Skip to content

Co to jest powiadomienie o podwójnym sprawdzeniu lub przeczytaniu WhatsApp? Dowiedz się, jak wyłączyć lub usunąć czek

1 de luty de 2022

Popularna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp bardzo się zmieniła, odkąd ją poznaliśmy. Wiele z tych zmian było na lepsze, ale prawda jest taka nie wszystkim podobały się w równym stopniu. Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, jak usunąć niebieskie kleszcze z WhatsApp.

Od początku działania aplikacji wyświetlano nam tuż pod wiadomościami, że wysłaliśmy kilka kleszczy lub sprawdzeń, które Wskazywali, że wiadomość dotarła do odbiorcy. W rzeczywistości WhatsApp niejednokrotnie musiał wyjaśniać, że te symbole nie oznaczają, że odbiorca wiadomości ją przeczytał.

Zainteresowanie użytkowników, aby dowiedzieć się, czy odbiorca ich wiadomości przeczytał ją, było tak duże, że w końcu aplikacja zawierała modyfikacje poprzez słynne niebieskie ptaszki lub checks, które wskazują, że wiadomość została faktycznie przeczytana przez jego odbiorcę.

Wiele osób polubiło ten środek, ponieważ teraz mogą upewnij się, że wiadomość została zauważona, chociaż nie ma na to odpowiedzi. Są jednak użytkownicy, którzy uważają, że ten środek może stanowić ingerencję w ich prywatność.

Powinieneś wiedzieć, że teraz możesz wejdź do WhatsApp ze swojego komputera po prostu i bardzo szybko, wystarczy wejść na oficjalną stronę WhatsApp, zeskanować kod QR telefonem komórkowym i możesz wejść.

W ten sposób będziesz mógł usunąć niebieskie kleszcze z WhatsApp

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, do których Nie lubi być kontrolowanym przez innych. przez WhatsAppwyjaśnimy, jak usunąć niebieskie znaczniki z WhatsApp.

Przede wszystkim powinieneś to sprawdzić masz aplikację należycie zaktualizowaną. Jeśli nie, możesz przejść bezpośrednio do Sklep Google Play i zaktualizuj go lub skorzystaj z zaktualizuj WhatsApp ręcznie.

Jeśli nie masz zainstalowanego urządzenia mobilnego oficjalny sklep Android Sklep Google Playa chcesz go zainstalować, wykonaj kilka prostych kroków, aby pobrać i zainstalować Sklep Google Play.

Gdy masz najnowszą wersję tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na telefonie komórkowym, kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu, a stamtąd przejdź do Ustawienia > Konto > Prywatność. Następnie dezaktywuj zaznaczenie wskazujące opcję „Potwierdzenie odczytu”.

Pamiętaj, że jeśli wyłączysz niebieskie kleszcze inni nie będą mogli zobaczyć, czy przeczytałeś wiadomości które zostały wysłane do Ciebie, ale w zamian nie będziesz mógł również zobaczyć niebieskich znaczników potwierdzenia przeczytania Twoich wiadomości do innych osób.

Ponadto, jak ostrzega WhatsApp, Potwierdzenia przeczytania będą zawsze wysyłane w czatach grupowych, więc ta funkcja będzie naprawdę przydatna tylko w przypadku rozmów dwuosobowych.

Jest to aplikacja, która nie wszystkim się podoba w równym stopniu

Zmieniły się aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych radykalnie nasz sposób komunikowania się. Teraz komunikacja jest znacznie bardziej efektywna, a wiadomości tekstowe, które możemy wysyłać za pośrednictwem aplikacji takich jak WhatsApp, są bezpłatne.

Jednak jest wielu użytkowników, którzy uważają, że nadmiar informacji dostarczanych przez tę aplikację o dacie i godzinie połączenia, czy wiadomości zostały przeczytane itp. Może wpływać na prywatność ludzi.

Właśnie z tego powodu WhatsApp wprowadził pewne zmiany, aby możemy usunąć niektóre informacje które mogą sprawić, że inni będą kontrolować to, co robimy.

WhatsApp to aplikacja, która rozwijała się wraz z upływ czasu w gigantyczny sposób i jest to, że dzisiaj bardzo różni się od tego, co było w przeszłości, z dużą liczbą nowych funkcji i opcji, dzięki czemu możemy z niego korzystać w sposób, który najbardziej nam odpowiada.

Jeśli jakiś czas temu nie mogłeś nawet wykonywać połączeń głosowych, a tym bardziej wideo, dziś wszystko jest możliwe i możesz nawet wiedzieć, czy ta osoba nie tylko otrzymała wiadomość, ale także czy ją przeczytała. To byłby dokładnie tym dwukrotnie sprawdź niebieskiale przyjrzyjmy się temu nieco głębiej.

Jeśli lubisz wiedzieć, kto wszystko ogląda zakładasz WhatsApp jak słynne stany które ostatnio wywierają duży wpływ, najlepsze jest to, że wiesz, jak możesz wiedzieć, kto widział moje statusy WhatsApp i kto patrzy na twoje statusy.

Skąd mam wiedzieć, czy bardzo łatwo widzieli moją wiadomość w WhatsApp?

Zasadniczo dzieje się tak, gdy osoba, która otrzymał naszą wiadomość, aby przeczytać to samo. Pamiętaj, że gdy tylko wyślemy wiadomość, obok niej pojawia się ikona przypominająca zegar.

Oznacza to, że nie masz połączenia lub jest powolny tak samo, ponieważ nie został nawet wysłany. Jeśli pojawi się tylko jeden szary czek, oznacza to, że został wysłany, a gdy pojawią się dwa, oznacza to, że został odebrany.

Wiele osób jest zdezorientowanych i myśli że fakt posiadania dwie szare kratki oznacza to, że ta osoba już widziała wiadomość, prawdopodobnie miała więcej niż jeden problem i zaliczam się do tej grupy.

ręce cienie urządzenia

Prawda jest taka, że ​​podwójny szary czek oznacza otrzymanie, ale nie przeczytane, nie oznacza, że ​​było widziane. Następnie niebieski lub jasnoniebieski dwukrotnie sprawdź, czy oznacza to, że osoba, która otrzymała wiadomość, otworzyła czat lub rozmowę i przeczytała to, co wysłałeś.

Ale chcę jeszcze raz wyjaśnić na wszelki wypadek, tylko kiedy pojawia się niebieski lub jasnoniebieski podwójny check oznacza to, że ta osoba go widziała, jeśli nie jest niebieska lub jasnoniebieska, to nie oznacza, że ​​ją przeczytała.

Wyjaśniam to, ponieważ jak powiedziałem wcześniej, Spowodowałem ten czy inny problem i jestem zmęczony czytaniem na forach, a nawet filmami na YouTube, które ludzie na to narzekają.

Pamiętaj też o tym z opcji konfiguracyjnych będziesz mógł dezaktywować lub aktywować tę opcję aby Twoje kontakty wiedziały, kiedy czytasz wiadomość, którą Ci wysłały. Chociaż w przypadku dezaktywacji tej opcji nie będziesz w stanie sprawdzić, czy ktoś przeczytał Twoją wiadomość, czy nie.

dołącz do naszego kanału telegram