Skip to content

Mój Samsung Galaxy nie włącza się i nie uruchamia się ponownie lub pozostaje na logo – łatwe rozwiązanie

19 de lipiec de 2021

Dzisiaj zastanowimy się nad wadą, która ujawnia się nam ostatnio w modelach Samsunga. Uruchamia się ponownie lub zawiesza się na logo, urządzenia takie jak Galaxy M10, M20, M30. Ze względu na jego częstotliwość wielu ekspertów w tej dziedzinie znalazło rozwiązanie. Dziś przedstawimy go Państwu, jak zawsze, jasnym i prostym językiem.

Co mam zrobić, jeśli moje urządzenie się zawiesi?

Po pierwsze nie należy się niepokoić, awarie to często sprawa tymczasowa i odizolowane. Oznacza to, że istnieje możliwość, że nie pojawią się ponownie. Dlatego pierwszą rzeczą w przypadku zawieszenia telefonu jest ponowne uruchomienie lub wymuszenie wyłączenia. Jeśli boot działa normalnie, nie powinieneś się zbytnio martwić.

W każdym razie przeanalizuj możliwe przyczyny, dla których tak się dzieje. Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie, czy przyczyną problemu jest ostatnio zainstalowana aplikacja. Jeśli tak, nie zaszkodzi go odinstalować. Z kolei miej na uwadze, że powodów, dla których tak się może stać, jest wiele, okoliczności, o których porozmawiamy nieco poniżej.

Powody, dla których telefon komórkowy jest zamrożony w logo podczas uruchamiania

 • Gdy telefon komórkowy aktualizuje system, uruchamia się automatycznie i pozostaje na logo marki. Ponowne zainstalowanie aplikacji i zaktualizowanie plików zwykle zajmuje dużo czasu. Więc doradzamy, bądź cierpliwy i odczekaj co najmniej 3 godziny.
 • Innym powtarzającym się powodem jest to, że aktualizacja systemu poszła nie tak.
 • Możliwe, że został pobrany złośliwe oprogramowanie poza Sklepem Play. Dlatego sugerujemy, aby być czujnym od samego początku, aby wykryć złośliwe aplikacje na czas.
 • Innym bardzo powszechnym jest to, że aplikacja wyświetla błędy podczas wykonywania.
 • Jednym z powodów, dla których wielu użytkowników podejmuje ryzyko, jest dostosowywanie oprogramowania. Korzystanie z metod takich jak flashuj nową pamięć ROM lub zrootuj urządzenie Samsung Galaxy.
 • Pamięć działa nieprawidłowo.

Mając na uwadze wszystkie te czynniki łagodzące, możemy ocenić i określić właściwy sposób skutecznego rozwiązania problemu. Następnie polecamy pierwsze rozwiązanie, które okazało się skuteczne i przyniosło ogromną ulgę wielu użytkownikom.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby rozwiązać problem z telefonem Samsung

 • W takich przypadkach użycie twardego resetu na sprzęcie Samsunga dało dobre wyniki. Przycisk jest wciśnięty „Głośniej”, przycisk „Dom” (w telefonach Samsung jest to klucz, który znajduje się na dole pośrodku) i przycisk „Włączony” równocześnie.
 • Następnie przejdziesz do ekranu twardego resetu. Do nawigacji w tym systemie będziemy używać tylko przycisków only „Tom” Tak „Włączony”, wybieramy i aktywujemy opcję „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne”.
 • Telefon zacznie się resetować i czekamy, aż wejdzie do systemu Android. W większości przypadków problem został rozwiązany. W przeciwnym razie wyjaśnimy tutaj inny sposób rozwiązania tego problemu.

