Skip to content

Jak wyłączyć telewizor sąsiada za pomocą telefonu komórkowego?

24 de październik de 2022

Możemy więcej i więcej więcej rzeczy z telefonami komórkowymi, nawet kontrolować inne produkty, które mamy w domu. Jednym z urządzeń, którymi można sterować w domu, jest telewizor za pomocą smartfona. Dzisiaj chcę Ci powiedzieć, jak zamierzasz to zrobić, aby móc wyłącz telewizor sąsiada lub kogokolwiek, nawet we własnym domu, bez większych problemów, dzięki czemu możesz zrobić z nich dobry dowcip.

Telefony komórkowe rozwijają się stopniowo w fascynujący sposób, nie posuwając się zbyt daleko, już wiele razy mówiliśmy, jak sprawić, aby Twoje urządzenie mobilne było uniwersalnym pilotem, aby móc w ten sposób sterować wszystkimi urządzeniami w domu, oczywiście, jeśli my idź spróbować Wyłącz telewizor od sąsiada lub znajomego, aby zrobić mu kawał, mniej więcej to, co powiedziałem powyżej, pasuje do tego, co zamierzamy zrobić dalej.

Wyłącz telewizor sąsiadowi

Wciąż pamiętam czasy, kiedy można było dostać uniwersalne piloty, takie jak DirecTV z którym zbyt łatwo było wyłączyć jakikolwiek telewizor, który mamy w pobliżu. Pamiętam psikusy, które robiłam mamie i babci wyłączając go telewizor jest w połowie ukryty, a nawet zmienia kanał między kilkoma innymi rzeczami. Oczywiście tego rodzaju sytuacje powinny mieć miejsce w przypadku osób, którym ufasz, ponieważ w przeciwnym razie możesz wpaść w ten lub inny problem.

Należy pamiętać, że bardzo ważne jest, aby nasze urządzenie mobilne posiadało czujnik podczerwieni, jeśli go nie posiada, nie będzie możliwe sterowanie telewizorem sąsiada. Zauważ, że z czujnik podczerwieni, co możesz zrobić, to sterować wieloma urządzeniami takich jak radia, dekodery tv, klimatyzacja itp. Dzięki temu można wiele wydobyć z telefonu komórkowego.

Czego potrzebuję, aby wyłączyć telewizor sąsiada?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, czy Twój Smartfon Ma podczerwień, która jest w skrócie niezbędna, aby to wszystko działało. W tym celu pobierzemy aplikację o nazwie Uniwersalny pilot Anymote od Sklep Play podążając za tym linkiem, zostawiamy Cię tutaj.

Gdy już wiemy, że faktycznie ma podczerwień, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które ma dla nas ta aplikacja, abyśmy mogli dowiedzieć się, jak wyłączyć telewizor sąsiad lub ktokolwiek w pobliżu. Mówię, że jest blisko, bo przypomina, że ​​to przecież sposób na „Naśladować” mówiąc w jakiś sposób pilot na całe życie, a to oczywiście musi być w zasięgu wzroku urządzenia, aby móc nim sterować.

Dlatego konieczne będzie, abyś był stosunkowo blisko, ale w przypadku korzystania z telefonu komórkowego możesz udawać, że wysyłasz SMS-y lub po prostu patrzysz na portale społecznościowe i możesz potajemnie sterować telewizorem, robiąc dobry dowcip każdemu, kto jest w pobliżu.

Oczywiście nie śmiej się, gdy robisz to wszystko, ponieważ oczywiście wyglądałoby to nieco podejrzanie. Pomijając to, jeśli chcesz mieć w domu uniwersalny pilot do sterowania telewizorem i innymi urządzeniami, to to aplikacje Pasuje do ciebie całkiem nieźle, jak rękawiczki, które powiedziałyby starsze panie.

Steruj telewizorem za pomocą telefonu komórkowego

Przede wszystkim upewnij się, że masz podczerwień, ponieważ jasne jest, że bez niej nie będziesz w stanie nic zrobić, bez względu na to, ile pobierzesz tego lub setek aplikacji, na wypadek, gdybyś nie chciał wyśmiewać sąsiada i chciał użyć to dla własnych produktów, możesz kupić adapter, który nie jest zbyt drogi i w ten sposób Twój telefon miałby już podczerwieńale prawda jest taka, że ​​te adaptery są dość duże, nieatrakcyjne i wcale nie wygodne.

Jeśli Twój telefon rzeczywiście ma podczerwień, pobierz aplikację Uniwersalny pilot AnyMote + Wi-Fi z tego linku, który przeniesie Cię bezpośrednio do Sklepu Play, kliknij Zainstaluj (zielony przycisk) i rozpocznij pobieranie, a następnie zainstaluj automatycznie.

Ta aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, musimy pamiętać, że zasięg naszego telefonu komórkowego jest podobny do zasięgu sterowania, więc nie będziemy w stanie wyłącz telewizor sąsiada od naszej sofy nie ruszając się nawet o cal, musisz znajdować się w normalnym zasięgu, w którym możesz wycelować, a następnie ją wyłączyć.

Ta aplikacja jest kompatybilna nie tylko z najpopularniejszymi markami telefonów komórkowych, ale także ze wszystkimi telewizorami.

To dobry sposób na wyłącz radio sąsiada za pomocą telefonu komórkowego zarówno wyłącz telewizor za pomocą telefonu komórkowego w sposób zbyt prosty i przede wszystkim zwinny, przecież zawsze mamy przy sobie telefon komórkowy.

dołącz do naszego kanału telegram