Skip to content

Jeśli odinstaluję WhatsApp, czy moje rozmowy zostaną usunięte?

9 de czerwiec de 2023

WhatsApp to gwiazda aplikacji, jeśli chodzi o natychmiastową komunikację w prawie wszystkich krajach świata, a prawda jest taka, że ​​nie powinno go zabraknąć w absolutnie żadnym smartfonie.

Jednakże, są pewne chwile, kiedy użytkownicy mogą być zainteresowani odinstalowaniem goi dlatego chcemy pokazać poniżej odpowiedź na niektóre pytania, które mogą się pojawić w takich przypadkach.

Konkretnie wtedy chcemy odpowiedzieć, co stanie się z naszymi rozmowami w przypadku odinstalowania WhatsAppbiorąc pod uwagę, że jest wielu, którzy wierzą, że stracą czaty na zawsze.

Jeśli usunę WhatsApp, czy czaty zostaną usunięte?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że ilekroć korzystamy z WhatsApp na smartfonie, jest to wygodne uważajmy, aby mieć wystarczająco dużo miejsca w pamięci wewnętrznej w celu wykonania kopii zapasowych rozmów.

W ten sposób, jak Zwykle podczas odinstalowywania WhatsApp i ponownej instalacji na tym samym telefonie pojawia się ekran z pytaniem, czy chcemy przywrócić rozmowy naszych czatów, będziemy mieli taką możliwość. Wśród treści, które są zwykle przywracane w takich przypadkach, musimy porozmawiać o niektórych, takich jak zdjęcia, filmy, memy, teksty itp.

Problem polega na tym, że jeśli pospieszysz się i pominiesz ten krok, okaże się, że nie masz możliwości odzyskania czatów, więc lepiej nie spiesz się.

Czy usunięcie WhatsApp usuwa moje rozmowy?

Raczej, w przypadku, gdy to, co Cię interesuje, jest odwrotne, to znaczy usuń rozmowy bez możliwości ich odzyskania, na przykład dlatego, że zamierzasz sprzedać swoje urządzenie, radzimy usunąć wszystkie czaty bez martwienia się o aktywację automatycznej kopii zapasowej tworzonej przez WhatsApp, abyśmy nie stracili naszych treści.

Krótko mówiąc, możemy powiedzieć osobom, które się tym martwią, że kiedy odinstalują WhatsApp, na przykład podczas przywracania ustawień fabrycznych na swoich urządzeniach, będą mogli odzyskać zawartość czatów i rozmów dzięki tym kopiom zapasowym.

Nawet, WhatsApp ma różne opcje podczas tworzenia kopii zapasowych, abyś mógł wybrać, czy wolisz, aby były one przeprowadzane codziennie, co tydzień, co miesiąc, a nawet co rok, zgodnie z twoją wygodą. Naszą rekomendacją jest cotygodniowa kopia zapasowa, ponieważ wystarczy przechowywać wszystko bez konieczności codziennego zapisywania nowych czatów.

Czy udało Ci się odzyskać czaty WhatsApp za pomocą tej sztuczki, której właśnie Cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram