Skip to content

Jak krok po kroku pobrać aplikację „Premium Portable North Pole” na Androida

16 de maj de 2023

Pierwszą rzeczą, o której należy powiedzieć, jest to, że chociaż istnieje wiele aplikacji, które należy wziąć pod uwagę, myśląc o Świętym Mikołaju i pięknym okresie świątecznym, nie chodzi tylko o świąteczne motywy i prezenty. Jest zbyt wiele opcji, podobnie jak aplikacja, o której dzisiaj będziemy mówić, a mianowicie nauczymy Cię, jak Pobierz aplikację Portable North Poleoprócz dostarczania informacji na ten temat.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jest to aplikacja, która ma wersję podstawową, w której użytkownicy mogą odebrać telefon od Świętego Mikołajaw bardzo realistyczny sposób iw najbardziej nieoczekiwanym momencie.

W tym samym czasie przenośny biegun północny lub PNP ma wersję Premium dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do nowych filmów, które nie są dostępne w wersji podstawowej lub darmowej, oprócz różnych funkcji, możemy na przykład zrobić animację i zabawne filmy, aby dziecko mogło wybrać to, na co najbardziej ma ochotę.

Dlaczego warto pobrać aplikację Portable North Pole Premium?

Przenośny biegun północny jest jednym z nich najlepsze świąteczne aplikacje, jedną z jego najważniejszych cech jest to, że jest dostępny w wersji komputerowej, możemy go również znaleźć na iPhone’a i Androida. Jest to niewątpliwie aplikacja, w której można znaleźć wszelkiego rodzaju ciekawe treści, takie jak filmy, które ekscytują najmłodszych, a także całą rodzinę.

Z kolei Przenośny Biegun Północny ma sekcje specjalnie do nagrywania moment, w którym Święty Mikołaj przybywa do domu, aby zrobić niespodziankę maluchom lub świętować ich urodziny w świątecznym nastroju.

Jak używać i pobierać Portable North Pole za darmo?

Przede wszystkim musimy pamiętać, że ta aplikacja jest Dostępne zarówno w wersji na PC, jak i na urządzenia mobilne w ich różnych systemach operacyjnych. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

Pobierz Portable North Pole na Androida

 • Wejdź do Sklepu Play na swoim urządzeniu mobilnym.
 • W pasku wyszukiwania wpisz nazwa aplikacji.
 • Po zlokalizowaniu go musisz przejść do jego wyboru.
 • Następnie kliknij przycisk instalacji i to wszystko.

na PC

 • Wejdź na stronę PNP North Pole Portable,
 • musisz się zarejestrować w nim, aby móc korzystać z jego funkcji.

kubek gorącej czekolady trzymany przez Świętego Mikołaja

Na iOS i innych systemach operacyjnych

 • Wejdź do sklepu odpowiada Twojemu systemowi operacyjnemu.
 • Poszukaj przenośnego bieguna północnego i kontynuuj pobieranie.
 • Aby móc korzystać z funkcji odblokowania aplikacji, musisz się zarejestrować.

W dowolnej z 2 wersji

 • Poszukaj sekcji wideo.
 • Wybierz wideo, pamiętaj, że masz kilka kilka darmowych opcji, a aby dostosować wersje premium, będziesz musiał zapłacić subskrypcję witryny. W takim przypadku wybierz te z opcją bezpłatną.
 • Następnie należy wypełnić formularz, dodać imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia oraz zdjęcie dziecka w formacie PNG lub JPG. Nie większy niż 8 MB.
 • W tej samej formie możesz wybrać najlepszą opcję z życia codziennego dziecka, która najlepiej pasuje do przesłania, które chcesz przekazać, a na końcu wpisać kraj pochodzenia lub zamieszkania.
 • Kliknij utwórz wideo i poczekaj kilka minut na jego przetworzenie.
 • Po zakończeniu procesu będziesz mógł mieć podgląd wideoMożesz również udostępnić link do filmu swoim bliskim, a jeśli uważnie zajrzysz do sekcji „moje dzieło”, możesz go pobrać i zrobić z nim, co chcesz.

Inne rzeczy, które powinieneś wiedzieć

niestety z nim plan podstawowy mamy wiele ograniczeń wykonać niezapomnianą pracę, ponieważ pozwala nam to zrobić tylko 3 filmy i mamy dostęp do kilku opcji wyboru. Co jest niewątpliwie wadą i czynnikiem mogącym demotywować lub zniechęcać najmniejszych członków rodziny.

Aby uzyskać prawdziwy potencjał tej aplikacji, tak jest niezbędne do korzystania z planu Premium, które będziesz musiał zapłacić, ponieważ dzięki niemu możesz przeglądać i wybierać spośród 15 różnych filmów i 2 interaktywnych, dzięki którym możesz spędzić wyjątkowe i niezapomniane chwile z maluchami w domu w te Święta Bożego Narodzenia.

Dzięki tej aplikacji Twój Święta Bożego Narodzenia będą niezapomnianeCóż, nie ma nic lepszego niż widok naszych dzieci szczęśliwych w tym czasie.

dołącz do naszego kanału telegram