Skip to content

Jak trwale usunąć lub usunąć kontakt WhatsApp na moim iPhonie?

22 de czerwiec de 2021

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że posiadanie aplikacji WhatsApp pobrane w iPhone jest to dość kłopotliwe. Absolutnie wszystkie funkcje się zmieniają, a nawet usunąć kontakt na WhatsApp To może się skomplikować.

I dlaczego miałbym usunąć kontakt na WhatsApp?

Istnieje wiele powodów, aby usunąć kontakt z tej aplikacji ze swojego iPhone, ponieważ we wszystkich miejscach i wszystkich sieciach społecznościowych są ludzie, z którymi nie chcesz utrzymywać najmniejszego kontaktu.

Ale ci ludzie, jeśli chcą, mogą wchodzić z tobą w interakcje.

Jeśli masz już dość tego typu ludzi i nie masz pojęcia, jak usunąć ich ze swoich kontaktów, uspokój się.

Tutaj Cię uczymy jak usunąć kontakt WhatsApp na swoim iPhonie, W bardzo prosty sposób.

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby usunąć kontakt WhatsApp na swoim iPhonie

Pierwszy krok, który musisz wykonać, aby usunąć kontakt w WhatsApp:

  • Ma to na celu usunięcie go głównie z twojego „Agenda kontaktów” na iPhone, tak jak WhatsApp sam, nie daje funkcji, aby go usunąć.
  • Należy pamiętać, że po zainstalowaniu WhatsApp Jest to natychmiast powiązane z książką kontaktów smartfona, więc jeśli masz je w książce telefonicznej i mają tę aplikację.
  • Pojawią się w kontaktach WhatsApp.
  • Jeśli chcesz to zrealizować, wystarczy otworzyć aplikację w swoim iPhone i spójrz w menu na dole ekranu.
  • Po lewej stronie zobaczysz słowo „Ulubione” naciśnij tam, a pojawi się lista kontaktów, które masz.usuń ostateczny kontakt mobilny

Aby usunąć kontakt z WhatsApp

Musisz najpierw usunąć go ze swojego iPhone, w ten sposób upewniasz się, że na Twoim telefonie nie ma śladu po tej osobie, po czym ponownie otwórz aplikację WhatsApp i wykonujesz tę samą procedurę, co poprzednio.

Iść do „Ulubione” w którym zostaną znalezione Twoje kontakty, a przesunięcie palcem w dół aktualizuje listę, ich numer i nazwa kontaktu nie powinny już się tam pojawiać.

Niewiele razy tak się dzieje, ale w niektórych przypadkach kontakt nadal ma miejsce w sektorze „Ulubione” aplikacji.

W takim przypadku zamknij aplikację i jej kartę, otwórz ją ponownie i przejdź do „Ulubione” zobaczysz, że u góry ekranu w lewym górnym rogu znajduje się słowo „Edytować”

włączyć „Edytować”Gdy to zrobisz, cała Twoja lista kontaktów pojawi się w aplikacji i po lewej stronie każdego z nich.

Pojawi się symbol, aby je usunąć, naciśnij go, a wyszukasz słowo na ekranie „Pozbyć się” który pojawi się po prawej stronie.

Po tym natychmiast aplikacja usunie osobę z Twoich kontaktów i nie będzie już ich częścią, musisz pamiętać, że nawet jeśli wyeliminowałeś tę osobę, może ona wysyłać Ci między innymi wiadomości, obrazy, notatki głosowe, dokumenty.

To, że ich wyeliminowałeś, nie oznacza, że ​​nie mogą z tobą wchodzić w interakcje, ponieważ eliminacja to nie to samo, co zablokowanie kontaktu.

To wszystko! Proste prawda?

Kroki, aby usunąć zablokowany kontakt

Można spotkać kontakt, który z jakiegoś powodu został zablokowany i móc: trwale usunąć go z WhatsApp, a także listę kontaktów w telefonie, wystarczy wykonać te proste i łatwe czynności:

  • Uzyskaj dostęp do książki kontaktów w telefonie i wyświetl okno dialogowe.
  • Wybierz opcję „Usuń” i pamiętaj, aby usunąć go z karty SIM.
  • Uruchom aplikację WhatsApp i przejdź do opcji „Ustawienia” przez trzy prawe górne punkty ekranu.
  • Następnie przejdź do „Konto” i kliknij „Prywatność”, musisz przejść do „zablokowanego kontaktu”, gdzie klikniesz, aby uzyskać dostęp do listy.
  • Tutaj możesz sprawdzić, czy kontakt został całkowicie usunięty, gdy pojawia się bez nazwy, tylko z numerem telefonu.

I tak praca zostanie wykonana, aby kontakt zniknął w całości zablokowany użytkownik musi usunąć go ze swojej listy kontaktówW ten sposób unikniesz rozpoczynania rozmowy z wymienionym kontaktem i kontaktu z Tobą w innym czasie w jakiejś sytuacji.

dołącz do naszego kanału telegram