Skip to content

Jak całkowicie usunąć czat WhatsApp – Usuń rozmowy WhatsApp

17 de kwiecień de 2022

WhatsApp to niezwykle popularna aplikacja, być może najpopularniejsza ze wszystkich. Dzięki niemu możemy prowadzić wiele rozmów właśnie ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną itp. W ten sposób nadążamy za nimi, a nawet utrzymujemy kontakt, aby zorganizować się na różne rzeczy, WhatsApp jest używany nawet w środowiskach pracy, po trochu wszystkiego bez wątpienia, możesz później odzyskać usunięte wiadomości.

Te rozmowy są zapisywane na serwerach WhatsApp, więc jeśli zmienimy telefon, ale użyjemy tego samego numeru, będziemy mogli zaimportować wszystkie te rozmowy do nowego telefonu komórkowego, dlatego jeśli chcesz usunąć którąkolwiek z nich, na pewno będziesz zastanawianie się jak usunąć rozmowy WhatsApp łatwo, wtedy pokażemy Ci, jak to zrobić.

Usuń rozmowy WhatsApp

Wystarczy przejść do aplikacji i w części listy czatów po prostu pozostawić wybrany czat wciśnięty w przypadku Androida i poczekać na pojawienie się wyskakującego okienka, gdy się pojawi, należy nacisnąć gdzie to mówi „usuń czat” zarówno „Usunąć konwersację” i to wszystko, jest trwale usunięty, możesz również usunąć dźwięk.

W przypadku iOS wystarczy na liście czatów przesunąć czat w lewo, nacisnąć kropki, a następnie wybrać „Usunąć konwersację”, aby móc go trwale usunąć.

Usuń rozmowy WhatsApp

Aby nie odzyskiwać ich ponownie, należy ponownie wykonać kopię zapasową danych, aby były aktualizowane i w ten sposób nie można ich odzyskać za pomocą tego samego numeru na innym telefonie komórkowym lub na tym samym telefonie. ładowanie tylko tej kopii zapasowejchociaż zwykle odbywa się to od czasu do czasu automatycznie, więc o to też nie musimy się martwić.

usuń rozmowy WhatsApp

Po usunięciu wszystkich rozmów, które chcesz usunąć, zalecamy przejście przez „Czyszczenie dla WhatsApp”, aby wyeliminować absolutnie wszystkie dane, które pozostały z tych rozmów, aby ostatecznie upewnić się, że nigdy nie zostaną usunięte. odzyskać je w jakikolwiek sposób.

I to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, aby móc usuwać wiadomości i rozmowy. przez WhatsApp ostatecznie, jak zobaczysz, nie jest to zbyt skomplikowane i możesz usunąć rozmowy z innego telefonu komórkowego bez jakiegokolwiek nietrzymania moczu.

Pamiętaj, że ten proces działa na Androida, a także na iOS, więc niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego możesz usuń czaty WhatsApp Nie ma problemu.

dołącz do naszego kanału telegram