Napraw problem, uruchamiając oficjalne oprogramowanie Samsung

 • Ta metoda zostanie wykonana za pomocą komputera lub laptopa. Pobierasz 2 programy. Oprogramowanie zawierające sterowniki, które pozwolą komputerowi rozpoznać telefon komórkowy przez USB. I pobierz „Oprogramowanie układowe” oficjalna firma Samsung, zgodnie z modelem Twojego sprzętu.
 • Podłączamy Twój telefon komórkowy do komputera. Zalecamy używanie oryginalnego kabla Samsung, aby uniknąć przyszłych niedogodności.
 • Komórkę staramy się wyłączyć za pomocą następujących przycisków: „Włączony” Tak „Tom -„, trzymamy go do momentu wyłączenia urządzenia. Gdy zgaśnie, natychmiast puszczamy przycisk „Włączony” i naciśnij klawisz „Głośność +”.
 • Wejdziesz na ekran, który powie „Ostrzeżenie”. I naciskamy „Głośność +”. Przedstaw status „Ściąganie”.
 • Podchodzimy do komputera. Najpierw wykonujemy program Sterowniki Samsung, do rozpoznawania przenośnego USB. Komputer uruchomi się ponownie.
 • Następnie z pomocą zamek błyskawiczny wyodrębniamy pliki „Oprogramowanie układowe”.

Uruchom oficjalne oprogramowanie Samsung (przydatne w większości modeli)

 • Prowadzimy oficjalne oprogramowanie Samsung, Odin3. Pojawi się małe okienko i klikamy Akceptuj.
 • Po otwarciu programu zauważymy niebieski pasek lub pasek, co oznacza, że ​​oprogramowanie rozpoznało urządzenie.Oficjalny program Samsunga według modelu
 • Po prawej stronie programu zobaczysz 5 przycisków. Twoim zadaniem będzie pobranie pliku odpowiadającego pierwsze 4 przyciski. Ostatni przycisk, którego nie dotkniemy.
 • Przykład. Naciskamy przycisk BL. Pojawi się okno „Otworzyć”. Tam przechodzimy do folderu, z którego pobieramy „Oprogramowanie układowe”. I wybieramy plik, który zaczyna się od BL. I naciskamy „Otworzyć”. Jeśli plik jest załadowany do miejsca odpowiadającego przyciskowi BL, powtórz operację na następujących przyciskach.
 • Na tym etapie upewnij się, że kabel nie jest odłączony. I naciśnij przycisk „Początek”.
 • Pliki oprogramowania zaczną się automatycznie ładować. Proces może zająć około 5 minut.

Dowiedz się, jak to zrobić na Samsungu Galaxy M10

Powyższe metody działają w wielu modelach firmy, w każdym razie przeanalizujmy jak odzyskaj swój telefon komórkowy Samsung Galaxy M10 jeśli się rozłączy. Aby to zrobić, użyjemy trybu odzyskiwania, ale najpierw pamiętaj, że spowoduje to usunięcie wszystkich danych zapisanych w pamięci wewnętrznej urządzenia.

Rozumiejąc powyższe, możemy przystąpić do odzyskiwania naszego Samsunga Galaxy M10. Na początek, pierwszą rzeczą jest wyłącz urządzenie.

Teraz jednocześnie naciśnij przycisk zwiększania głośności i przycisk zasilania. Poczekaj, aż pojawią się opcje odzyskiwania, musisz wybrać „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”, a następnie kliknij „Tak”, pamiętaj, że poruszasz się w tym menu za pomocą klawiszy głośności. Aby zakończyć proces, kliknij Uruchom ponownie.

Napraw na swoim Samsungu M20

Samsung Galaxy M20 ma praktycznie ten sam system, co M10, więc opcje przywracania, które pokazaliśmy wcześniej, działają również w tym modelu. Z tego powodu zastosuj samouczek pokazany dla modelu M10, ponieważ będzie doskonale funkcjonował w Samsungu Galaxy M20.

Napraw to w swoim Galaxy M30

Ponownie, Samsung Galaxy M30, Udostępnij oprogramowanie modelu M10 i M20, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do odzyskiwania w ten sam sposób. Z pewnością opcja przywrócenia ustawień fabrycznych rozwiązuje większość problemów.

Od teraz odłączamy telefon i czekamy na załadowanie i ponowne uruchomienie oprogramowania. Sprzęt będzie jak nowy. Całkowicie jak oryginalne urządzenie i wyeliminujesz problem zamrażania się w logo. Mamy nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne. Możesz zostawić nam swoje komentarze.