Skip to content

Mój Samsung Galaxy J7 Prime utknął i nie można go wyłączyć

25 de czerwiec de 2023

Samsung Galaxy J7 Prime to jeden z najlepszych smartfonów w historii koreańskiej firmydo tego stopnia, że ​​producent wprowadził na rynek różne jego wersje, z których wszystkie zdołały podbić użytkowników na całym świecie.

I choć to prawda, że większość z nich nie robi nic innego, jak tylko chwali ogólną wydajność Samsunga Galaxy J7 Primewielu innych zadaje nam pytania o jakieś błędy lub wady takiego urządzenia.

W szczególności z tego powodu chcemy pokazać poniżej, jak to zrobić Napraw błąd zablokowania Samsunga Galaxy J7 Primenazywając w ten sposób moment, w którym urządzenie nie reaguje na nasze działania.

Samsung J7 Prime zawiesił się

I choć Samsung Galaxy J7 Prime jest jednym z najlepszych terminali w katalogu firmy, to przy tej okazji nie możemy temu zaprzeczyć Ta niedogodność może pojawić się wraz z zawieszaniem się ekranu.

Niektórzy użytkownicy tłumaczą, że po raz pierwszy zauważyli tę niedogodność dokładnie w momencie, w którym to zrobili Chcieli wyłączyć telefon komórkowy, ale po naciśnięciu przycisku zasilania okazuje się, że nie reaguje. Najprościej w takich przypadkach wyjąć baterię, choć w Samsungu Galaxy J7 Prime jest to naprawione i nie możemy tego zrobić bez utraty gwarancji.

W każdym razie i chociaż prawdą jest, że istnieje kilka sposobów wyłączenia telefonu komórkowego lub ponownego uruchomienia, gdy Samsung Galaxy J7 Prime utknie lub zamrozi się bez odpowiedzi na jakikolwiek klawisz, wszyscy będą chcieli zostawić tę niedogodność za sobą.

Dlatego musisz to wiedzieć na szczęście istnieje metoda o nazwie Forced Rebootktóry poprzez kombinację szeregu klawiszy wchodzących w skład naszego urządzenia, pozwala nam na wymuszenie ponownego uruchomienia telefonu komórkowego, nawet jeśli coś nie działa dobrze.

Jak ponownie uruchomić zablokowany Samsung J7 Prime

W ten sposób, aby rozmrozić Samsunga Galaxy J7 Prime, który został całkowicie zablokowany, musisz zrobić naciśnij jednocześnie przycisk Home z przyciskiem zasilania przez kilka sekundktóry powinien ponownie uruchomić urządzenie.

Jeśli to nie zadziałało, Inną dobrą alternatywą może być jednoczesne naciśnięcie przycisków zmniejszania głośności + zasilania + ekranu głównego. W tym momencie problem powinien się zakończyć.

Jednakże, jeśli nie, będziesz musiał zanieść Samsung Galaxy J7 Prime do specjalistycznego serwisu technicznegoten wskazany przez firmę, jeśli jest nadal objęty gwarancją, lub którykolwiek z twoich trustów, jeśli nie jest już objęty gwarancją.

Jaki inny problem napotkałeś ze swoim Samsungiem Galaxy J7?

dołącz do naszego kanału telegram