Skip to content

Mój Samsung Galaxy J1, J3, J5 i J7 Mobile NIE łączy się z Wi-Fi [Solución Rápida]

17 de maj de 2023

Samsung Galaxy J5 jest bardzo popularnym urządzeniem na całym świecie, podobnie jak reszta rodziny Samsung J. Problem polega na tym, że pomimo tego, że są niezwykle popularne i ogólnie wysokiej jakości, nie można zaprzeczyć, że mają jakiś inny problem, a jednym z tych problemów jest właśnie to, co dzieje się, gdy nie chcesz łączyć się z Wi-Fi.

Dlatego w tym artykule chcę skomentować ten problem, kiedy Samsung J5 nie łączy się z Wi-Fialbo dlatego, że nie znajduje sieci, albo utknie w pętli, w której nigdy nie przestaje się łączyć.

Mój Samsung Galaxy J5 nie łączy się z Wi-Fi

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to spróbować aktywować tryb samolotowy, a potem aktywować Wi-Fiw przypadku, gdy się łączy, to dlatego, że masz jakiś problem między sieciami komórkowymi a samym Wi-Fipo podłączeniu możesz wyłączyć tryb samolotowy i powinno to działać w ten sposób, robienie tego za każdym razem, gdy idziesz do podłączyć Wi-Fiale w tej chwili jest to jedyne proste rozwiązanie.

Problemy z Wi-Fi w Samsungu J5

Od samego początku należy wziąć pod uwagę coś, a mianowicie, że nowe urządzenia w wielu przypadkach nie są kompatybilne z starsze sieci Wi-Fiwięc w tej sprawie musisz być ostrożny, na wypadek, gdybyś miał stary router powinieneś poprosić swojego dostawcę o wymianę go na nowy. W przypadku, gdy sieć Wi-Fi ma zabezpieczenia WEP, oczywiście połączenie nie będzie możliwe i będziesz musiał ponownie porozmawiać z obsługą techniczną firmy, która zapewnia ci Internet.

Problemy z Wi-Fi w telefonie Samsung J5 Prime

W ostateczności na wypadek, gdyby nic nie działało, powinieneś spróbować twardego resetuoznaczałoby to całkowite przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu komórkowego, co oznacza utratę danych, zdjęć, kontaktów, filmów, aplikacji itp.

Zostaw telefon tak, jakbyś go dopiero kupił, dlatego zalecam wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików, a następnie wykonanie tej procedury, aplikacje po założeniu konta w Sklepie Play są szybko odzyskiwane, podobnie jak kontakty, jeśli zaplanowałeś je na koncie Gmail.

Ponadto od czasu do czasu powinieneś zapisać zdjęcia na komputerze lub jeszcze lepiej w chmurze, aby mieć pewność, że nigdy ich nie stracisz, gdzieś na przykład na Dysku Google.

Problemy z Wi-Fi na Samsungu J7

Jednym z najbardziej znanych urządzeń Samsunga jest bez wątpienia tzw samsung j7 który ma dużą ilość wersji, pamiętajmy, że pierwsza wyszła w 2015, potem mieliśmy kolejną J7 w 2016 roku, a teraz Samsung J7 Prime który jest niewątpliwie najlepszy ze wszystkich. Ale pomimo tego, że jest bardzo popularny i stopniowo znacznie się poprawia, należy wziąć pod uwagę, że może mieć taki lub inny problem, a już wielokrotnie mówiliśmy o ogromnej liczbie problemów, które może mieć , na szczęście wszystkie są bardzo rozwiązywalne.

Samsung J7 nie łączy się z Wi-Fi

Jeden z najpopularniejszych problemów związanych z dowolną wersją programu samsung j7 to jest po prostu nie łączy się z wifiaby rozwiązać ten problem, powiem ci trochę o jego możliwych źródłach i sposobie ich rozwiązania w każdym z przypadków, ponieważ oczywiście nie zawsze może być generowany przez to samo.

Przede wszystkim musisz pamiętać, że jeśli otrzymałeś jakieś obrażenia lub trafienie, to może tak być z tego powodu antena Wi-Fi działa źlejeśli po prostu przestał działać poprawnie po uderzeniu, to jest więcej niż oczywiste, że masz problemy z anteną, w takim przypadku powinieneś zanieść telefon do serwisu technicznego.

Problemy z Wi-Fi w Samsungu J7

Teraz, jeśli twoja sprawa nie jest taka jak poprzednia i twoja samsung j7 Nie doznał żadnych uszkodzeń, spróbuj wykonać następujące czynności: musisz włączyć tryb samolotowy, a następnie włączyć Wi-Fi, jeśli łączy się bez żadnego problemu, masz problemy między sieciami komórkowymi a Wi-Fi, teraz odłącz tryb samolotowy, a jeśli nadal jest podłączony bez żadnego problemu, to właśnie to, co ci powiedziałem wcześniej. W ten sposób możesz połączyć się z Wi-Fi bez żadnych problemów.

