Skip to content

Jak ukryć aplikacje na Androida i zablokować je hasłem w tych innych aplikacjach

25 de kwiecień de 2023

W wielu domach, zwłaszcza tych, w których mieszkają małe dzieci, możemy stwierdzić, że jako dorośli lub ktoś inny w rodzinie mamy tendencję do udostępniać swoje smartfony z najmłodszymi członkami rodziny, aby mogli się bawić, oglądać ulubione filmy i tak dalej.

Problem polega na tym, że przy wielu okazjach możemy wtedy narazić się na te małe wyświetlać nieodpowiednie treści treści seksualne, przemoc i inne, których nie powinni oglądać, a które mogą wyrządzić im różnego rodzaju szkody.

Trzeba w każdym razie pamiętać, że na szczęście nie tylko Android ma początkowe funkcje blokujące określone treści w oczach najmłodszych członków rodziny, ale są też aplikacje, które zostały opracowane specjalnie z myślą o tego typu sytuacjach. W związku z tym musisz pomyśleć, że w sklepie Google Play jest kilka aplikacji zaprojektowanych specjalnie do kontroli rodzicielskiej, jak to się nazywa, a poniżej wymienimy niektóre z najlepszych.

Następnie pokażemy Ci wiele z tych, które rozważamy Najlepsze aplikacje do ukrywania aplikacji na Androida, biorąc pod uwagę, że większość z nich działa bez żadnych problemów na większości terminali z systemem operacyjnym Google. Żadna z tych aplikacji nie wymaga uprawnień roota, więc każdy użytkownik na świecie może z nich korzystać bez problemów, więc przejdźmy do wszystkich szczegółów, które należy wziąć pod uwagę.

Aplikacje do ukrywania treści na Androida

Nowy program uruchamiający

Następnie zaczynamy analizować niektóre z naszych najlepszych aplikacji do ukrywania treści na Androidzie, ramię w ramię Nowy program uruchamiający, o którym trzeba powiedzieć, że pozwoli na modyfikację wielu innych aspektów środowiska pracy Twojego urządzenia. Nie tylko będziesz mógł ukryć aplikacje w ciągu sekundy, ale także zmienić ikony, animacje i wiele innych. Możesz nawet wybrać, czy chcesz ukryć zawartość, czy po prostu chcesz umieścić kod dostępu, który nie pozwala ciekawskim na dostęp do nich.

Program uruchamiający Apex

Program uruchamiający Apex to kolejna popularna opcja obejmująca możliwość ukrywania aplikacji, która ponownie podlega programom uruchamiającym, a nie innym typom aplikacji. W twoim konkretnym przypadku musisz wziąć pod uwagę, że wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć plik system z Ustawień, Ukryte aplikacje do sterowania szufladą, która jest poza zasięgiem wzroku innych użytkowników. Wszystko, co umieścisz w tej szufladzie, możesz zobaczyć tylko Ty, nikt inny nie będzie wiedział, że tam jest.

aplikacja ukryj aplikacje mobilne

Blokada aplikacji

Aplikacja warta uwagi Blokada aplikacji a zwłaszcza dla wielu użytkowników, przynajmniej tych z bardziej zaawansowanymi niż przeciętne urządzeniami mobilnymi, Wersja AppLocka który jest wyposażony w obsługę klasycznych czujników linii papilarnych, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo urządzenia. Dzięki tej usłudze będziesz mógł blokować treści, takie jak natychmiastowe zdjęcia, a także inne, których nie chcesz, aby ktokolwiek inny je widział. Jest to aplikacja, która wyświetli listę wszystkiego, co zainstalowałeś, dzięki czemu możesz zobaczyć, co można zobaczyć, a czego nie.

Ukryj to Pro

I tak skończyliśmy, trzymając się za ręce Ukryj to Pro, kolejna z tych doskonałych aplikacji dla użytkowników, którzy nie chcą, aby nikt inny widział niektóre treści na ich telefonie komórkowym. W tym konkretnym przypadku uważamy, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zajrzeć bezpośrednio do bezpiecznej sekcji aplikacji, do której można uzyskać dostęp w ciągu sekundy i w której można umieścić wszystkie ukryte pliki, aplikacje i inne treści, które chcemy ukryć przed wzrokiem najbardziej ciekawskich.

Z każdą z polecanych przez nas aplikacji możesz mieć cała zawartość urządzenia jest bezpieczna, Twoja prywatność będzie w pełni chroniona; Nie zapominaj, że możesz pobrać każdą z nich i ocenić, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, spełniając wszystkie wymagania, dzięki czemu będziesz mieć całkowite bezpieczeństwo, że tylko Ty będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji na swoim urządzeniu.

W której z tych aplikacji ukryć zawartość Android Czy to ten, który najbardziej Ci się podobał?

dołącz do naszego kanału telegram