Skip to content

Najlepsze programy do edycji filmów na PC za darmo bez znaku wodnego

25 de sierpień de 2022

Niestety, wielu fotografów lub projektantów odkrywa, że ​​po wykonaniu ogromnej pracy i opublikowaniu jej w Internecie, ktoś inny podnosi ją bez cytowania, biorąc za to cały kredyt.

Konsekwencją tego jest to, że słynni znaki wodnemały przezroczysty znak, który jest umieszczany na obrazach i innych treściach, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, kto był prawdziwym autorem tej produkcji.

Dlatego, ponieważ wiemy, że prawdopodobnie wiele osób, które nas czytają, będzie chciało uzyskać więcej informacji na ten temat, w kolejnych wierszach przyjrzymy się, które naszym zdaniem są jednymi z najlepszych narzędzi do edycji filmów i dodaj znak wodny za darmo.

Najlepsze programy do dodawania znaków wodnych

Windows Movie Maker

Zaczynamy od jednego z najbardziej znanych programów w tym segmencie, biorąc pod uwagę, że jest on domyślnie instalowany w systemach Windows Vista, 7, 8 i 10, co pozwoliło mu stać się ulubionym publicznie. Oprócz umożliwienia wykonywania czynności, takich jak dodawanie filmów, zdjęć lub dźwięku, możliwe będzie również dodawanie swoich znaków towarowych woda kiedy chcesz.

Lightworks

kolejny program naprawdę bardzo dobrze ceniony przez użytkowników, dzięki której będziemy mogli edytować nasze filmy, wykonując na nich wszelkiego rodzaju akcje, wśród których są oczywiście znaki wodne. Jednym z elementów, który nam się spodobał, jest możliwość dodania dźwięku na pierwszym planie i w tle.

otwarty strzał

Jeden z programów darmowa edycja Najbardziej kompletnym w tym segmencie jest bez wątpienia OpenShot. O tym musimy powiedzieć, że pozwala nam łączyć lub wycinać filmy lub audio, oprócz uzyskiwania wyników w wysokiej rozdzielczości lub dodawania znaków wodnych.

Edytor wideo AVS

Jedna z najciekawszych alternatyw dla Windows Movie Maker (możesz go łatwo pobrać), które możemy dziś znaleźć. Podobieństwa między obydwoma programami są godne uwagi, a dzięki niemu będziesz mógł kopiować audio lub wideo, dodawać do nich tekst i oczywiście znaki wodne.

avidemux

Szczególnie polecana dla początkujących aplikacja, która działa również na komputerach z systemem operacyjnym Windows, dzięki której uzyskasz filmy w wysokiej rozdzielczości, w tym znaki wodne, które chcesz.

kdenlive

Kolejne popularne oprogramowanie dla systemu Linux, które ma swoją wersję dla systemu Windows. W twoim przypadku musimy powiedzieć, że ma wszystkie podstawowe funkcje oprócz kilku dodanych, takich jak te związane z przejściami, w których się wyróżnia. Pozwala także dodawać znaki wodne i eksport w różnych formatach.

mikser

Dla wielu jest to najbardziej kompletny program, jaki możemy wymienić na tej liście, wyróżniający się z różnych powodów, wśród których należy wymienić przede wszystkim to, że pozwala nam tworzyć animacje w formacie 3D. Twój edytor wideo też nie jest zły, jeśli chcesz dodać znaki wodne.

ivsEdytuj

Dość prosty edytor, ale wystarczający do miksowania plików audio i wideo w jednym projekcie, z możliwością dodania tekstu, jeśli tego szukasz. Jeśli pracujesz z treściami 4K możesz eksportuj je w tej jakości ze znakami wodnymi i wszystkim.

VLMC

Nie chcieliśmy również nie wspomnieć o edytorze opracowanym przez specjalistów stojących za odtwarzaczem VLC. W tym przypadku mówimy o usłudze, która właśnie pojawiła się na rynku, działa na Linuksie, MacOSX i Windows.

Strzał śrutowy

Kolejny wieloplatformowy edytor dla komputerów, który jest również open source. Szczególnie podobał nam się jego prosty interfejs, a także możliwość dodawania wszelkiego rodzaju efektów i znaki wodne do naszych filmów.

najlepsze oprogramowanie do edycji wideo

Witryny internetowe do dodawania znaków wodnych

Oczywiście nie chodzi o to, że jesteś znacznie mniej zobowiązany do pobierania programów lub aplikacji, aby dodać znaki wodne do swoich treści, ale możesz to również zrobić z niektórych platform internetowychna przykład:

magnetowid

Pierwszym z edytorów online, który naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, jest ten, który wyróżnia się prostym interfejsem, którego każdy użytkownik może nauczyć się używać. Dzięki temu bardzo łatwo jest dodać znak wodny w rogu nasze treści.

Edytor YouTube

Produkt opracowany przez ekspertów YouTube, który choć nie jest zbyt zaawansowany, posiada wszystkie niezbędne w tych przypadkach narzędzia, w tym możliwość wgrywania filmów bezpośrednio do serwisu wideo.

WeVideo

Nie mogliśmy nie wziąć pod uwagę tego, co dzieje się z WeVideo., system, który mimo, że jest płatny, posiada darmową wersję, która pozwala nam na realizację ciekawych zadań, takich jak: dodaj znak wodny.

naucz się profesjonalnej edycji wideo

Aplikacje do dodawania znaków wodnych na iOS i Android

I oczywiście w końcu nie chcieliśmy pominąć tych użytkowników, którzy potrzebują systemów Obsługa iOS i Android ponieważ zamierzają edytować ze swoich terminali mobilnych, pokazując im jedne z najlepszych aplikacji w tej sprawie:

Klip Adobe Premiere

Znani z tego, że są jedną z wielu opcji, jakie ludzie Adobe mają dla nas do tworzenia treści, w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z naprawdę ciekawym systemem edycji, dzięki któremu będziemy mieli szansę pracować z łatwością, nawet do rzeczy robienia wszelkiego rodzaju kopiowanie.

FilmoraGo

Wykonane przez tych samych twórców Wondershare Filmora, odniesienia w tym segmencie, znajdujemy naprawdę interesującą platformę, jeśli chcesz produkować własne materiały audiowizualne. Umożliwia dodawanie muzyki, wycinanie lub wklejanie filmy itp.

Pokaz wideo

I na koniec nie zapomnij pozostać w konto do VideoShow, kolejna naprawdę ciekawa aplikacja w tego typu obudowach, dzięki której będziesz mieć dostęp do wielu podstawowych funkcji, ale także do innych, mniej popularnych, jak np. nagrywanie dźwięku. Ponadto, ponieważ ma rozpoznawanie twarzy, możesz tworzyć naklejki z twarzą, aby je dodać.

dołącz do naszego kanału telegram