Skip to content

Najlepsza aplikacja do robienia lśniących zdjęć i filmów z Instagrama – efekt brokatu

14 de kwiecień de 2021

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że korzystanie z Instagram rozrósł się w ostatnich latach na całym świecie za liczbę zdjęć, filmów i historii, które można udostępniać. Jedną z najnowszych aktualizacji Instagrama, które oferują swoim użytkownikom, jest użycie filtrów na zdjęciach udostępnianych w historiach, w których można również zapisać te filtry, aby z nich korzystać w dowolnym momencie.

Oczywiście wszystkie te aktualizacje mają na celu zadowolenie użytkowników, ponieważ moda i style zmieniają się z czasem. Pewnie, Instagram, w opcjach edycji zdjęć i filmów Nie ma filtru Glitter Effect, więc wspomnimy o niektórych aplikacjach z tym efektem.

Jaki jest efekt brokatu?

Efekt brokatu, ponieważ pozwala zrozumieć znaczenie tego słowa w języku hiszpańskim, brokat lub brokat; wyrażenie używane podczas tworzenia efektu blasku na zdjęciach. Jasne, w tym przypadku mówimy o tym, jak zastosować ten efekt na zdjęciach, ale tak się narodziło, ponieważ ten efekt występuje również w makijażu na noc.

Jakie są najlepsze aplikacje z efektami brokatu do zdjęć i filmów?

Zwykle w mediach społecznościowych, żeńska publiczność to ta, która stara się zachować swój profil lub nakarm jedno lub drugie zdjęcie lub film przedstawiający twoją twarz efektem brokatu. Dlatego tym razem porozmawiamy o najlepszych aplikacjach z tym efektem.

Jest to pierwsza opcja, którą Ci dajemy Brokat fotograficzny, co jest jedną z najlepszych aplikacji, ponieważ dzięki niej można nadać naturalny połysk lub wzmocnić światło. Wspominamy o tym jako o jednym z najlepszych, ponieważ jest to bardzo kompletna aplikacja do edycji wszystkich treści, które chcesz.

Możemy także wspomnieć o KiraKira +, znany również jako słynna aplikacja, ponieważ jest znany z używania go przez Paris Hilton lub Selenę Gómez. Jest to aplikacja, za pomocą której możesz robić zdjęcia lub nagrywać filmy bezpośrednio z włączonym filtrem Glitter, a także mieć możliwość dostosowania tego filtra do innych zdjęć, które już posiadamy.

Inną dobrą opcją użycia efektu brokatu jest, Shine – Sparkly, w którym możesz wykorzystać błyszczące i efektowne efekty, a nawet dodać małe gwiazdki do swoich zdjęć. Ta aplikacja jest podobna do tej, o której wspomnieliśmy wcześniej, ponieważ można w niej edytować filmy z tym filtrem i robić selfie aparatem aplikacji.

Witryny, w których można edytować zdjęcia za pomocą aplikacji Glitter

Wraz ze wzrostem technologii istnieje wiele witryn do edycji zdjęć, które oferują swoje usługi bez konieczności pobierania inna aplikacja. Przykładem tego jest sytuacja, w której można teraz edytować zdjęcia lub retuszować obraz lub wideo, bez konieczności instalowania programu na telefonie komórkowym.

Jest to ogromna zaleta, która umożliwia pracę online z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego, jeśli musisz mieć dostęp do programu do edycji zdjęć online. Dlatego teraz zostawimy Ci kilka witryn internetowych, w których możesz znaleźć różne opcje, takie jak umieszczanie Efekt brokatu na zdjęciu.

logo instagram

Pierwsza strona internetowa, którą udostępnimy Ci jako opcja, to: Glitterphoto.net, który jest edytorem posiadającym wiele narzędzi do edycji zdjęć. Jeśli chcesz umieścić efekt Glitter, musisz przejść do opcji „Wypełnienie brokatem” w którym możesz zaznaczyć obszar na zdjęciu, który chcesz wypełnić tym efektem.

Inną witryną, którą możesz przeszukać, uważaną za jedną z najlepszych, jest Efekt fotograficzny pyłu gwiezdnego, gdzie znajdziesz wiele narzędzi do zastosowania tego efektu, którego szukamy. W przypadku tego narzędzia należy wybrać opcję „Gwiezdny pył” i zastosuj.

Sieci społecznościowe do publikowania zdjęć Glitter

Od tego czasu Instagram jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie umożliwia łatwe przesyłanie zdjęć i filmówNauka tego nie jest wcale trudna i możemy Ci w tym pomóc. Kolejną dobrą aplikacją, o której niewielu wie, że ma potencjał, jest Pinterest gdzie możesz generować odwiedziny, jeśli odsyłasz do witryny internetowej i osób ją lubi. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny.

dołącz do naszego kanału telegram