Wifi nie działa na Samsungu J7

W przypadku, gdy nie dzieje się to tylko w twoim samsung j7 oznacza to, że router pracuje nieprawidłowo, w takim przypadku należy wezwać serwis techniczny firmy udostępniającej Internet, aby przysłał technika do przeglądu ruter w pytaniu, ponieważ w takim przypadku nie byłby to problem z urządzeniem, ale, jak powiedziałem, z pochodzenia sygnału kostnego routera.

Napraw Samsung Galaxy J1, który nie łączy się z problemem Wi-Fi

Modelka Samsunga Galaxy J1 Wiąże się z pewnymi problemami, z których wyróżnia się jego łączność Wi-Fi. Ale nie ma się czym martwić, Tutaj znajdziesz przewodnik, jak rozwiązać ten problem w Galaxy J1, gdy nie łączy się on z sieciami Wi-Fi. Dzieje się tak, ponieważ jest to problem, który stał się bardzo powszechny i ​​że w tym przewodniku przeanalizujemy i doradzimy rozwiązanie, kiedy Samsung Galaxy J1 nie łączy się z Wi-Fi.

Problem z łącznością z sieciami Wi-Fi Niekoniecznie jest to problem ze sprzętem Samsunga Galaxy J1ponieważ może to być również problem z oprogramowaniem mobilnym, aw tym samym przypadku nawet problemy z tym samym routerem, który emituje sygnał.

Samsung Galaxy J1 nie łączy się z Wi-Fi po aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop

Jeśli zaktualizowałeś Galaktyka J1 Do Android Lollipop i od tego czasu zaczął mieć problemy z łącznością dla sieci Wi-Fi, więc niestety jedynym rozwiązaniem połączenia z siecią Wi-Fi jest wyjęcie pamięci microSD i ponowna próba połączeniaponieważ jest to metoda, która zadziałała w przypadku większości użytkowników, którzy zaktualizowali swoje Galaxy J1 do Androida 5.0.

Błąd uwierzytelniania w Wi-Fi

Te problemy są częstsze niż myślisz, dzieje się tak, gdy wprowadziłeś złe hasło do sieci. Problemem jest gdy telefon komórkowy spróbuje użyć hasła do uwierzytelnienia połączenia i zalogowania się do routera, jeśli jest błędne, nie będzie mógł uwierzytelnić się i wyświetli komunikat o błędzie uwierzytelniania.

Dla Aby rozwiązać ten problem, musisz wprowadzić ustawienia sieci Wi-Fi telefonu komórkowegoNastępnie naciśnij długo sieć, z którą chcesz się połączyć, i wybierz „Zapomnij sieć”a następnie spróbuj połączyć się ponownie, wprowadzając prawidłowe hasło, powinno to rozwiązać problem Samsung Galaxy J1 nie łączy się z Wi-Fi gdy hasło jest błędne.

Samsung Galaxy J1 nie pokazuje sieci Wi-FSiema

W niektórych przypadkach telefon komórkowy może nie wyświetlać pobliskich sieci Wi-Fi, ale jeśli masz pod ręką inny telefon lub laptopa, spróbuj wyświetlić sieci Wi-Fi z tych urządzeń aby wykluczyć awarię routera. Istnieją przypadki, w których kilka urządzeń ma ten sam kanał i może powodować zakłócenia, szybkie rozwiązanie tego problemu jest odłącz router od zasilania na około 15 sekund i podłącz go ponowniea następnie poczekaj kilka minut na prawidłowe uruchomienie urządzenia i spróbuj ponownie.

W innych przypadkach, gdy Samsung Galaxy J1 nie łączy się z Wi-Fi może być spowodowane innymi czynnikami takie jak ustawienia daty i godzinyponieważ źle skonfigurowany nie może połączyć się z siecią lub w najgorszym przypadku może to być awaria sprzętu.

Dlaczego mój Samsung J3 nie łączy się z Wi-Fi

Rodzina Galaxy J3 to jedna z najpopularniejszych Samsungów, jednym z modeli, o którym ostatnio robi się coraz więcej szumu, jest tzw. samsung j3. Choć oczywiście pomimo tego, że pochodzi z bardzo popularnej linii, nie oznacza to, że nie ma z nim żadnego problemu, wszak Samsungi J5 i J7, nawet te Prime, też mają swoje wady.

Jeśli masz Problemy z Wi-Fi w Samsungu Galaxy J3, trafiłeś na właściwy artykuł, ponieważ wiem, jakie to uczucie i jak bardzo może być irytujące. Z tego powodu pomogę ci rozwiązać problemy z buntowniczym Wi-Fi, które nie chce się połączyć.

