Skip to content

Najlepsze aplikacje do robienia kartek i gratulowania bliskim z okazji urodzin

12 de wrzesień de 2023

W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od wielu naszych czytelników kilka zapytań o możliwość zaoferowania im za darmo aplikacji do gratulacji urodzinowych na Androidzie i prawda jest taka, że ​​w końcu zdecydowaliśmy się przekazać im tego typu informacje. W tym celu przeprowadziliśmy ankietę, w której wyłoniliśmy 5 najlepszych aplikacji z frazami, które uważamy za najlepsze pogratuluj urodzin na Androidziewięc jeśli chcesz zabawić kogoś, kogo znasz, zalecamy dalsze czytanie na ten temat.

Najlepsze aplikacje do gratulowania urodzin na Androida

Wszystkiego najlepszego – większość aplikacji

Wszystkiego najlepszego – większość aplikacji Jest to zatem pierwsza z aplikacji, za pomocą której można pobrać frazy gratulacyjne z okazji urodzin. Szczególnie w Twoim przypadku musimy powiedzieć, że jest to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji z życzeniami urodzinowymi na Androida, zawierająca obrazy i teksty, przede wszystkim biorąc pod uwagę ogromną ilość treści. Zapewnia także ogromną liczbę fabrycznie załadowanych obrazów, na których możesz pogratulować ukochanej osobie.

Wszystkiego najlepszego – 5Cinco

Kolejna alternatywa, o której nie chcieliśmy nie wspomnieć w tym obszarze, dotyczy konkretnie Wszystkiego najlepszego – 5Cinco. Prawda jest taka, że ​​mamy na myśli aplikację, która posiada obszerną listę kartek i umożliwia pobranie na swój telefon fraz gratulacyjnych. W każdym razie cała jego zawartość jest idealna zarówno do udostępniania za pośrednictwem WhatsApp, jak i wysyłania do dowolnej innej sieci społecznościowej. Jeśli chcesz dogadać się z przyjacielem, nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji.

Wszystkiego najlepszego – Fonti Apps

Wszystkiego najlepszego – Fonti Apps Jest to aplikacja, która szybko przykuwa uwagę użytkowników, biorąc pod uwagę to, że wyróżnia się na tle innych tym, że pozwoli nam na wykonanie własnych wizerunków, aby pogratulować członkowi rodziny lub bliskiej osobie. Prawda jest taka, że ​​gdy już stworzysz własną kartkę z pozdrowieniami, będziesz mógł udostępnić zdjęcia znajomemu za pośrednictwem WhatsApp i pogratulować mu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze w tego typu wyjątkowych sytuacjach.

Wszystkiego najlepszego – Aplikacje Agape

Przedostatnia z alternatyw, którą naszym zdaniem należy rozważyć w takich przypadkach, dotyczy konkretnie tej kwestii Wszystkiego najlepszego – Aplikacje Agape, aplikacja, o której przede wszystkim powiemy, która pozwoli Ci składać spersonalizowane gratulacje i wysyłać życzenia urodzinowe za pośrednictwem WhatsApp i Facebooka, więc jeśli chcesz nadać im osobisty charakter, jest to idealne rozwiązanie. Poza tym oczywiście zawiera także obrazy gotowe do udostępnienia i wykorzystania.

Wszystkiego najlepszego – aplikacja Revival

Wszystkiego najlepszego – aplikacja Revival To ostatnia z aplikacji, którą możemy polecić, jeśli chcesz wysłać gratulacje znajomemu lub członkowi rodziny. Wśród jego funkcji musimy wspomnieć, że jest to naprawdę łatwa w użyciu aplikacja, w każdym razie nie tracąca z pola widzenia, że ​​pozwoli Ci udostępniać obrazy z frazami w ciągu kilku sekund za pośrednictwem głównych sieci społecznościowych lub pobierać je w celu przechowywania , jeśli tak, wolisz to.

Chcesz pogratulować znajomemu lub członkowi rodziny z okazji urodzin w inny sposób? Zbliża się kolejny rok Twoich urodzin i chcesz zaprosić wszystkich znajomych na imprezę naprawdę ważne święto? Następnie czytaj dalej! Mamy kilka najlepszych, naszym zdaniem, aplikacji do tworzenia kartek urodzinowych na Androida, a niektóre z nich będą niezwykle przydatne w takich przypadkach.

aplikacja tworzy kartki urodzinowe

Najlepsze aplikacje do generowania kartek urodzinowych

Urodziny

Urodziny to pierwsza z aplikacji do tworzenia kartek urodzinowych, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w takich przypadkach, ponieważ są bezpłatne, podobnie jak dwie poniższe, które pokażemy Ci później. Jest to bardzo kompletna aplikacja, która pozwala nawet ustawić przypomnienia, dzięki czemu nigdy więcej nie zapomnimy o urodzinach żadnego z naszych znajomych.

Aplikację można łatwo zsynchronizować z naszą listą kontaktów, aby uzyskać stamtąd wszystkie potrzebne nam informacje, a także dodać dane o innych osobach, których jeszcze nie mamy na liście. Oczywiście aplikacja ma również różne konfigurowalne widżety, informacje o horoskopie. Aby pogratulować, możemy wysyłać karty przez SMS, sieci społecznościowe i wiele innych platform.

Kartki urodzinowe

Przejdźmy dalej Kartki urodzinowe, druga platforma do tworzenia kartek urodzinowych z telefonu komórkowego, która w tym przypadku ma wiele konfigurowalnych szablonów opartych na wcześniej predefiniowanych, jest bardzo interesująca. Zaletą tej aplikacji nad innymi jest to, że ma wiele najbardziej eleganckich projektów, jakie możemy obecnie znaleźć, co oczywiście zawsze jest korzystne.

Karty z tego programu możemy bez problemów pobrać na nasze telefony z Androidem, a następnie w ciągu sekundy je edytować lub dodać wszelkiego rodzaju filtry z różnych aplikacji, jeśli tak wolimy. Co do reszty, możemy w każdej chwili wysłać je wraz z wszelkiego rodzaju wiadomościami, takimi jak klasyczne zdjęcia urodzinowe. zastosowanie środowisk społecznych.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

I kończymy Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, co oczywiście należy również wziąć pod uwagę w tego typu okolicznościach, ponieważ pozwala nam tworzyć własne konfigurowalne karty w każdym z ich aspektów. Jeśli chcesz dobrze wyglądać w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub partnerów, ale jednocześnie nadać tego typu kartkom osobisty charakter, nie masz wątpliwości, że jest to doskonała opcja.

Obsługa tej aplikacji jest bardzo prosta, wystarczy, że wybierzemy jedno z teł dla naszych życzeń urodzinowych, a następnie wymyślimy dobre zdanie, które chcemy do niego dodać. Gdy tekst będzie już gotowy, przyjdzie czas na dodanie wszystkich ikonek, a później będziemy mogli wysłać pozdrowienia poprzez dowolną platformę społecznościową lub medialną. wiadomości, które lubimy.

dołącz do naszego kanału telegram