Skip to content

Jak przeglądać, czytać lub odzyskiwać usunięte wiadomości WhatsApp na Androidzie lub iPhonie?

4 de grudzień de 2021

WhatsApp to najważniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie, jest używana przez miliony ludzi i jest codziennie ulepszana, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia. Jedna z aktualizacji jest związana z alternatywa dla usuwania wiadomości po wysłaniu, ale okazuje się, że chcesz poznać odpowiedź na kolejne pytanie.

Czy można wiedzieć, czy usunęli wiadomość, którą wysłali mi na WhatsApp? Rzeczywiście, jeśli śledziłeś wszystkie nasze artykuły, doskonale wiesz, że jest to jedna z najnowszych funkcji WhatsApp.

Wiąże się to bezpośrednio z możliwością usunięcia wiadomości, które właśnie wysłaliśmy, na okres do 7 minut. Ale co się stanie, gdy nasz rozmówca usunie wiadomość? Czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, co to było?

Rzeczywiście, jest wielu użytkowników, którzy ostatnio pytali nas, jak się dowiedzieć, czy usunęli wiadomość że zostały wysłane na WhatsApp, aw tym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi w tym zakresie. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że rzeczywiście będziesz wiedział, czy ktoś żałował tego, co ci powiedział, i zdecydował się usunąć wiadomość.

Jak wyświetlić usuniętą wiadomość WhatsApp na telefonie komórkowym?

Cóż, prawda jest taka, że ​​już wcześniej uczyliśmy wszystkich naszych czytelników, co mają robić, kiedy chcą usunąć wiadomość wysłaną na WhatsApp do kontaktu lub grupy, po prostu wykonaj następujące kroki:

  • Przejdź do czatu, z którego chcesz usunąć wiadomość
  • Znajdź konkretną wiadomość i przytrzymaj ją
  • Pojawią się wszystkie dostępne funkcje i wybierz Usuń (pamiętaj, że możesz wybrać wiele wiadomości jednocześnie usunąć je wszystkie razem)
  • Pojawi się nowy lead z funkcjami
  • Wybierz ikonę kosza, a następnie kliknij Usuń dla wszystkich

Ale co się dzieje, gdy to nie my, ale druga osoba usuwa wiadomości? Czy możemy się dowiedzieć, czy rzeczywiście usunąłeś wiadomość? Czy możemy dowiedzieć się, co do nas napisał, zanim to usuniesz? Cóż, to są niektóre z pytania, które otrzymujemy, dlatego w tym artykule chcemy pokazać, jak rozwiać te wątpliwości.

Cóż, wiesz, jak usunąć wiadomości WhatsApp, nawet jeśli jest to dźwięk. Ale musisz wiedzieć, że kiedy je usuniesz, na czacie pojawi się komunikat informujący, że usunąłeś wiadomość. „Ta wiadomość została usunięta”, lub podobne.

Oznacza to, że jeśli widzisz to zdanie, oznacza to, że osoba, która z Tobą rozmawiała, postanowiła usunąć niektóre wiadomości, które do Ciebie wysłała.

Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, co powiedziała ta wiadomość, którą druga osoba zdecydowała się usunąć, musisz wiedzieć, że nie ma sposobu, aby ją odzyskać, ale jest rada, której możemy Ci udzielić w tego typu sytuacji. Nie zamykaj omawianego czatu, aby móc śledzić wszystko, co pisze druga osoba, a tym samym przeczytać wiadomość, zanim zostanie ona usunięta.

Sztuczki, aby wyświetlić usunięte wiadomości WhatsApp na telefonie iPhone lub systemie operacyjnym iOS

Dla tych, którzy mają Urządzenie mobilne z systemem iOS i chcesz przejrzeć wiadomość, która została usunięta, musiał zastosować następujące sugestie; Przede wszystkim czymś więcej niż sztuczką jest sprawdzanie powiadomień natychmiast po otrzymaniu wiadomości w aplikacji.

sztuczki, aby wyświetlić wiadomość WhatsApp na telefonie komórkowym iphone

Dlaczego to mówimy? bo na szczęście komputery iPhone’a oszczędzają wiadomości, które zostały przerwane na kilka minut a jeśli nie możesz zobaczyć tych informacji; Możesz także wyświetlić kopię zapasową w chmurze, aby być bardziej dokładnym na iCloud firmy Apple.

Kolejna sztuczka, o której warto wspomnieć, dotyczy tworzenia kopii zapasowych czatów. Osiąga się to poprzez otwarcie ustawień aplikacji WhatsApp, a następnie usunięcie sieci społecznościowej, a następnie ponowne zainstalowanie na urządzeniu.

Jak poprzednio, skonfigurowano kopię zapasową informacji; Po ponownym pobraniu WhatsApp odzyska wszystkie dane, które będą zawierać czaty z ostatnio wysłanymi wiadomościami, aż do tych, które zostały usunięte.

dołącz do naszego kanału telegram