Skip to content

Jak trwale usunąć zablokowany kontakt z WhatsApp? 2022

4 de maj de 2023

WhatsApp To jeden z najczęściej używanym oprogramowaniem do przesyłania wiadomości. Zawsze stara się wprowadzać innowacje w swoich funkcjach, aby zadowolić większość odbiorców. Czasami jednak jest to mylące w niektórych kategoriach, na przykład gdy chcesz usunąć zablokowany kontakt WhatsApp.

Pomimo jego stosowania dzisiaj jest jednak prawie niezbędny, jak we wszystkich miejscach i portale społecznościowenie jest wolny od impertynenckich ludzi, którzy bywają uciążliwi.

Powód, dla którego możesz chcieć zablokuj tę osobęale coś się dzieje, już zablokowałeś tę osobę, ale nadal pojawia się ona na Twojej liście kontaktów. Dlaczego?

Chcesz wiedzieć jak usunąć zablokowany kontakt z WhatsApp na stałe?

Nie martw się, tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić usuń zablokowany kontakt W WhatsAppwięc czytaj dalej.

Po zablokowaniu kontaktu na WhatsApp Musisz liczyć się z tym, że ta osoba nie będzie mogła się z Tobą ponownie skontaktować aplikacja do przesyłania wiadomości i nie będziesz mógł odbierać wiadomości od tej osoby.

Oprócz tego, jeśli ta osoba prześle Ci jakiekolwiek WhatsApp zauważy, że go zablokowałeśW ten sam sposób nie będą mieli dostępu do Twojego zdjęcia profilowego, ostatniego połączenia ani Twojego statusu.

Jeśli jednak to ci nie wystarcza i naprawdę chcesz, aby ten kontakt całkowicie zniknął z twojego telefonu komórkowego, powinieneś usunąć jego numer kontaktowy.

W tym celu musisz:

  • Uzyskać dostęp do „Dziennik” Oh „Łączność” w telefonie komórkowym i wyszukaj wśród wszystkich kontaktów nazwisko osoby, którą chcesz usunąć.
  • Gdy go znajdziesz, wybierz kontakt i przejrzyj opcje, w których jest napisane „Usuwać” albo „Wyeliminować”.
  • Naciśnij tam, w ten sposób kontakt zniknie z twojego telefonu komórkowego; pamiętaj, aby potwierdzić, że kontakt został również usunięty z karty SIM.
  • Ponieważ jeśli tak nie jest, nadal będziesz mieć zaplanowaną tę osobę.
  • Wejdź do WhatsAppa
  • Następnie przejdź do WhatsApp i szukaj w „zablokowane kontakty” aplikacji.
  • Zrobisz to w bardzo prosty sposób, wejdziesz w swój profil WhatsApp.
  • Poszukaj przycisków, które powinny pojawić się na ekranie i naciśnij je, zostaną wyświetlone różne funkcje, kliknij „ustawienia” a następnie przejdź do „konto” a potem uzyskasz dostęp „Prywatność”.

Następnie zlokalizuj wzrokiem miejsce, w którym jest napisane „Zablokowane kontakty”.

Po naciśnięciu tam zobaczysz listę osób, które zablokowałeś WhatsApp.

Zauważysz, że osoba, którą właśnie usunąłeś z kontaktów, nie pojawia się z żadnym imieniem, zostanie wyświetlony tylko jej numer telefonu.

Do tej pory jest to jedyny możliwy sposób na usunięcie zablokowanego kontaktu, nadal będą one w Twoim „Lista zablokowanych kontaktów” W przeciwnym razie, jeśli usuniesz go stamtąd, będziesz musiał go odblokować, co da tej osobie możliwość skontaktowania się z Tobą w ten sposób. Dlatego ta opcja nie jest zalecana.

dołącz do naszego kanału telegram