Skip to content

Kiedy mówię przez Skype, głośność spada – Rozwiązanie

1 de luty de 2021

Zdarza się to wielu osobom kiedy rozmawiają przez Skype, głośność jest obniżana. Jest to dość powszechne zjawisko, ponieważ Skype próbuje nadać priorytet połączeniom, abyś mógł utrzymać lepszą komunikację, pomijając wszelkie inne dźwięki odtwarzane w systemie Windows Chcesz to zmienić? To całkiem proste.

Nieco dalej zobaczymy dość prosty, ale skuteczny samouczek, którego należy unikać kiedy mówię przez Skype, głośność spada. W ten sposób wszystkie programy będą miały ten sam priorytet pod względem głośności i to Ty będziesz musiał zmniejszyć lub zwiększyć głośność tego, co robisz, aby móc mniej więcej słyszeć drugą osobę, z którą się znajdujesz. prowadzenie rozmowy.

Podobnie, jak polecimy nieco poniżej, jeśli zdarzy się to podczas gry. Najlepsze jest to, że zmienisz aplikację i użyjesz TeamSpeak lub Discord, aby móc płynniej i łatwiej komunikować się ze znajomymi. Ponadto w przypadku Discord zużywasz mniej połączenia internetowego i zasobów na swoim komputerze.

Podczas rozmowy przez Skype głośność jest obniżana

Kiedy rozpoczynamy rozmowę przez Skype, głośność innych programów jest automatycznie zmniejszana, zmniejszana. Jest to całkowicie normalne, aby komunikacja była jak najlepsza. Chociaż czasami wcale nie jest to coś, co nam się podoba.

Jak możemy tego uniknąć? Będziesz musiał po prostu postępować zgodnie z tym małym samouczkiem i szybko będziesz w stanie tego uniknąć, gdy mówisz przez Skype, głośność wszystkiego, co robisz w danym momencie, jest obniżona.

  • Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić to wejść do panelu kontrolnego. W tym celu przejdź do „Początek”W lewym dolnym rogu okna.
  • Zostanie wyświetlone menu, w którym należy wpisać „Panel sterowania”I wciśnij Enter.
  • Następnie poszukaj opcji „Dźwięk”. Jeśli masz problem ze znalezieniem opcji w „Panel sterowania„Skonfiguruj, aby zamiast kategorii były wyświetlane duże ikony, możesz to zrobić w prawym górnym rogu ekranu w”Zobacz:
  • Po wpisaniu „Dźwięk„Otworzy się nowe okno i przejdziemy do”Komunikacja„Który byłby ostatnim po prawej.
  • Spośród czterech dostępnych opcji musisz wybrać ostatnią „Nic nie robić”. Po tym będziemy „Zastosować„A potem do”Akceptować”.

ręka telefonu skype

Jak zapobiec zmniejszaniu głośności podczas rozmowy przez Skype

Kiedy robimy to, gdy odbieramy połączenie Skype, głośność aplikacji, z których korzystamy lub gra wideo, którą lubimy połączenie nie będzie miało na Ciebie wpływu.

Podobnie, jeśli masz ten problem z grą, zamiast używać Skype do utrzymywania komunikacji ze znajomymi. Zalecamy przejście na Discord, który jest lepiej przygotowany do utrzymywania płynnej komunikacji z innymi ludźmi podczas grania w gry wideo.

Dla tych, którzy grają online, Discord jest nieskończenie lepszy ponieważ zachowuje nienaganną jakość dźwięku, ale jednocześnie nie zużywa zbyt dużo połączenia internetowego, więc idealnie byłoby mieć mniejsze opóźnienia lub opóźnienia w grach.

W jaktosie rozmawialiśmy już kilkakrotnie o Discordzie i wszystkich zaletach, jakie ma dla graczy. Spróbuj, a szybko opuścisz Skype.

Mamy nadzieję, że masz jakieś pytania Skype obniża głośność, kiedy mówię Zostaną rozwiązane i będziesz mógł kontynuować korzystanie z aplikacji bez żadnych problemów. Podobnie, jeśli nadal masz problemy lub nie byliśmy w stanie ich rozwiązać, możesz zostawić nam komentarz nieco poniżej, a my postaramy się Ci pomóc.

dołącz do naszego kanału telegram