ulubione programy. istnieć platformy takie jak Atresplayer z którego widać szósty na żywo i inne kanały tej grupy audiowizualnej. Są też platformy np Netflixa które umożliwiają nam dostęp do dużej ilości treści przesyłanych strumieniowo.

Dobrą rzeczą w tego typu witrynach i aplikacjach jest to, że pozwalają nam cieszyć się naszym ulubione treści w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, czy to przez Smart TV, komputer, telefon komórkowy czy tablet.

dołącz do naszego kanału telegram