Skip to content

Jaka jest oficjalna data Pokémon Unite na Androida lub iOS | Wodowanie

21 de sierpień de 2021

Pokémon Unite to nowa gra wideo Nintendo, która ukaże się za kilka dni, jest to gra akcji typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), które od czasu premiery światowej sławy League of Legends stały się bardzo popularne. Dynamika tej gry polega na rywalizacji w zespołach 5 vs. 5, w którym musisz kontrolować Pokémona znanego już na całym świecie.

Ponadto jedną z dynamik tej gry wideo jest to, że musicie iść jako drużyna po całej wyspie Aeos, który według legendy znajduje się w odległym i niezbadanym obszarze oceanu, w celu łapania nowych stworzeń Pokémon z drużyny przeciwnej, oprócz tego musisz również wyrównać własne Pokémony i wyszkolić je, aby rozwijać swoje umiejętności do pełnego poziomu.

Ile będzie kosztować Pokémon Unite na urządzenia mobilne?

Ta wciągająca gra będzie całkowicie za darmo na platformy iOS, Android, a także na nową hybrydową konsolę Nintendo Switch. Oczywiście niektóre ulepszenia, skórki i ekskluzywna zawartość będą dostępne w grze w zamian za pojedynczą płatność za każdy przedmiot, który chcemy dodać do naszego konta, tak jak w Pokémon Go.

Czy można go pobrać za darmo na telefony komórkowe?

Tak, podstawowa gra będzie dostępna na wszystkie urządzenia Android, a także dla tych kompatybilnych z iOS, musisz tylko uzyskać dostęp do sklepu odpowiadającego każdemu z nich, PlayStore dla Androida i App Store dla iOS, wpisać Pokémon Unite w polu wyszukiwania i pobrać grę, aby cieszyć się nią za darmo.

Kiedy Pokémon Unite pojawi się w Ameryce Łacińskiej?

Światowa premiera Pokémon Unite miała miejsce 21 lipca 2021 roku, jednak ta premiera była tylko na konsole Nintendo Switch, data premiery dla pozostałych urządzeń mobilnych na całym świecie będzie 19 sierpnia dla urządzeń z systemem Android zgodnie z danymi dostarczonymi przez PlayStore i do 30 września dla urządzeń z systemem iOS. Gdzie możesz mieć dostęp za pośrednictwem Sklepu odpowiadającego każdemu urządzeniu, pobieranie nie więcej niż 1 GB wagi z zawartością gry, aby użytkownicy mogli tworzyć swoje konta i rozpocząć odkrywanie tego nowego świata Pokémon.

data premiery pokemon unite

Chcemy wspomnieć o interesującym fakcie dotyczącym pobierania gry na urządzenia mobilne, a mianowicie, że należy złożyć zamówienie w przedsprzedaży, aby uzyskać wczesny dostęp do pobrania gry we wspomnianych terminach. Co więcej, Nintendo nagrodzi osoby, które zamówią w przedsprzedaży Pokémon Pikachu Jeśli rezerwacje gry osiągną kwotę 2 500 000 rejestracji wstępnych i jeśli rezerwacje przekroczą 5 000 000, oprócz otrzymania Pikachu na swoje konta, otrzymają również specjalny kostium Pikachu Matsuri.

Jest tylko jeden mały warunek, aby otrzymać te nagrody na swoim koncie, a mianowicie: musisz ukończyć zdarzenie logowania na telefonie komórkowym Przed 14:59 UTC 31 października 2021, gdy to zrobisz, nagrody będą dostępne na Twoim koncie do wykorzystania na dowolnej platformie.

Czy mogę pobrać podgląd gry na urządzenia?

Od 21 lipca możesz grać we wczesnym dostępie Pokémon Unite, ale tylko użytkownicy Nintendo Switch mają dostęp do tego podglądu, na razie nic o tym nie ogłoszono na urządzenia mobilne w oficjalne konto na Twitterze Pokémon Unite. Które zalecamy śledzić, aby mieć świadomość wszystkich szczegółów dotyczących uruchomienia gry na urządzenia mobilne.

Wiemy również, że jeśli zarejestrujesz się wstępnie z urządzenia z Androidem, kiedy nadejdzie data gry zostanie pobrany automatycznie i otrzymasz powiadomienie na telefonie komórkowym, gdy wszystko będzie gotowe, abyś mógł zacząć cieszyć się grą.

Oficjalne jest to, że wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się na Nintendo Switch przed 31 sierpnia 2021 r., będą mogli dodać do swojej listy mistrzów Zeraora, szczególny Pokémon typu elektrycznego totalnie wolny, aby uczcić pojawienie się nowej wersji tej wspaniałej gry wideo.

podgląd zjednoczenia pokemon

Jeśli jesteś miłośnikiem świata Pokémon i cieszysz się wszystkimi jego mapami, postaciami i epickimi bitwami, na pewno zafascynują Cię wszystkie nowe elementy, które oferuje ta nowa odsłona Nintendo. Jeśli czekasz na datę premiery tej gry na swoje urządzenie mobilne, możesz także spróbować zagrać w inne wersje Pokémon, gdy nadejdzie oczekiwany czas wejścia do nowego Pokémon Unite.

dołącz do naszego kanału telegram