Skip to content

Jak zwiększyć lub rozszerzyć pamięć wewnętrzną telefonu komórkowego z systemem Android Galaxy J2 / J2 Prime za pomocą karty microSD?

18 de wrzesień de 2022

Zastanawiasz się, jak zwiększyć pamięć wewnętrzną urządzenia? Galaktyka J2? Prawda jest taka, że ​​wiemy, że to jeden z głównych smartfonów w katalogu koreańskiej firmy. I chociaż Galaxy J2 ma wiele ciekawych funkcji, okazuje się, że niektóre jego elementy i tak mają pewne problemy dla użytkowników.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że w poniższych wierszach pokażemy Ci, jak uzyskać wewnętrzną pamięć masową w Samsung Galaxy J2, biorąc pod uwagę, że jest to zasadnicza kwestia w takich przypadkach. A najlepsze jest to, że poniższy krok po kroku nie wymaga usuwania aplikacjiani że masz zrootowany smartfon lub coś w tym stylu.

Jak powiedzieliśmy, jednym z poważnych problemów Samsunga Galaxy J2 jest to, że jego pamięć wewnętrzna jest dość ograniczona, ale dzięki Bogu jest kilka sztuczek, które możemy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji. Na przykład zamierzamy Ci polecić Zawsze, gdy masz takie problemy na smartfonie, zacznij od dodania Karta micro sd. Ale oczywiście czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co zrobić, gdy pamięć telefonu Samsung Galaxy J2 Prime z Androidem jest pełna?

Szczególnie polecamy korzystanie z kart microSD, ponieważ umożliwi to łatwe przenoszenie aplikacji do tej pamięci, a tym samym zrobienie miejsca na oryginale urządzenia. To najłatwiejsza sztuczka zwolnić dużą ilość miejsca z pamięci wewnętrznejzwłaszcza jeśli masz wiele ciężkich aplikacji na swoim smartfonie.

Z drugiej strony, jeśli uważasz, że nawet w ten sposób nie masz całej potrzebnej pamięci wewnętrznej, pokażemy Ci, jakie inne rodzaje zadań musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Ciekawe jest to, że wiele z najlepszych na świecie aplikacji, z których korzystamy na co dzień, ma wersje litektóre pomagają w tych przypadkach.

Chociaż istnieje wiele lekkich aplikacji, które próbują naśladować inne znane, musisz wiedzieć, że prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i użytecznych jest Facebook Lite, więc nie mogliśmy przestać go polecać.

I to samo, co możemy powiedzieć o Facebook Lite, musimy zwrócić uwagę na Messenger Lite, biorąc pod uwagę, że mówimy o lekkiej wersji wewnętrznego komunikatora, który jest częścią tej aplikacji jako sieć społecznościowa.

I wreszcie, wiemy, że WhatsApp to jedna z aplikacji, które w końcu zajmują najwięcej miejsca i dlatego uważamy, że czasami może być ważne zainstalowanie tej aplikacji w celu wyczyszczenia całej jej zawartości.

Kilka innych związanych z tym wyszukiwań, których nie chcemy przestać brać pod uwagę, ponieważ pojawiają się na różnych forach i w sieciach społecznościowych, dotyczą następujących funkcji: funkcje J2 Samsung, Samsung J2 Mercado Libre, Samsung J2 Claro, Samsung J2 Movistar, recenzje Samsung J2, Samsung J2 2016, Samsung Galaxy j2 prime funkcje lub główne funkcje Samsunga J2. Jeśli masz więcej wątpliwości w tym zakresie, nie wahaj się zapytać nas, abyśmy mogli oczywiście pomóc w tym zakresie.

użyj karty SIM, aby zwolnić miejsce

Jak możemy przenieść aplikacje zainstalowane na naszym Androidzie Samsung Galaxy J2 Prime na kartę SD?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby przenieść aplikacje na kartę SD naszego Samsunga Galaxy J2 Prime, jest włóż kartę do urządzenia. Istnieją różne aplikacje, które pozwalają nam wybrać miejsce, w którym chcemy go zapisać, tak jest na przykład w przypadku Google Play Music. To jeden ze sposobów, w jaki możemy w dość prosty sposób przenieść go na kartę pamięci, pozwoli to nam zaoszczędzić miejsce w pamięci wewnętrznej.

Podobnie, Android w ogóle nam pozwala przenosić na zewnętrzną kartę pamięci wiele innych aplikacji. Chociaż nie wszystkie, to bardzo nam pomaga. Wszystko, co musimy zrobić, to uzyskać dostęp do menu ustawień naszego telefonu komórkowego Samsung Galaxy J2 Prime z systemem Android i przejść do Pamięć wewnętrzna później Aplikacje i zaczynamy badać ten, który chcemy zobaczyć właściwości.

Później używane miejsce do przechowywania i kliknij Zmiana a my wybieramy Karta SD. Pozostanie nam tylko poczekać na zakończenie procesu i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram