Skip to content

Jeśli osoba nie ma Cię w WhatsApp, czy może zobaczyć Twój status?

15 de listopad de 2021

WhatsApp ma sekcję, w której możesz umieszczać zdjęcia, filmy lub teksty podczas przesyłania statusu widzianego przez kontakty, te stany mają czas trwania na platformie przez 24 godziny. Wyświetlenia statusów WhatsApp są rejestrowane, dzięki czemu osoba, która dodała treść do swojego statusu, może zobaczyć, ile osób ją obejrzało i kim są te osoby.

Jakie są wymagania, aby ktoś mógł zobaczyć Twoje statusy WhatsApp?

Nie wszystkie Twoje kontakty będą mogły zobaczyć, co przesyłasz do swoich statusów Na platformie WhatsApp, aby tak się stało, musisz sprawdzić, czy rzeczywiście poprawnie dodałeś swoje kontakty, a Twoje kontakty mają również zarejestrowany numer telefonu. Ustawienia prywatności mogą również wpływać na to, jak niektóre kontakty mogą zobaczyć Twoje statusy.

Musisz to dodać

Kontakt, który nie został poprawnie dodany do Twojej książki telefonicznej nie będzie mógł zobaczyć twoich statusówJeśli chcesz sprawdzić, czy kontakt został dodany poprawnie, możesz sprawdzić swoją listę kontaktów w WhatsApp i poszukać ich nazwy, jeśli jest na liście WhatsApp, to dlatego, że jest prawidłowo zaplanowana. W przeciwnym razie musisz ponownie dodać kontakt.

Druga osoba również musi Cię ocalić

Jeśli zapisałeś numer osoby, ale ta osoba nie zapisała Twojego numeru, nie będą mogli zobaczyć Twoich statusów nawet ty nie będziesz w stanie zobaczyć tych tej osoby. Dodanie w WhatsApp musi być wzajemne, w przeciwnym razie informacje WhatsApp o drugiej osobie mogą nie być widoczne, takie jak czas ostatniej wizyty online, zdjęcie profilowe lub opis.

Ustawienia prywatności muszą mieć włączone wyświetlanie

W ustawieniach WhatsApp możesz zmienić prywatność informacji i aktywności na platformie, możesz wybrać, czy chcesz, aby Twoje kontakty widziały Twój ostatni raz online, czy widziałeś ich wiadomości, nawet jeśli mogą zobaczyć Twoje zdjęcie profilowe i informacje . Jeśli potwierdzenie odczytu (widoczne) jest wyłączone, nie będziesz mógł zobaczyć, kto widzi twoje statusy.

Jeśli chcesz to zmienić i móc dowiedzieć się, kto widzi Twój status, musisz wejść do ustawień WhatsApp, naciskając ikonę w prawym górnym rogu strony głównej, po przejściu do ustawień musisz wpisać „konto”, a następnie „ prywatności „i aktywuj „potwierdzenia odczytu”, aby zobaczyć, kto widzi Twoje statusy.

Możesz zarejestrować osobę w WhatsApp za pomocą jej numeru telefonu (Jeśli jest to osoba z innego kraju, musisz podać prefiks telefonu), aby dodać numer do kontaktów musisz wejść do swojej książki adresowej i utworzyć nowy kontakt wpisując numer telefonu i imię osoby i zapisać, a następnie zobacz w WhatsApp, czy został pomyślnie zapisany.

Innym sposobem jest utworzenie kontaktu bezpośrednio w WhatsApp, w tym celu musisz wprowadzić swoje kontakty w WhatsApp i wybrać opcję „nowy kontakt”, a następnie wprowadzić numer telefonu i imię osoby, aby go zapisać i sprawdź, czy znajduje się na Twojej liście kontaktów.

Innym sposobem dodawania kontaktów WhatsApp jest kod QR, profil WhatsApp ma kod, który można zeskanować, aby zarejestrować numer telefonu, w tym celu musisz mieć kod QR osoby, którą chcesz zaplanować, i wprowadzić kontakty, aby nacisnąć ikonę znajdującą się w wierszu „nowy kontakt”, aby zeskanować go z telefonu komórkowego lub z obrazka.

kod do WhatsApp

Jak sprawdzić, czy ktoś inny ma zarejestrowany Twój numer w WhatsApp?

Możesz zauważyć, że kontakt Cię zarejestrował jeśli wprowadzisz ich dane i możesz zobaczyć ich zdjęcie profilowe i dane osobowe Cóż, wiele kontaktów ma opcję niewidoczności dla osób, których nie ma w programie WhatsApp.

Wchodząc do sekcji statusu i naciskając ikonę w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do „prywatności statusu”, możesz wybrać, kto widzi Twój status, a także wykluczyć niektóre kontakty z widoków Twojego statusu.

dołącz do naszego kanału telegram