Skip to content

Najlepsze karty MicroSD do Samsunga Galaxy S7, S8, S9 i S10

2 de listopad de 2022

Jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, to zobaczysz w tym czasie nauczyliśmy Cię, jak umieścić kartę microSD w Samsungu Galaxy S8, najnowszy flagowiec koreańskiej firmy, czyli jeden z ostatnich. Prawda jest taka, że ​​na tej podstawie otrzymaliśmy wiele zapytań od użytkowników, którzy chcieli poznać najlepsze opcje microSD dla Samsunga Galaxy S8.

Rzeczywiście, z tego wynika, że ​​w tym artykule zdecydowaliśmy pokażę Ci 5 dobrych kart microSD do Samsunga Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus uważamy, że powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach. I prawda jest taka, że ​​chociaż to urządzenie ma początkową pojemność 64 GB, co wcale nie jest złe, jeśli zwykle pobierasz muzykę lub nagrywasz filmy, mogą one zawieść.

microSD dla Galaxy S8

SanDisk Ultra

Pierwszym z microSD do Samsunga Galaxy S8, który możemy polecić, jest SanDisk Ultra, biorąc pod uwagę, że zaoferuje on pojemność pamięci wewnętrznej nie większą, ani mniejszą niż 200 GB, warto, aby zwiększyć możliwości Galaxy S8. Poza tym musisz wiedzieć, że mówimy o karcie microSD klasy 10 i że ma Prędkość odczytu do 80 MB/s, średnio 40 MB/s na piśmie.

SanDisk ExtremePlus

Zakładając, że nie chcesz zwiększać pojemności pamięci smartfona, jaką oferuje poprzednia karta, musisz wiedzieć, że istnieją alternatywy w ten sam sposób, takie jak SanDisk Extreme Plus. W twoim przypadku mówimy o karcie microSD o pojemności 64 GB, która jest oczywiście tańsza niż poprzednia opcja, ale znowu pod gwarancją ludzi SanDisk.

Lexar 633x

Kolejny z bardzo znanych modeli kart microSD, które możemy znaleźć w tych czasach. W szczególności Lexar 633x wyróżnia się prędkością transferu 95 MB/s, oprócz klasy 10, podobnie jak poprzedni. Możemy znaleźć modele, które wahają się od 32 GB do 200 GB, więc będzie można znaleźć opcje dla absolutnie wszystkich użytkowników.

Samsung PRO+ U3

Jeśli wolisz kartę microSD od ludzi z Samsunga do swojego Galaxy S8 lub Galaxy S8 Plus, musisz zobaczyć tę opcję, Samsung PRO+ U3, który oferuje prędkość odczytu 95 MB/s i prędkość zapisu 90 MB/s. Oznacza to, że wraz z SanDisk jesteśmy w obecności najszybszego microSD, które możesz dodać do swojego Galaxy S8. Jego opcje przechowywania wahają się od 32 GB do 128 GB.

Kingston UHS-I U3

I wreszcie mamy kartę microSD opracowaną przez ludzi z Kingston. Możemy go znaleźć w modelach od 16 GB do 128 GB pamięci. Te karty UHS-I U3 oferują prędkość odczytu do 90 MB/s i zapisu do 80 MB/si są one nieco tańsze niż inne, więc nie należy odrzucać tej opcji.

Inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników w tym zakresie, muszą dotyczyć bezpośrednio następujących elementów: karta micro sd Samsung, jaka klasa micro sd jest najlepsza dla telefonów komórkowych, karta micro sd klasy 10, najlepsza karta micro sd 2017, micro sd dla s7, micro sd dla samsung s7 edge, sd pamięć do samsung s7 edge lub samsung galaxy s7 zewnętrznej pamięci. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Którą z tych kart microSD do Samsunga Galaxy S8 lubisz najbardziej?

MicroSD do Samsunga Galaxy S7? Która jest najlepsza?

Widocznie w pewnym momencie będziesz potrzebować więcej miejsca niż maszbo bez względu na to, ile GB masz pamięci, musisz pamiętać, że robimy za dużo zdjęć, filmów i nawet teraz, gdy możesz nagrywać do 4K, nie ma pamięci, która mogłaby to pomieścić, panowie.

25

Ponad wszystko mieć dobrą kartę microSD chodzi o to, aby móc zapisywać w nim tylko zdjęcia i filmy, dzięki czemu w przypadku awarii telefonu komórkowego nasze pliki są bezpieczne, a nawet możemy je zapisać na komputerze, aby w prosty sposób wykonać kopię zapasową, dodatkowo do posiadania większej ilości miejsca w pamięci wewnętrznej, aby móc w ten sposób instalować nieskończone aplikacje. Krótko mówiąc, karta microSD jest niezwykle potrzebna.

Może nie dzisiaj, może nie jutro, ale przy dalszym użytkowaniu jest to niezbędne mieć trochę więcej miejsca na urządzeniu a dzisiaj zarekomendujemy właśnie karty microSD najlepszej jakości, abyś nie miał z nimi długotrwałych problemów i miał pewność, że Twoje pliki są przechowywane na niezawodnej karcie.

Karty microSD do Samsunga Galaxy S7

Samsung EVOPlus: Pamiętaj, że chociaż ta karta kosztuje kilka dolarów, pamiętaj o tym. Jest to jeden z najlepszych, jaki istnieje i byłoby zbyt trudno znaleźć taki o podobnej jakości. Pamiętaj, że przetwarza dane z prędkością 90 MB, co jest po prostu wspaniałe i możesz przechować 256 GB w cenie 180 dolarów…Mówiłem ci, że to drogie.

SanDisk Ultra: Ten kosztuje mniej niż połowę poprzedniego, więc jest oczywiście znacznie tańszy, nadal zachowuje prędkość transferu zbliżoną do EVO plus, można go mieć w 128 GB i kosztuje około 70 dolarów.

23

Kingston MicroSD XC cyfrowe: O pojemności 64 GB, co jest całkiem niezłe i prędkość transferu równa EVO Plus to po prostu bardzo dobra karta. Poza tym jest to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć kartę w komputerach. Cena tego to 35 dolarów, więc jak widać jest znacznie bardziej przystępna niż dwie poprzednie.

Elita PNY: Ta sama cena co Kingston. Ale przy pojemności 128 GB ta karta jest dość ciekawa, ponieważ ma fenomenalną jakość i niejednokrotnie można powiedzieć, że jest to wysokiej klasy microSD. Cena jest taka sama jak MicroSD XC Digital, to około 35 dolarów.

dołącz do naszego kanału telegram