Skip to content

Jak usunąć notatki dźwiękowe lub głosowe WhatsApp dla siebie lub wszystkich z czatów i grup?

27 de październik de 2021

WhatsApp stał się najważniejsze narzędzie w komunikacjiPozostawiając daleko w tyle rozmowy telefoniczne przez lokalne telefony, chociaż nigdy nie przestaną one być naszym niezbędnym środkiem komunikacji, dziś różne aktualizacje, które dał nam WhatsApp, pozwoliły nam ulepszyć naszą komunikację.

Najpierw udało nam się wysłać wiadomości do kontaktów, potem idziemy zobaczyć statusy i możemy wysyłać i odbierać notatki głosowe, zarówno do niektórych kontaktów prywatnych, jak i do grup, w których mamy interakcję, mamy też rozmowy, a następnie rozmowy wideo, które sprawiły, że poczuliśmy się bliżej członków naszej rodziny.

czasem kiedy wchodzimy w interakcję z jakimkolwiek kontaktem lub grupą, otrzymujemy zakaz pisania, ale aby skorzystać z narzędzi, które dał nam WhatsApp, takich jak audio, ale zdarza się, że są chwile, kiedy nie jesteśmy dobrze skoordynowani i wysyłamy audio, których później żałujemy i rozpaczamy, aby usunąć lub liczyć na audio nie jest słyszalny lub że odbiorca nie odbiera go w niewłaściwy sposób.

Ale Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak usunąć dźwięki WhatsApp? Prawda jest taka, że ​​mogłeś żałować konkretnego dźwięku, a w takim przypadku chcemy Ci pomóc, abyś już dłużej z tego powodu nie cierpiał.

Ideą tego artykułu jest nauczenie Cię wszystkich sztuczek, które masz na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko chcesz dowiedz się, jak usunąć wszystkie pliki audio z WhatsApp.

Jak powiedzieliśmy, jest wielu użytkowników, którzy ostatnio pytali nas, jak usunąć dźwięki WhatsApp, i dlatego chcemy pokazać, jakie opcje masz pod ręką w tego typu okolicznościach. Pierwszą rzeczą, którą uważamy, że powinieneś wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to jeśli usuniesz dźwięk z WhatsApp, nie ma możliwości odzyskania go, więc powinieneś być pewien w tym względzie.

Jak usunąć dźwięk wysłany przez WhatsApp

Cóż, porozmawiamy wtedy o tym, jak usunąć audio WhatsApp, a pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jest to dość prosta procedura, jeden idealny do tego typu sytuacji.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś o tym wiedzieć, jest to, że musisz być ostrożny, ponieważ chodzi o to, że aby to zadziałało, musisz usunąć dźwięk, zanim druga osoba go przeczyta, należy jednak pamiętać, że po skasowaniu ślad pozostanie, ponieważ na ekranie odbiorcy pozostanie napis „ta wiadomość została skasowana lub skasowana”.

I to jest to, że dla wielu użytkowników audio WhatsApp to nowy sposób komunikacji, a czasami mogą powiedzieć więcej, niż zamierzali, a nawet wysłać je do niewłaściwego odbiorcy, jak to się wielokrotnie zdarzało. Właśnie z powodu takich okoliczności chcemy nauczyć Cię, jak usuwać dźwięk z WhatsApp w naprawdę szybki i łatwy sposób, który nie powoduje problemów.

Usuń lub usuń notatki głosowe wysłane przez WhatsApp

I jasne jest, że wysyłanie audio jest znacznie szybsze niż pisanie, a jeśli rozmawiasz z kilkoma osobami, możesz uniknąć niedogodności związanych ze sprawą. Poza tym pokażemy Ci krok po kroku, którego szukasz.

W takich przypadkach nie jest to drobny problem, jest to procedura jest taka sama dla wszystkich wersji WhatsApp, więc nie powinieneś się tym zbytnio przejmować.

jak usunąć audio z czatów

Najłatwiejszą metodą usunięcia dźwięku w WhatsApp jest przejście do czatu, na którym go wysłałeś, a następnie naciśnięcie i przytrzymanie wiadomości, która go zawiera, aby pojawił się komunikat, który proponujesz usunąć. Po zakończeniu tego krok po kroku następnym krokiem będzie przejście do folderu z całą zawartością WhatsApp, a także usunięcie go stamtąd, aby nie pozostały żadne pozostałości.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat, nie wahaj się skontaktować z nami poprzez komentarze, oczywiście.

Czy udało Ci się usunąć audio WhatsApp za pomocą tego krok po kroku, którego Cię nauczyliśmy?