Skip to content

Najlepsze filmy piłkarskie do nauki sztuczek, dryblingów i dryblingów

18 de wrzesień de 2023

Jeśli pomyślimy o najpopularniejszych sportach na świecie, z pewnością za chwilę odkryjemy, że większość ludzi największą pasją jest piłka nożna. A przynajmniej tak twierdzi większość międzynarodowych statystyk, które następnie znajdują odzwierciedlenie w rankingach różnych konkursów. W każdym razie musimy zaznaczyć, że te dzieci lub dorośli, którzy chcą naucz się lepiej grać w piłkę nożnąbędą musieli na przykład potwierdzić swoją wiedzę i technikę za pomocą filmów.

Prawda jest taka, że ​​wielu naszych czytelników od dłuższego czasu pyta nas o to, co możemy wziąć pod uwagę najlepsze filmy piłkarskie do naukii w tym przypadku musimy powiedzieć, że jest wiele naprawdę dobrych, które mogą Ci pomóc. Dlatego jeśli chcesz poprawić swoje warunki lub lepiej zrozumieć niektóre ruchy, zalecamy kontynuację czytania na ten temat, aby znaleźć wszystkie te informacje. Oto kilka dobrych filmów o piłce nożnej.

Filmy piłkarskie do treningu

Przestudiuj podstawy

Jedna z pierwszych rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę, jeśli naprawdę chcemy się uczyć Aby grać w piłkę nożną i być najlepszym, trzeba znać podstawowe koncepcje tego sportu. Musimy w tym względzie podkreślić, że istnieją pewne podstawowe zasady i konieczność zrozumienia każdego stanowiska. Prawdopodobnie początkowe podstawy poprzedniego filmu, który Wam zostawiamy, nie są najzabawniejszą treścią na świecie, ale jesteśmy pewni, że będą dla Was niezbędne, gdy będziecie myśleć o odniesieniu sukcesu w tym sporcie.

zacznij ćwiczyć

Kiedy już opanujesz te wstępne podstawy, czas na wykonanie testu, pierwszego kontaktu z piłką, aby dowiedzieć się, jakie mamy umiejętności. zdolności i zdolności. Rzeczywiście, jeśli chodzi o piłkę nożną, będziesz musiał wziąć pod uwagę cztery podstawowe umiejętności. Pierwszy z nich dotyczy bezpośrednio kontroli nad piłką, czegoś podstawowego. Następnie mamy drybling, podania i strzelanie, czyli trzy pozostałe elementy, które uważamy za punkt wyjścia dla każdego, kto chce nauczyć się grać w piłkę nożną. Można tam również znaleźć najlepsze gry.

Popraw kondycję fizyczną

Oczywiście, jeśli masz już podstawowe podstawy i wiedzę nt początkowe techniki, jeśli chcesz odnieść sukces w grze w piłkę nożną, konieczne będzie, aby Twoja kondycja fizyczna towarzyszyła Ci, dlatego też trzeci film bezpośrednio dotyczy tego typu problemów. Prawda jest taka, że ​​ukształtowanie terenu na boisku piłkarskim jest naprawdę ważne i dlatego trzeba go trenować. Naszą pierwszą rekomendacją jest bieganie i sprinty przez trzy lub cztery dni w tygodniu.Jeśli jesteś użytkownikiem Movistar, możesz pobrać tryb piłkarski.

Dołączyć do drużyny

Oczywiście piłka nożna, w przeciwieństwie do innych sportów, ma całkowity wpływ na nasze umiejętności w oparciu o to, co potrafią nasi koledzy z drużyny, i dlatego większość trening musi odbywać się zespołowo, abyśmy mogli dostosować się do wszystkich naszych kolegów. Będziesz musiał znaleźć grupę ludzi, którzy będą chcieli rywalizować lub dobrze się bawić, zgodnie z tym, co Cię interesuje, i w ten sposób będziesz mógł poruszać się w grupie poszukując celów, które zamierzasz osiągnąć.

Inne pomoce do nauki piłki nożnej

Mając wiedzę na temat koncepcji, pozycji i sposobu trzymania piłki na boisku, musimy teraz tylko poszukać trochę więcej, innego rodzaju pomocy, która szczegółowo opisuje inne funkcje tego sport i jego zasady.

filmy uczą dryblingu w piłce nożnej

To tutaj pojawiają się aplikacje postęp technologiczny Wiele z nich zostało stworzonych, aby uczyć się, uczyć i rozumieć piłkę nożną we wszystkich jej szczegółach.

Te nie tylko pomagają trenerzy piłki nożnej podczas wykonywania swojej pracy, ale także przedstawić szereg zasobów, które można wykorzystać do ulepszeń, takich jak:

  • I-wiertarki, które łączą w sobie dwie funkcjebaza danych ćwiczeń, a druga polega na tworzeniu treningów.

Istnieją inne aplikacje, które skupiają się na każdej pozycji, czy to bramkarzy, czy tablic technicznych, wszystko opiera się na szukaniu pomocy poza polem gry, gdzie można rozwijać swoje umiejętności. umiejętności i wiedzę więcej o piłce nożnej.

To filmy piłkarskieCzy zazwyczaj oglądasz, żeby się czegoś nauczyć?

dołącz do naszego kanału telegram