Skip to content

Najlepsze aplikacje na Androida do testu DGT

14 de wrzesień de 2023

Wszyscy, a przynajmniej zdecydowana większość z nas, lubimy prowadzić samochód, to więcej niż oczywiste. Problem w tym, że aby posiadać kartę, musimy pokonać szereg przeszkód, aby pokazać, że jesteśmy na to przygotowani.. Oczywiście sam egzamin na prawo jazdy samochodem, ale też egzamin teoretyczny, który dla kilku osób przysporzył nie tylko bólu głowy, bo nie udało się go zaliczyć.

W każdym razie wiemy, że w innych czasach jedynym sposobem na zdanie egzaminu teoretycznego było wielogodzinne siedzenie i czytanie na ten temat, ponieważ w przeciwnym razie test DGT stałby się problemem bez rozwiązania. Teraz na szczęście czasy się zmieniły i możemy wykonać test DGT Android bezpośrednio z naszego telefonu komórkowego.w znacznie szybszy i łatwiejszy sposób niż zwykle.

Rzeczywiście, Istnieje wiele zastosowań testów DGT, dlatego też zadaliśmy sobie trud ich przeglądu i dzięki temu mogliśmy opracować listę tych, które naszym zdaniem są najlepsze, którymi dysponujemy. W tym sensie udało nam się wyróżnić cztery aplikacje testowe DGT, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na swoim telefonie, zalecamy uważną lekturę dalej.

Najlepsze aplikacje testowe DGT

Todotest (pobierz)

Prawdopodobnie jeśli będziemy mówić o najlepszych aplikacjach, aby móc zdać egzamin teoretyczny przed otrzymaniem prawa jazdy, będziemy musieli wspomnieć Todotesti niewielu innych stawia przed nami tak wiele wyzwań do rozwiązania. Zawiera 60 oficjalnych testów DGT z tymi samymi pytaniami, które znajdziesz na prawdziwych egzaminach, a po poprawieniu odpowiedzi wyjaśnia nam, na co powinniśmy byli odpowiedzieć.

Test DGT (pobierz)

Jeśli poprzednia aplikacja Cię nie przekonała, jesteśmy pewni, że druga, Test DGT, Tak, zrobi to. W tym miejscu musimy podkreślić, że symuluje dokładne warunki egzaminu teoretycznego, biorąc pod uwagę, że daje nam tylko pół godziny na rozwiązanie pytań, zapisując każdą naszą odpowiedź i oferując szczegółowe statystyki dotyczące tego, jakiego rodzaju pytania nie zdaliśmy.

Znaki drogowe (pobierz)

Jeśli przy dwóch poprzednich aplikacjach doszedłeś do wniosku, że masz tendencję do ponoszenia porażek, szczególnie w przypadku oznaczeń na plakatach, które są najrzadziej spotykane, również na to mamy rozwiązanie. To, co możemy polecić, to aplikacja taka jak Sygnały drogowedoskonały system zapamiętywania znaczenia wszystkich znaków drogowych, uporządkowany według kategorii, aby ułatwić ich odnalezienie.

Triviauto (pobierz)

I kończymy Ciekawostka, ostatnia z aplikacji DGT Test, którą możemy polecić. taki, który różni się od pozostałych tym, że w zasadzie proponuje, abyśmy rozpoczęli konkurs, aby wykazać, że wiemy o egzaminie teoretycznym. Jeśli podoba Ci się wersja bezpłatna, zawsze możesz kupić wersję płatną, która dodaje wiele innych treści i którą szczególnie polecamy.

dołącz do naszego kanału telegram