Skip to content

Najlepsze aplikacje do zarządzania kontem na Instagramie jak profesjonalista

15 de wrzesień de 2022

Jeśli mamy teraz myśleć o najważniejszych sieciach społecznościowych na świecie, nie ma wątpliwości, że Instagram szybko się zmienił w jednym z ulubionych dla większości użytkowników.

Dzieje się tak, że szczególnie młodzi ludzie są zainteresowani w jego treścii właśnie z tego powodu poniżej przedstawiamy szereg innych interesujących sztuczek dotyczących zarządzania treścią.

Nie ma znaczenia, czy jesteś zwykłym użytkownikiem, czy masz konto firmowe, ponieważ dzięki aplikacjom, które pokażemy Ci w kilku następnych wierszach, mamy pewność, że będziesz w stanie kontrolować zmaksymalizuj swój profil użytkownika.

Jest to niezbędne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że im więcej mamy obserwujących na Instagramie i im bardziej są autentyczni, tym większe są szanse na zarabiać pieniądze lub stać się sławnym.

Aplikacje do kontrolowania Instagrama

InstaObserwuj

Pierwszy z wniosków o zarządzać instagramem To, co możemy polecić w tego typu przypadku, to InstaFollow, który w jakiś sposób możemy wiedzieć, do czego został stworzony na podstawie jego nazw, można rozwiązać typowe błędy aplikacji.

Prawda jest taka, że ​​InstaFollow to idealna aplikacja, aby wiedzieć, ilu mamy nowych obserwujących, a także ile straciliśmy od ostatniej recenzji w ramach tej platformy.

Jeśli chcesz, możesz również zobaczyć, którzy użytkownicy są obserwowani, ale którzy nie zwrócił follow. To doskonały sposób, aby przestać obserwować osoby, które Cię nie obserwują, aby nie mieć znacznie większej liczby obserwujących niż obserwujących.

InstaSize

Poza tym segmentem i przyglądając się innym problemom, nie chcemy również przestać zastanawiać się, co dzieje się, gdy przesyłamy zdjęcia na Instagram, biorąc pod uwagę, że wielokrotnie ich wymiary są różni się od naszych zdjęć.

Jak wiemy, kiedy zamierzamy wrzucić zdjęcia na Instagram, proszą nas o mieć kwadratowy formatformat, który zwykle nie jest oryginałem, jaki mają aparaty w naszych telefonach.

Dzięki InstaSize mamy możliwość zmień rozmiar naszych zdjęć poziome i pionowe bez utraty jakości, idealne rozwiązanie, gdy zamierzamy przesłać je do sieci społecznościowej bez konieczności poświęcania jej części.

Z drugiej strony dodaje kilka bardzo ciekawych funkcji, wśród których możemy wymienić zarówno tworzenie, jak i post kolażuwięc jeśli Instagram jest dla Ciebie ważny, nie powinieneś zapominać o tym.aplikacja do zarządzania instagramem

odśwież

Jeśli jesteś użytkownikiem Twittera, będziesz wiedział, że jedną z najczęstszych czynności, które możemy wykonać w tej sieci społecznościowej, jest retweet, czyli opublikowanie czegoś, co ktoś wcześniej opublikował, cytując go, aby nasz obserwujący widzą tę treść.

Na szczęście minęło już trochę czasu na Instagramie możemy wykonać tę samą akcjęa do tego musimy skorzystać z niektórych aplikacji, które zostały dla niego stworzone, tak jak w przypadku Repost.

Chociaż prawdą jest, że istnieją inne podobne usługi, naszym zdaniem Repost jest najbardziej niezawodny, gdy czas na ponowne publikowanie postów od innych użytkowników na Instagramie, którzy mogą cytować ich autorów lub dodawać dodatkowe informacje, istnieją alternatywy dla IG.

webstagram

Jeśli to, czego chcesz, to ciesz się Instagramem ze swojego komputera a internetowa wersja sieci społecznościowej Cię nie satysfakcjonuje, musisz wiedzieć, że na szczęście istnieje kilka ciekawych alternatywnych aplikacji.

Jedną z tych, które lubimy najbardziej, jest Webstagram, czyli platforma, dzięki której będziesz mógł wykonywać czynności takie jak przeglądanie zdjęć, ponowne publikowanie treści, wyszukiwanie hashtagi, które Cię interesują itp..

Jednym szczegółem, który musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadku, jest to, że aby w pełni wykorzystać swoje konto na Instagramie z Webstagram, musisz podać pełny dostęp do Twoich informacji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zrobić tego samego możesz użyć webstagramuchociaż w takim przypadku będziesz mógł skorzystać tylko z kilku jego ograniczonych funkcji, a wtedy straci trochę wdzięku.

Instagram

A ostatnią z aplikacji do zarządzania kontem na Instagramie, którą naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, jest Instwogram, który został zaprojektowany tak, abyś mógł zarządzać dwoma kontami na Instagramie ta sieć społecznościowa w tym samym czasiemożesz zarządzać 2 lub więcej kontami.

Dzieje się tak, że chociaż Instagram ma teraz funkcję, która pozwala nam kontrolować dwa jego konta z oficjalnej aplikacji, niektórzy użytkownicy robią to w ten sposób tryb jest trochę denerwujący.

Dlatego jeśli szukasz innej alternatywy, możesz spojrzeć na korzyści, jakie ma dla Ciebie Instagram.

dołącz do naszego kanału telegram