Problemy z Wi-Fi Samsung J3

Pierwszą rzeczą, którą musisz spróbować rozwiązać problem, jest najłatwiejsza rzecz, jaka istnieje, po prostu zaktualizuj system operacyjny, w ten sposób będziesz mieć najnowszą wersję Androida Działa doskonale na wspomnianym urządzeniu mobilnym. Więc teraz wiesz, że jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś, powinieneś.

Możesz to zrobić od Ustawienia > Informacje o urządzeniu > Aktualizacja oprogramowaniawłaśnie tam możesz sprawdzić, czy masz najnowszą wersję i czy jest dostępna.

Samsung J3 nie łączy się z Wi-Fi

Jeśli problem będzie się powtarzał, oznacza to, że jest to coś innego, powinieneś spróbować aktywować tryb samolotowy i następnie aktywuj Wi-Fi w tym samym czasie. Teoretycznie powinno się połączyć. Oznacza to, że Wi-Fi ma problemy z sieciami komórkowymi, po tym dezaktywuje tryb samolotowy, a Wi-Fi powinno nadal być połączone, wiemy, że nie jest to najbardziej optymalne, ale jest to rozwiązanie zbyt proste w tej kwestii.

w przypadku Problem z Wi-Fi dzieje się nie tylko z naszym telefonem, ale także z innymi urządzeniami, to jest więcej niż pewne, że problem dotyczy danego routera. W takim przypadku należy zadzwonić do operatora, aby mógł wysłać kogoś z serwisu technicznego, aby zajął się problemem.

Jak naprawić Samsung J3 Wifi

Jeśli jest to inny problem, bezpośrednio zalecamy oddanie telefonu komórkowego do serwisu technicznego, ponieważ może to być związane z problemami z antenaitp. Posiadanie profesjonalisty, który to zobaczy i powie ci, co to jest i jak może to rozwiązać, jest często najłatwiejszym wyjściem i nie jest zbyt drogie, aby naprawić większość problemów związanych z Wi-Fi.

Wi-Fi Samsunga Galaxy J7 jest rozłączone. Jak to naprawić?

W tym momencie nie możemy zaprzeczyć, że jednym z urządzeń mobilnych, które pozostawiły Samsunga przed milionami użytkowników, są wszystkie z rodziny J. W przeciwieństwie do Note 7 za pozwoleniem.

Prawda jest taka, że Samsunga Galaxy J7 We wszystkich wersjach stał się jednym z najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych firmy, wszak przy takich parametrach w połączeniu z dobrą ceną było całkiem jasne, że sukces będzie przed nimi.

Problem polega na tym, że pomimo tego, że jest bardzo dobrym smartfonem, nie oznacza to, że nie ma swoich problemów, jego wad, które w wielu przypadkach mogą być dość irytujące, takie jak problem z Wi-Fi, który w wielu przypadkach nie łączy się lub bezpośrednio żyje, rozłączając się, gdy wyłączamy ekranitp.

Samsung Galaxy J7 Wifi nie działa dobrze

To dość problem, że tak się dzieje, ponieważ uNie musisz odblokowywać telefonu, aby sprawdzić, czy masz nowe wiadomości lub kiedy opuszczasz pobieranie, jest ono odcinane właśnie z tego powodu i dlatego jest bardzo ciężkie.

Aby go rozwiązać, musisz skonfigurować kilka rzeczy, które wcale nie są skomplikowane. To, co musisz zrobić, to przejść przede wszystkim do Ustawień, a następnie przejść do Wi-Fi, a następnie na górze jest napisane Więcej tam, gdzie jest napisane Wi-Fi podczas zawieszenia.

To, co musisz zrobić, to zaznaczyć miejsce, w którym jest napisane „Zawsze (zużywaj więcej baterii)” aby w ten sposób nigdy nie odłączać się od Wi-Fi i móc odbierać wiadomości lub pozostawiać pobieranie w toku, nawet gdy nie korzystasz z telefonu komórkowego.

wifi samsung j7

Jeśli pomimo wykonania tej czynności nadal występuje ten sam problem, powinieneś wypróbować inny router Wi-Fi, ponieważ być może to właśnie urządzenie działa nieprawidłowo. Jeśli masz inny telefon komórkowy, powinieneś również spróbować z tym urządzeniem ponieważ możesz nawet mieć J7, który wyszedł źle z fabryki Lub jeśli masz go od dłuższego czasu, być może uderzenie lub coś zostało w jakiś sposób uszkodzone. W takim przypadku musisz zwrócić się do serwisu technicznego, który pomoże Ci rozwiązać ten problem.

W każdym razie, jeśli masz wątpliwości, jak zawsze, nie wahaj się zostawić swoich pytań w polu komentarza, które będziesz mógł docenić nieco poniżej i tak szybko, jak to możliwe, odpowiemy na każde z nich.

dołącz do naszego kanału telegram