Skip to content

Jakie są najlepsze przenośne drukarki fotograficzne lub drukarki kieszonkowe?

14 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, jakie są najlepsze przenośne drukarki fotograficzne lub drukarki kieszonkowe? Fotografie są obecne w życiu codziennym, będąc częścią naszego środowiska w reklamie, telewizji, sieciach społecznościowych itp. Ale pomimo faktu, że znaczna część aspektów świata fizycznego została przeniesiona do świata cyfrowego, zdjęcia pozostają ważne w obu światach.

Obecnie w większości przypadków przechowujemy nasze zdjęcia online, ponieważ w każdej chwili mamy je pod ręką, aby wysłać je znajomemu lub spokojnie spojrzeć na nie z telefonu komórkowego. Jednak, w niektórych przypadkach musimy mieć zdjęcia w formacie fizycznym, którymi możemy oprawić w ramkę, nadać zdjęciom efekt vintage, dostarczyć na dokument itp.

Aby zrealizować naszą misję posiadania fizycznej fotografii, możemy udać się do sklepu specjalizującego się w fotografii lub skorzystać z przenośnych drukarek fotograficznych. Podobnie jak zwykłe drukarki fotograficzne, kieszonkowe drukarki fotograficzne pozwalają nam wydrukować obraz, ale z zaletą mniejszego rozmiaru niż konwencjonalne drukarki.

Korzystanie z tych drukarek jest ogólnie proste, co sprawia, że ​​większość ludzi jest w stanie korzystać z tych drukarek. Dzięki tym kieszonkowym drukarkom mamy możliwość łatwiejszego ich załadowania i spełniając ten sam cel, co inni.

Po zapoznaniu się z kontekstualizacją dotyczącą drukarek fotograficznych, możemy od razu zagłębić się w dzisiejszy temat, o którym będziemy mówić najlepsze przenośne drukarki fotograficzne lub drukarki kieszonkowe. Następnie wspomnimy i wyjaśnimy każdy z nich, sprawdzając, w jakich środowiskach kieszonkowe drukarki są bardzo przydatne.

Przedstawiamy najlepsze drukarki kieszonkowe

Przez lata coraz więcej czasu spędzaliśmy za ekranem, dlatego dziedzina audiowizualna rozwija się i sprawia, że ​​coraz więcej osób jest zainteresowanych byciem jej częścią. Z tym, produkty, które istnieją w tej dziedzinie są zróżnicowanejednym z nich są drukarki kieszonkowe.

Taka dywersyfikacja niesie za sobą dużą różnorodność produktów, na które moglibyśmy poświęcić bardzo dużo czasu próbując wybrać odpowiednią drukarkę kieszonkową do naszego użytku. Dlatego poniżej zobaczymy jedne z najlepszych drukarek kieszonkowych, aby na końcu tego artykułu można było podjąć najlepszą decyzję dotyczącą tych produktów.

Kodak Mini 2

Drukarka, o której dzisiaj porozmawiamy, została zaprojektowana przez międzynarodową firmę Kodak, która sprzedaje sprzęt fotograficzny od 1892 roku. W tym przypadku są one częścią innowacyjnego modelu Kodak Mini 2. Ten przenośny model o wadze 236 gramów. drukarka jest w stanie wydrukować zdjęcie w 50 sekund i jest dość szybki W porównaniu z innymi drukarkami kieszonkowymi.

To jedna z najlepszych opcji, jakie istnieją na obecnym rynku, oferując trwałe, dobrej jakości zdjęcia. Możemy korzystać z tej drukarki na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem systemu Android czy iOS.

Canon Selphy CP1300

Kolejną kieszonkową drukarką jaką posiadamy jest Canon Selphy CP1300, ponownie zaprojektowana przez firmę, która ma w swoim biznesplanie sprzedaż sprzętu fotograficznego, taką jak Canon. Ta kieszonkowa drukarka noferuje oprócz konkurencji, większy rozmiar wydruku bez zaniedbania zdjęć paszportowych.

W przypadku drukowania większych zdjęć wymagany jest również większy rozmiar urządzeniao wadze 836 gramów. Nie porównuje się go z konwencjonalną drukarką, ale w niektórych przypadkach wymaga ona mniejszej wagi i zajęcia, co powoduje, że jest to jej główna wada w kategorii drukarek kieszonkowych.

zdjęcie paszportowe

Czy warto kupić kieszonkową drukarkę?

Zawsze będzie to zależeć od każdej osoby z osobna, ale dla nas tak! Tego typu drukarki są zazwyczaj tańsze, dzięki czemu oszczędzamy więcej pieniędzy, oferują dobry format i dobre zdjęcia jest tym, czego potrzebujemy w większości przypadków i możemy go wszędzie ze sobą zabrać bez większego problemu.

Mamy nadzieję, że zmieniłeś zdanie dzięki tym zaletom i od tego czasu masz na myśli niektóre z drukarek kieszonkowych, o których wspominaliśmy powyżej należą do najlepszych na obecnym rynku.

dołącz do naszego kanału telegram