Skip to content

Najlepsze aplikacje na Androida do oglądania piłki nożnej na żywo za darmo z telefonu komórkowego

22 de grudzień de 2022

Czy jesteś miłośnikiem piłki nożnej? Nie dziwi nas to, ponieważ mówimy o najpopularniejszym sporcie na świecie, który ma miliony zwolenników we wszystkich częściach planety, śledzących alternatywy swoich ulubionych drużyn. I rzeczywiście, nie możemy nie podkreślić, że nie zawsze łatwo jest podążać za spotkania naszych zespołównawet jeśli dostępne są setki sieci telewizyjnych, dostępne są niesamowite filmy piłkarskie.

Chodzi o to, że błogosławione prawa telewizyjne niejednokrotnie mogą nas opuścić bez śledzenia meczów rozgrywek, które najbardziej lubimy, i dlatego uważamy za niezbędne, aby zawsze mieć pod ręką alternatywy w takich przypadkach. Z tego powodu chcemy pokazać Ci listę najlepszych aplikacji do oglądania piłki nożnej za darmo na Androida, które mamy obecnie dostępne, te, które nie powinno ich zabraknąć w Twoim telefonie komórkowym.

Jednak zanim zaczniemy od tej kompilacji, o której wspominaliśmy, uważamy, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że niektóre aplikacje mają cechy szczególne, które zamierzamy przejrzeć. Niektóre z nich mogą próbować pobierać i uruchamiać pliki bez pozwolenia lub wchodzić do sekcji informacje o telefonie komórkowym które zamierzasz chronić Nie ma się czym martwić, ale należy zachować czujność.

Aplikacje do oglądania piłki nożnej na Androida za darmo

  • Telewizja Red Direct: prawdziwy klasyk, ale prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz śledzić swoje ulubione mecze piłki nożnej, pierwszą aplikacją, której nigdy nie powinieneś przegapić, jest Roja Directa, specjalnie opracowana, abyś mógł znaleźć wszelkiego rodzaju treści sportowe, zwłaszcza piłkę nożną, oczywiście jest . Najlepszą rzeczą w RojaDirecta jest to, że ma wiele linków, które prowadzą do transmisji strumieniowej wszystkich rodzajów twoich ulubionych zawodów, więc jeśli któryś z nich zawiedzie, możesz szybko zdobyć inny, aby go zastąpić. Oczywiście jest to aplikacja wywodząca się z platformy internetowej o tej samej nazwie.
  • Argentyńska piłka nożna HD: Argentyńska piłka nożna dała nam klejnoty, którymi cieszymy się w Hiszpanii, takie jak Messi, Higuaín, Di María czy Aguero, a jeśli chcemy ich poznać przed innymi, najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to zacząć śledzić tę ligę. Z tego powodu uważamy, że aplikacja taka jak Fútbol Argentino HD jest niezbędna na telefonie komórkowym, aby śledzić najważniejsze mecze jednej z najsilniejszych lig na świecie, ponieważ zawsze wymaga tylko połączenia Wi-Fi.
  • Transmisja na żywo z Football 4us: choć prawdopodobnie trudno jest zapamiętać jej nazwę, prawda jest taka, że ​​​​mamy do czynienia z kolejną aplikacją, która wyróżnia się, jeśli chodzi o oglądanie darmowej piłki nożnej na Androida. W jego konkretnym przypadku musimy podkreślić, że oferuje pełną transmisję meczów piłkarskich z różnych najsilniejszych mistrzostw na świecie, od Ligi Mistrzów po Mistrzostwa Świata. Wyróżnia się jako jedna z aplikacji w segmencie z najlepszą jakością wizualną.
  • Kanał Plus w Internecie: Canal Plus to jeden z najbogatszych wariantów aplikacji do oglądania piłki nożnej na żywo za darmo, ponieważ jest to aplikacja, która zawiera nie tylko tego typu treści, ale także inne. Chodzi o to, że jeśli gra się skończyła i chcesz kontynuować rozrywkę, możesz cieszyć się na przykład niektórymi jego filmami, serialami, a także dokumentami.
  • Piłka nożna na żywo: Football Live to niewątpliwie jedna z tych aplikacji, o których nie można zapomnieć podczas oglądania meczów na żywo, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, ponieważ daje nam możliwość dokładnego śledzenia wszystkiego, co się dzieje, nie tylko z głównymi rozgrywkami krajowymi, ale także na przykład z Ligą Mistrzów i niektórymi innymi ligami amerykańskimi.
  • FreeDirect: Jeśli próbowałeś kiedyś oglądać piłkę nożną za darmo na telefonie komórkowym, być może znasz już LibreDirecto, ale jeśli nie, nie chcieliśmy nie wspomnieć, że jest to aplikacja opracowana przez tych samych ekspertów, co PelisDroid, SeriesDroid i AnimeDroid, które są jednymi z najwybitniejszych w swoich segmentach. W swoim specjalnym przypadku oferuje transmisje z głównych wydarzeń sportowych, na żywo i bezpośrednio, możesz także pobrać filmy w formacie MP4.

mecz piłki nożnej na Androida

Aplikacje do oglądania piłki nożnej za darmo poza Google App Store

W wielu przypadkach, jeśli chcemy oglądać piłkę nożną za darmo z naszych telefonów komórkowych, musimy uciekać się do wszelkiego rodzaju aplikacji i treści, aby osiągnąć najtrudniejsze zawody i prawdopodobnie będziemy musieli opuścić App Store. W tego typu przypadkach nie chcemy odkładać na bok tego, co mają nam do zaoferowania opcje takich jak Splive TVktóry umożliwia oglądanie płatnych kanałów telewizyjnych bez reklam, az drugiej strony Chromecast, które są jedną z najlepszych opcji w tej dziedzinie.

Canal P Gold i Canal P Black to inne aplikacje, które były została przekształcona w historyczną dla użytkowników w tym sensie, ponieważ mają naprawdę prosty interfejs, z listą wszystkich możliwych kanałów telewizyjnych.

Aplikacje do oglądania Barçy i Realu Madryt na żywo w sezonie 2016/17

Następnie, wiedząc, że z pewnością wielu czytelników będzie chciało śledzić wszystkie nadchodzące mecze zarówno Realu Madryt, jak i Barcelony, musimy podkreślić, że istnieją aplikacje specjalnie dla nich. Prox kanału piłkarskiego To jedna z alternatyw, której kibice dwóch najważniejszych drużyn w Hiszpanii nie powinni zostawiać na boku, poza tymi, które wywodzą się z każdego z klubów.

Mówimy to, ponieważ jeśli interesuje Cię tylko jeden z nich, musisz wiedzieć, że obecnie najlepszą dostępną aplikacją do oglądania Realu Madryt na żywo jest Real Madryt Telewizja na żywo i wiadomości która transmituje wiele meczów klubu w różnych dyscyplinach. Tymczasem po stronie Barcelony mamy możliwość zainstalowania tzw. Barcelona App na naszym tablecie lub telefonie komórkowym z Androidem.

Jakiej aplikacji używasz do oglądania piłki nożnej za darmo na telefonie komórkowym?

dołącz do naszego kanału telegram