Skip to content

Najlepsze sztuczki dla telewizora Haier Smart TV

3 de listopad de 2022

Chociaż telewizory Smart TV są w dzisiejszych czasach dość powszechne i moglibyśmy powiedzieć, że większość użytkowników ma je w domu, znajdujemy się w taki sam sposób, w jaki czasami nie wiedzą, jak je wykorzystać i dlatego dzisiaj chcieliśmy porozmawiaj konkretnie o telewizorach Haier Smart TV. Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć w tym zakresie, jest to, że jest ich kilka Modele Haier Smart TV, które są dostarczane z systemem operacyjnym Android 4.2.2 lub nowszym, a jeśli masz jeden z nich, ten krok po kroku będzie dla Ciebie przydatny.

Dzieje się tak, że wielu właścicieli Smart TV marki Haier pytało nas ostatnio, jak najlepiej wykorzystać ich smartfony, a prawda jest taka, że ​​jeśli szukasz wskazówek lub sztuczek, musisz zachować czytanie, ponieważ przydadzą się. W związku z tym powinieneś wziąć pod uwagę, że wiele wskazówek, które przedstawimy poniżej, są idealne do wykorzystania pełnego potencjału telewizorów Haier, więc czytaj dalej.

Sztuczki Haier Smart TV

Cóż, pierwsza sztuczka, o którą zwykle prosi się w tego typu sytuacjach, dotyczy bezpośrednio możliwości bezpłatnego oglądania płatnych kanałów, a prawda jest taka, że ​​istnieją bezpłatne aplikacje, które pozwolą Ci oglądać niektóre kanały za darmo, a jednym z najbardziej polecanych z tego, co przetestowaliśmy, jest You TV Player. Pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić w tym względzie, jest to, że możemy uzyskać bezpłatne kanały kablowe lub płatne kanały telewizyjne na naszym smart TV, o ile najpierw przejdziemy do tego linku, aby kontynuować pobieranie. Po zakończeniu pobierania należy utworzyć konto, zalogować się za pomocą hasła, kliknąć opcję Wszystkiei zacznij cieszyć się jego zawartością.

W drugim przypadku inni czytelnicy pytają nas wprost o możliwość grania w gry konsolowe na telewizorze Haier Smart TV, a my musimy im powiedzieć w tym sensie, że jest to całkowicie możliwe, chociaż będziemy potrzebować emulatora, aby uzyskać dostęp do treści Super Nintendo. , Nintendo 64, Play Station 1, Play Station 2, SEGA Genesis i inne znane konsole. Play Station Portable (PSP) to jeden z najlepszych emulatorów w tym segmencie i możesz go bez problemu pobrać z tego linku. Wtedy będziesz potrzebować ROM z grą, który możesz pobrać z różnych stron, takich jak Freeroms lub CoolROM. Jeśli masz kontroler, oczywiście będziesz mógł cieszyć się każdą z tych gier jeszcze bardziej.

Korzystaj z Netflix na Haier Smart TV

Instalacja Netflix na telewizorze Haier jest naprawdę łatwa. Wszystko, co musimy najpierw zrobić, to upewnić się, że jesteśmy połączeni z Internetem, coś, co możemy zrobić za pomocą kabla sieciowego lub WiFi. Następnie musisz przejść bezpośrednio do sklepu z aplikacjami, gdzie znajdziesz różne opcje, które możesz pobrać na swoje urządzenie.

Następnie wchodzimy w wyszukiwarkę i piszemy „Netflix”, aby aplikacja pojawiła się oczywiście z charakterystyczną ikoną. Dajemy opcję Pobierz i proces powinien rozpocząć się prawie automatycznie. Należy jednak pamiętać, że ten krok może potrwać kilka minut w zależności od szybkości połączenia internetowego. Po pobraniu systemu następnie rozpoczyna się instalacja, która w rzeczywistości zajmuje znacznie mniej czasu niż pobieranie.

Gdy aplikacja zostanie pobrana i gotowa do użycia, utworzy na ekranie ikonę, w którą musimy kliknąć, aby uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji, dzięki czemu znajdziemy w niej filmy i seriale, którymi chcemy się cieszyć. Oczywiście musisz pamiętać, że Netflix poprosi Cię o nazwę użytkownika i hasło, aby móc wejść, a jeśli nie masz płatnego konta, powinieneś przynajmniej na razie skorzystać z 30-dniowego systemu próbnego.

Jeśli Twój telewizor Haier nie jest wyposażony w system Smart TV, ale ma połączenie z Internetem, masz inną alternatywę. W takich przypadkach należy wziąć pod uwagę, że filmy można oglądać bezpośrednio z przeglądarki telewizyjnej, wpisując bezpośrednio z paska nawigacyjnego do . Ponownie system poprosi Cię o dane użytkownika i hasła, dzięki czemu nie będziesz mieć zbyt wielu pytań do przeanalizowania przed rozpoczęciem korzystania z Netflix.

Która z tych sztuczek na telewizorze Haier Smart TV podobała Ci się najbardziej?

dołącz do naszego kanału telegram