Skip to content

Jak zwolnić miejsce lub pamięć wewnętrzną w Samsung J2, J3, J5 i J7

17 de grudzień de 2022

nie możemy temu zaprzeczyć linia J jest jedną z najbardziej poszukiwanych na świecie i Samsunga Galaxy J5 Jest jednym z najczęściej kupowanych, ponieważ nie tylko oferuje dobre funkcje, ale także ma wyjątkowo przystępną cenę.

Dlatego jest dość popularny. Chodzi o to, że chociaż ma swoje dobre strony, jasne jest, że ma wiele złych i jednym z nich jest miejsce do przechowywania.

Kilkakrotnie zdarza się nam, że chcemy pobrać aplikację na nasze urządzenie i otrzymujemy irytujące powiadomienie, które mówi: „Za mało miejsca do przechowywania” coś, co jest dość irytujące, ponieważ nawet jeśli usuniemy nawet najważniejsze aplikacje z naszego telefonu komórkowego, nadal się pojawia.

Możliwe jest zwolnienie miejsca w telefonach Samsung J2, J3, J5 i J7

Problem polega na tym, że w przypadku Samsunga J5 jest mało miejsca i trzeba wziąć pod uwagę, że większość tej przestrzeni ostatecznie zostaje zabrany przez system operacyjny.

A zatem, jeśli dodasz do tego omawiane aplikacje skończyło się na tym, że mieliśmy bardzo mało miejsca dla siebiedla naszych aplikacji, które później pobierzemy ze Sklepu Play, nie wspominając już o zdjęciach, filmach itp.

To, co musisz zrobić, to spróbować być trochę bardziej świadomym przestrzeni, którą masz i wszystkiego, co chcesz mieć. Czasami zapisujemy duże pliki, których używamy tylko raz, a potem Zajmują miejsce na naszym urządzeniu.

Przede wszystkim upewnij się, że masz wszystkie używane aplikacje i te, których nie używasz, nie pozostawiaj ich zainstalowanych, ale usuń je całkowicie, aby nie zajmowały miejsca. Spróbuj przenieść mniej ważne zdjęcia i filmy do pamięci na wypadek, gdybyś ich kiedykolwiek potrzebował.

Pamiętaj też, że jeśli masz kartę microSD, wszystkie zdjęcia są zapisywane bezpośrednio tam, skonfiguruj aparat z ustawień do mieć kartę SD jako domyślną.

Zrób to samo w WhatsApp, to wszystko zdjęcia lub filmy zapisywane są bezpośrednio na karcie microSD, Konfiguruje nawet tak, że nic nie jest automatycznie pobierane w przypadku posiadania wielu grup.

Z drugiej strony Facebook jest jedną z aplikacji, która zajmuje najwięcej miejsca, może zjeść do 300-400 MB, zalecamy zapomnieć o znanej aplikacji i dezaktywować ją, a zamiast tego zainstalować drugą oficjalną aplikację o nazwie Facebook Lite, który waży tylko 4 MB miejsca.

Dlatego waga, jaką może pochłonąć sieć społecznościowa, jest znacznie mniejsza.

Oprócz wszystkich powyższych pobierz aplikację CCleaner dzięki któremu możesz zwolnić dużą ilość miejsca w zduplikowanych plikach, pamięci podręcznej i niepotrzebnych plikach, możesz nawet zwolnić 2 GB miejsca dzięki tej aplikacji, dlatego zdecydowanie zaleca się posiadanie dużej ilości dostępnego miejsca w ten sposób.

Że wiemy, że w przeciwnym razie byłby zajęty po prostu niepotrzebnymi plikami lub dokumentami, z których w ogóle nie korzystamy. W wielu przypadkach pliki aplikacji, które usuwamy, pozostają na naszym urządzeniu, a to zajmuje więcej miejsca, dlatego aplikacja CCleaner oczyścić wszystkie te odpady pozostałość po usuniętych aplikacjach.

Jak zwolnić miejsce na dysku Samsung J2, J3, J5 i J7

The Samsunga Galaxy J3 Jest to jedno z najlepiej sprzedających się urządzeń z rodziny Samsung J na rynku.

Niewątpliwie w bardzo przystępnej cenie iz dużym potencjałem jest to telefon komórkowy, który ma kilka bardzo dobrych cech, biorąc pod uwagę jego koszt, choć oczywiście pomijając projekt i specyfikacje że ogólnie wszystkie są bardzo dobre, jak powiedziałem, biorąc pod uwagę cenę.

Jest jeden, którego może nie być tak dużo, a jest to przestrzeń. Komórka ma miejsce do przechowywania, które nie jest dokładnie bardzo dobrze, że mówimy i dlatego nauczymy Cię, jak zwolnić miejsce, a nawet trochę zaoszczędzić.

Rozwiązanie problemu małej ilości miejsca w telefonie komórkowym Samsung J2, J3, J5 i J7

Zainstaluj Clean Masteraaby całkowicie wyczyścić wszystkie pliki, które masz na urządzeniu mobilnym, nie tylko pamięć RAM, ale także pamięć podręczną, duplikaty plików itp.

W kilku słowach, od czasu do czasu dobrze jest przejść przez tego typu aplikacje, aby mieć wszystko w dobrym stanie i tak jak powiedziałem, w wielu przypadkach możesz skończyć oszczędzając znaczną ilość miejsca.

pamięć telefonu komórkowego samsung zwolnij miejsce

WhatsApp Cleaner to kolejna aplikacja, którą polecamWszystkie telefony komórkowe mają zainstalowany WhatsApp, dlatego ważne jest, aby mieć tę aplikację, aby aplikacja była jak najlżejsza, ponieważ wiemy, że z biegiem czasu zdjęcia i filmy, które są do nas wysyłane, kumulują się.

To kończy się pozostawieniem nam a urządzenie z bardzo małą ilością miejscamożesz pobrać go ze Sklepu Play, klikając ten link.

Pamięć pełna pamięci mobilnej Samsung J2, J3, J5 i J7, Solution

Następnie istnieją inne aplikacje uzupełniające, które naszym zdaniem mogą być przydatne w takich przypadkach, takie jak aplikacja o nazwie WhatsApp Cleaner, którą można pobrać, co pozwoli na przeglądanie wszystkich zdjęć lub filmów przechowywanych na urządzeniu więcej niż jeden raz, to znaczy powtarzane, dzięki czemu można je usunąć, zwalniając miejsce.

Z drugiej strony, ponieważ system operacyjny Android jest jest również w stanie wytwarzać własne odpadyuważamy, że warto mieć do tego serwis sprzątający, a wśród wielu polecanych nie mamy wątpliwości, że Clean Master jest z nich najlepszy.

Po tym zalecamy zainstaluj kartę SD w swoim Galaxy J3 aby zwiększyć pojemność pamięci masowej.

Nie zapominaj, że aby wszystkie nasze porady działały dla Ciebie i możesz rozwiązać ten mały problem, który Cię niepokoi, musisz podążaj za nimi krok po kroku i na pewno będziesz mógł zwolnić miejsce na swoim urządzeniu, aby móc zapisywać zdjęcia, filmy lub instalować potrzebne aplikacje.

dołącz do naszego kanału telegram