Skip to content

Kiedy Rust wyjdzie na PS4 i Xbox One? Data wydania rdzy

30 de styczeń de 2021

Rust to dynamicznie rozwijająca się gra wideo o przetrwaniu. Dzięki połączeniu otwartego świata, wykorzystania zasobów i trybu przetrwania z PC, „Rust” spotkał się z przychylnym przyjęciem. Dlatego wielu użytkowników się zastanawia Kiedy Rust wyjdzie na PS4 i Xbox One? Data wydania Rust.

Co to jest „Rust”?

Rdza to gra wideo o przetrwaniu opracowany przez brytyjską firmę FacePunch Studios od 2013 roku i wydany w lutym 2018 roku. W „Rust” gracze zaczynają od sprzętu zawierającego pochodnię, kamień i drzwi (na niektórych serwerach). Jednak ważne jest, aby gromadzić zasoby i przetrwać, tworząc przedmioty podczas gry.

Interfejs Rusta pozwala graczom ścinać drzewa, polować na zwierzęta, buduj broń i badaj przedmioty znalezione na trasie. Gra wideo staje się prawdziwym wyzwaniem, gdy przedstawiane są dzikie zwierzęta, strefy radioaktywne i ataki innych graczy.

Charakterystyka gry wideo Rust

Rdza zawiera elementy podobne do Minecrafta w odniesieniu do niektórych procesów, takich jak produkcja i konstrukcja broni, drzwi, wież pancernych, odzieży i innych materiałów. Najbardziej ryzykowni gracze otrzymywać nagrody (broń i inne komponenty).

W tryb wieloosobowy, Rust pozwala innym graczom na wykonywanie ataków i tworzenie klanów. Klany mogą organizować łupy, budować domy i zapewniać zapasy, a także niszczyć domy i kraść zapasy od innych graczy.

Kiedy Rust zostanie wydany na PS4 i Xbox One?

Rust to gra wideo ciesząca się dużą popularnością. Z tego powodu, aby w nią zagrać, warto znać najlepszy serwer Rust w języku hiszpańskim. W rzeczywistości dzięki istnieniu ekskluzywny serwer 'Egoland’ liczba graczy znacznie wzrosła ze względu na sojusze, w których uczestnicy mogą wchodzić w interakcje.

Podobnie streamery, influencerowie i youtuberowie nadal wpływają na wzrost popularności Rusta. Z tego powodu wielu chętnie poznaje datę nowej premiery tej gry wideo na rynku.

Czekam na grę wideo Rust na PS4 i Xbox One

Obecnie, Rust jest dostępny na PC na stronie Steam. Użytkownicy mogą pobrać Rust za pośrednictwem łącza zakupu Steam, aby kupić grę i zainstalować ją w systemie Windows lub Mac OS. Ale musisz utworzyć konto Steam, aby uzyskać dostęp do Rust i innych gier oferowanych przez tę platformę.

Xbox One uruchamia rdzę

Należy zauważyć, że do tej pory użytkownicy mogą kupić pakiet podstawowy ze zniżką lub pakiet bardziej zaawansowany, który zawiera doskonały sprzęt cyfrowy. Jeśli gra wideo Rust oraz Pakiet DLC, dodaje się pakiet letnich dostaw i instrumentów muzycznych.

Oficjalna data wydania Rust

Oczekiwano, że Rust będzie dostępny na konsole Ps4 i Xbox One w 2020 roku. Jednak oficjalne wydanie Rust na te konsole nie miało miejsca. To opóźnienie umożliwiło firmie Facepunch Studios podjęcie wszelkich niezbędnych działań przed potwierdzeniem jej uruchomienia i dostępności dla konsole obecnej i najnowszej generacji.

Dlatego przewiduje się, że rok 2021 będzie rokiem Rust dla konsol. Pamiętaj, że możesz zdecydować się na strumieniowe przesyłanie gry z komputera na telewizor Smart TV przed oficjalną premierą Rust na PS4 i Xbox One.

Programiści Rust nadal pracują

Z powodu pandemii, przed którą stoi cała planeta, programiści z Facepunch Studios musieli wykonywać swoją pracę z domu. W związku z tym praca była trudniejsza, choć z pewnością nie przeszkodzi to w uzyskaniu jakościowego wyniku i spełnieniu oczekiwań dużej liczby użytkowników, którzy mają nadzieję, że zagrają w rdzę z ich konsol.

Czas potrzebny na opracowanie Rusta „wydanie konsolowe” pozwala przejrzeć więcej szczegółów. Należy pamiętać, że gra wideo została początkowo stworzona z myślą o jej wydajności z komputera PC, więc możliwość dostosowania do konsoli zwiększa poziom złożoności, znając rozległe środowiska gry i liczbę możliwości przetrwania graczy.