Skip to content

Najlepsze i najgorsze z Samsunga Galaxy J2 Prime

25 de styczeń de 2023

Choć prawdą jest, że w ostatnich dniach wrzucamy ogromną ilość informacji związanych z Samsungiem Galaxy S8, prawdopodobnie najsłynniejszym urządzeniem mobilnym koreańskiej firmy, nie możemy zapominać o tym, że firma ta ma wiele innych uznanych urządzeń . Tak jest w przypadku Samsunga Galaxy J2 Prime, terminala bardziej dedykowanego zakresowi wejściowemu smartfonówktóry jednak jest sprzedawany przez miliony na całym świecie, zdobywając wielu użytkowników.

Jak powiedzieliśmy, Samsung J2 Prime jest jednym z tanich telefonów Samsunga i sprzedaje się jak świeże bułeczki w wielu częściach świata, do tego stopnia, że ​​wielu użytkowników korzysta z niego teraz, aby w pełni cieszyć się wszystkimi jego funkcjami. . Prawda jest taka, że ​​Samsung Galaxy J2 Prime ma dobre funkcje, ale także kilka innych, bardziej krytycznych funkcji.. W tym artykule postaramy się wymienić najlepsze i najgorsze cechy Samsunga Galaxy J2 Prime.

Recenzje Samsunga J2 Prime

Jeśli musimy przeprowadzić ogólną ankietę, możemy powiedzieć, że gdy zatrzymamy się przy najmocniejszych punktach Samsunga Galaxy J2 Prime, konieczne będzie zaznaczenie, że jest to terminal, którego cena jest dość tania, co czyni go idealny dla osób zaczynających przygodę z telefonami komórkowymi z systemem Android. Nawet nieistotnym szczegółem jest to, że fabrycznie pochodzi z Androidem 6.0.1 Marshmallow, jedną z najnowszych wersji Androida, więc nie ma z nim żadnych problemów.

Kontynuując szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy J2 Prime, później odkryliśmy, że ma on dwie kamery i ekran o standardowym rozmiarze, który można obecnie uznać za 5-calowy ekran. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że choć Samsung Galaxy J2 Prime jest urządzeniem bardziej dedykowanym średniej lub niższej półce cenowej, to nie ma problemów z uruchamianiem wszelkiego rodzaju aplikacji czy gier. Samsung Galaxy J2 Prime ma oryginalną pojemność 8 GB, chociaż możemy ją rozszerzyć do 256 GB z microSD.

Kolejny pozytywny szczegół, którego wielu użytkowników Samsunga Galaxy J2 Prime nie zapomina, ma związek z faktem, że w przeciwieństwie do innych modeli koreańskiej firmy Samsung Galaxy J2 Prime ma wbudowaną aplikację Radio FM, która nie jest już tak poszukiwana jak wcześniej, ale nadal jest atrakcyjna dla wielu użytkowników. W ten sposób będziesz mógł słuchać muzyki za pośrednictwem aplikacji, chociaż konieczne jest posiadanie Internetu lub przynajmniej podłączenie słuchawek, aby działały jak antena.

Cóż, wspomnieliśmy już o wielu pozytywnych aspektach Samsunga Galaxy J2 Prime, które większość użytkowników uważa za lepsze od innych urządzeń. Musimy jednak również podkreślić w ten sam sposób, że istnieją pewne szczegóły, które przemawiają przeciwko temu. Na przykład, jego ekran nie jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass najnowszej generacji, jak najdroższy sprzęt Samsunga. To sprawia, że ​​zbyt łatwo się rysuje, dlatego wskazane jest nałożenie na nią szkła hartowanego.

Ogólnie można powiedzieć, że analizując zakup urządzenia takiego jak Samsung Galaxy J2 Prime, należy zwrócić szczególną uwagę na jego słabe punkty, takie jak nie bycie najmocniejszym terminalem Samsunga, czy to, co mówiliśmy o ekranie, nie graj przeciwko tobie. Co do reszty, zawsze pamiętaj w takich przypadkach, że możesz znaleźć się w sytuacji, w której możesz cieszyć się drużyną Nie brakuje mu absolutnie niczego z tego, czego możemy spodziewać się po średnim/wysokim zakresie.

Co sądzicie o Samsungu Galaxy J2 Prime?

dołącz do naszego kanału telegram