Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do nauki języków lub angielskiego z telefonu komórkowego i komputera? – Wolny

3 de kwiecień de 2021

Istnieje wiele opcji i możliwości, jeśli chodzi o pomyślną naukę jednego lub więcej języków. Dzięki temu możemy dotrzeć komunikować się z ludźmi z różnych części świata bez problemu i niedogodności, poznając ich kulturę i tradycje bez brania pod uwagę frustrującej bariery językowej.

Ponadto nauka innego języka zwiększa nasze możliwości, jeśli chodzi o znalezienie pracy, ponieważ będziemy mogli łatwo nawiązać formalną i przyjemną rozmowę z ludźmi z innych miejsc. Ponadto posiadanie podstawowych pojęć dotyczących innego języka może być istotną pomocą i wsparciem podczas podróży z dowolnego miejsca biznes lub wakacje za granicą.

Biorąc pod uwagę te czynniki, jest całkiem jasne, że nie możesz w żaden sposób żałować, kiedy chcesz zrobić krok w nauce języka. Teraz najważniejsze pytanie brzmi: Jak mogę to zrobić?. Istnieje wiele instytucji, które mogą pomóc w rozwiązaniu danego zapytania, ale problem polega na tym, że zajmują dużo czasu i czasami są bardzo drogie.

Nie każdy z nas ma oba czynniki i dlatego wielu zapomina o możliwości nauki innych języków. Ale czekaj, to nie koniec artykułu. Obecnie dzięki ciągłej ewolucji w świecie aplikacji i programów na urządzenia mobilne i komputery będziemy mogli uzyskać możliwość nauki innego języka z domu, a nawet bez płacenia.

Są to aplikacje nastawione na naukę języków. Następnie powiemy Ci wszystko o tych aplikacjach i które są najlepsze na rynku, więc czytaj dalej, a pokażemy Ci wszystkie informacje, dane, szczegóły i korzyści, które te zaplanowane kursy oferują w momencie oferowania wszystkich narzędzi do nauki języka.

Jakie są najlepsze aplikacje do nauki języka z telefonu komórkowego lub komputera?

Istnieje szeroka lista aplikacji, których głównym celem jest oferowanie wszystkich możliwych narzędzi i opcji podczas nauki jednego lub więcej języków. Są one zwykle dostępne dla większości systemów operacyjnych, takich jak między innymi MAC, iOS, Android, Linux, Windows. Również wiele z nich możemy je dostać za darmo.

Poniżej przedstawiamy naszą spersonalizowaną listę najlepszych aplikacji na rynku, które pomogą Ci nauczyć się języka. Zostań i dowiedz się o każdym z nich.

Duolingo

Jest uważany za jedną z aplikacji najbardziej znane i rozpoznawane na świecie w tej dziedzinie. Ale to ma swój odpowiedni powód. Duolingo wyróżnia się przede wszystkim obszernym menu opcji i narzędzi, które pomagają w nauce języka. Oprócz dość intuicyjnej obsługi i interfejsu.

Kolejny interesujący punkt tej aplikacji polega na tym, że zorganizuje kalendarz studiów, który będzie koncentrował się na wyznaczaniu celów krótko- i długoterminowych. Ponadto skupi się na tym, aby nie zajmować dużo czasu, aby w ten sposób można było wejść i uczyć się w najłatwiejszy, najszybszy i najbardziej rozrywkowy sposób.

Z Duolingo otrzymasz uczyć się ponad 20 języków na specjalnie ustrukturyzowanych i zorganizowanych kursach. Ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna w App Store i Play Store, a ponadto można ją również pobrać w sklepie alternatywnym lub zewnętrznym. W ten sam sposób możesz używać tego programu na swoim komputerze.

język duolingo

Busuu

Ta aplikacja jest zdecydowanie jedna z najciekawszych opcji kiedy chcesz nauczyć się nowego języka. Busuu to aplikacja przeznaczona do nauki języków, która działa również jako sieć społecznościowa. W ramach tego znajdziemy ludzi, którzy mają takie same zainteresowania podczas nauki języków, z którymi możemy się komunikować.

Busuu ma w pełni dostępnych około 12 języków. Będziemy musieli się tylko zarejestrować, wybrać jedną z nich i voila, zaczniemy się uczyć. Z drugiej strony ważne jest również, aby pamiętać, że ta aplikacja zaoferuje Ci harmonogram nauki, aby jak najszybciej osiągnąć swoje cele.

Rosseta Stone

Jest to aplikacja internetowa, która zaoferuje nam kursy całkowicie bezpłatne nauczyć się nawet 22 języków. Możemy uczyć się w oparciu o różne, całkowicie dynamiczne ćwiczenia ukierunkowane na osiągnięcie celu.

dołącz do naszego kanału telegram