Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać Androida Lost do śledzenia zgubionego telefonu komórkowego

5 de październik de 2023

W dzisiejszych czasach technologia zaczęła odgrywać ważną rolę w życiu wielu ludzi, a w niektórych przypadkach jest niezbędna. Najlepszy tego przykład To może być on telefon.

Bardzo rzadko spotyka się kogoś, kto tego nie robi mieć telefon komórkowy W dzisiejszych czasach przestał być narzędziem komunikacji i stał się koniecznością dla niektórych osób.

Rozmowy, wiadomości, dostęp do Internetu i nieskończona ilość różnych aplikacji to tylko niektóre z korzyści, jakie może zapewnić nam posiadanie urządzenia. mobilny. Po obejrzeniu wszystkiego niektórzy z nas zaczynają myśleć: Co bym zrobił bez telefonu?

Wielu z nas to ludzie zapominalscy lub z tych powodów doświadczyli w życiu rabunku lub kradzieży. Androidjeden z największych mobilnych systemów operacyjnych na świecie, oferuje nam możliwość pobrania aplikacji, która nam w tym pomaga.

On Utracono Androida nie tylko pozwala nam zlokalizować nasze telefon gdziekolwiek się znajduje, ale zapewnia nam także inne przydatne funkcje na wypadek utraty komórka.

Niektórzy mogą pomyśleć, że jest to tzw aplikacja nieco skomplikowane, dlatego dzisiaj poświęcimy się wyjaśnieniu, co oferuje ta aplikacja, a także pomożemy Ci dowiedzieć się, jak korzystać z Utracono Androida.

Utracone funkcje Androida

Ten aplikacja pozostawia na naszej łasce szereg funkcji, które pozwolą nam robić inne rzeczy niż nasze komputer aby znaleźć lub zarządzać naszymi telefon zaginiony.

Warto zauważyć, że to aplikacja działa tylko dla telefony które mają system operacyjny Android i że niektóre funkcje tego aplikacja oferty nie działają na wszystkich wersjach Android.

Czytaj i wysyłaj wiadomości tekstowe

Będziesz mieć możliwość otrzymywania wszystkich wiadomości tekstowych za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także umożliwi Ci odpowiadanie na nie. Można to wykorzystać do komunikacji z ludźmi, którzy jeszcze tego nie wiedzą zgubiłeś telefon.

Inną opcją, na którą pozwala ta aplikacja, jest zapisuj wiadomości tekstowe że chcesz mieć kopię zapasową wiadomości, które uważasz za ważne.

Mobilna regulacja głośności, blokowanie i czyszczenie

Niejednokrotnie zdarzyło nam się, że gdy zgubiliśmy telefon, był on cichy i nie słyszymy go, gdy do niego dzwonimy, co jeszcze bardziej utrudnia nam jego odnalezienie, z tego powodu Lost Android nas opuszcza zmienić głośność.

Możemy także blokować i odblokowywać nasz telefon komórkowy tyle razy, ile chcemy, przydatne, jeśli ktoś chce korzystać z naszego telefonu bez naszej zgody.

Istnieje opcja, czyli mobilna kontrola czyszczenia, która w kilku słowach pozwala nam usunąć z wiadomości, konto Googlekontakty i wiele innych rzeczy w sytuacji awaryjnej.

Zmiana karty SIM i konsultacja

Jeśli w dowolnym momencie ktoś będzie chciał zmienić Twoje Karta SIM i wprowadź inny na swoim telefonie komórkowym, na Twój adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie z informacją. Oprócz tego dzięki opcji konsultacji będziesz mógł się tego dowiedzieć Dane karty SIM, IMEI i inne dane z telefonu komórkowego.

kartę SIM i włóż kolejną do telefonu komórkowego,

Zobacz na mapie

W przypadku, gdy nie pamiętasz, gdzie zostawiłeś telefon lub jeśli został skradziony, masz okazję dowiedzieć się dokładnie gdzie jest wschód.

Możesz być zainteresowany: Jak aktywować GPS na Androidzie?

Ta funkcja może być jedną z najbardziej przydatnych, ale trzeba też zachować przy niej ostrożność, zalecamy ostrożność, jeśli zdecydujesz się przejść do przeszukaj swój telefon gdziekolwiek się znajduje, jeśli ma ją zła osoba, może być niebezpieczna.

Przekazywanie połączeń i wyświetlanie list

Jeśli ktoś zdecyduje się do nas zadzwonić, a my nie wiemy gdzie jest nasza komórka, możemy przekazać połączenie do innego telefonu komórkowego i w ten sposób komunikować się z tą osobą.

Lista połączeń pozwoli nam otrzymać e-mail ze wszystkimi połączeniami, które telefon odbiera lub wykonuje w ten sposób monitoruj to.

Usuń zawartość z karty SD

Będziesz mógł usunąć wszystko, co jest w pliku Karta SD do ochrony Twoich danych lub jeśli chcesz go sformatować tak, aby nikt nie wiedział, co tam jest.

Rób zdjęcia z komputera

Jeśli masz wersję Piernikowy Android 2.3.X Będziesz mieć możliwość robienia zdjęć przednim aparatem telefonu, jeśli będziemy mieli szczęście, możemy zrobić zdjęcie osoby, która je posiada lub przynajmniej mieć zdjęcie referencyjne pokazujące, gdzie znajduje się telefon komórkowy.

Wysyłaj wiadomości i wiadomości głosowe

Dzięki aplikacji możemy wysłać wiadomość bezpośrednio na telefon, aby porozumieć się z osobą, która znalazłem to i w ten sposób znaleźć sposób na wynegocjowanie sposobu ich odzyskania.

Oprócz tego możemy wysłać wiadomość głosową że telefon będzie odtwarzał, całkiem przydatne, jeśli gdzieś jest i chcesz zwrócić czyjąś uwagę, aby mógł go odzyskać.

Jeśli usuniesz wiadomości i pliki z powodu utraty telefonu, a następnie je odzyskasz, niewątpliwie będziesz chciał wszystko odzyskać, dlatego nasz post o tym, jak odzyskać trwale usunięte pliki, może Ci pomóc?

Pojemność dla kilku telefonów komórkowych

W przypadku, gdy w Twoim domu jest więcej niż jeden telefon z systemem Android, za pomocą jednego konta będziesz mógł kontrolować je wszystkie. Najlepiej byłoby, gdyby wszyscy, których dodasz do swojego konta, byli tego świadomi.

Proste rozwiązanie

Krótko mówiąc, samo pobranie aplikacji daje nam możliwość poznania lokalizację naszego urządzeniapozwala nam się z nim komunikować, pozwala nam na usunięcie naszych ważnych danych, jeśli sobie tego życzymy.

Jeśli tak jak ja zdarza Ci się często gubić telefon komórkowy, na co czekasz, aby za pomocą kilku kliknięć mieć możliwość wiedzieć, gdzie wyszedłeś lub mieć telefon żebyś mógł powiedzieć władzom, gdzie tego szukać? Wow, w tym przypadku nie ma co czekać.

Teraz, gdy już wiemy jak korzystać z Androida Lostjuż nigdy nie powinniśmy mieć problemów z zgubieniem telefonu komórkowego lub świadomością, że ktoś go używał.

dołącz do naszego kanału telegram