Skip to content

Jak zwiększyć liczbę wyświetleń filmów w YouTube — rozwijaj swój kanał

6 de Listopad de 2021

YouTube to sieć społecznościowa, która umożliwia zakup bezpłatnego kanału, w którym możesz tworzyć treści, aby każdy, kto tu wejdzie, mógł je odtworzyć, jeśli masz konto publiczne. Aby stać się sławnym na YouTube, musisz mieć szeroką gamę widoków w swoich filmach, wtedy powiemy Ci, jak zwiększyć reprodukcje Twoich treści w tej sieci społecznościowej.

Jak YouTube liczy wizyty?

YouTube to sieć społecznościowa, w której możesz publikować treści, a jej wyświetlenia będą liczone przez platformę, posiadanie wielu wyświetleń lub obserwujących pozwoli ci uzyskać dostęp do opcji zakupu zapłacić za tworzenie treści.

Platforma YouTube liczy się jako wizyta, gdy wpisy na stronę lub wideo są dobrowolne, lub gdy ma ciągłość z oglądanym przez Ciebie filmem, jeśli zdecydujesz się go opuścić. Aby wizyta na stronie została zaliczona jako obejrzenie, odtworzenie filmu musi trwać co najmniej 5 sekund. Gdy są one przeprowadzane przez boty, nie będą liczone jako wizyta platformy.

Platforma liczy twoje wyświetlenia, aż osiągnie 300, przechodząc stąd, film wchodzi do procesu recenzji Aby upewnić się, że są one zgodne z prawem i nie są w kółko tymi samymi użytkownikami, jeśli tak, opinie, które zostały w ten sposób sformułowane, zostaną wyeliminowane.

Jakie cechy ma dobry film na platformie?

Jeśli chcesz, aby Twoje filmy były widoczne dla wielu osób, musisz przyciągnąć uwagę na YouTube i tworzyć świetne treści. Aby móc wyprodukować dobry film na platformie YouTube, musisz wziąć pod uwagę następujące działania:

Ciekawa treść

To, co zamierzasz nagrać, będzie musiało zwróć uwagę odbiorców, dla których musisz stworzyć ciekawą treść. Że po rozpoczęciu filmu publiczność jest ciekawa i zadowolona z produkowanych przez Ciebie treści, więc odwiedza Twój kanał i subskrybuje go.

Przyciągający wzrok tytuł

Tytuł jest pierwszą rzeczą, jaką zobaczą Twoi widzowie, dlatego warto zwrócić na niego uwagę, bądź kreatywny, zwięzły i nie przedłużaj go. Jeśli Twój tytuł przyciągnie uwagę, wszyscy będą chcieli zobaczyć Twój film. Spróbuj też umieścić na nim emotikony, aby przekazać uczucie ciepła.

Atrakcyjny obraz miniatury

Obraz jest bardzo ważny w twoich kreacjach, dobry minimalny obraz, który jest kreatywny, sprawi, że zyskasz wzrok wielu, a tym samym swoimi treściami zachwyci twoich widzów.

Dobry opis

Opis jest małym podsumowaniem twojej projekcji, do tego musisz być precyzyjny i kilkoma słowami stworzyć intrygę tak, aby każdy chciał dowiedz się, o czym będzie Twoja nowa treść.

zarabiaj na filmach na youtube

Wskazówki dotyczące zwiększenia reprodukcji filmów na tej platformie

Jeśli chcesz, aby wszyscy zobaczyli Twoje dzieła, udzielimy Ci szeregu wskazówek, dzięki którym jeśli będziesz je skutecznie śledzić, będziesz miał więcej wyświetleń na swoim kanale YouTube.

Udostępniaj filmy w sieciach społecznościowych

Aby więcej osób widziało Twoje treści, możesz uzyskać dostęp do opcji udostępniania swoich filmów w innych sieciach społecznościowych, aby mogli informowani są użytkownicy innych stron że utworzyłeś kanał w sieci społecznościowej YouTube. Dzięki temu będziesz mógł przyciągnąć uwagę swoich obserwujących z innych platform i wezwać ich do wejścia na nowy kanał.

Współpracuj z innymi kanałami

Jeśli masz znajomych z innych kanałów, spróbuj nawiązać współpracę, aby Subskrybenci tego innego użytkownika będą wiedzieć o Twoim istnieniu i staną się częścią Twoich obserwujących.

Twórz listy odtwarzania

Playlisty sprawią, że Twoi użytkownicy łatwiej im odtwarzać Twoje filmyTak więc, gdy zobaczą jedną z Twoich treści, natychmiast przejdą do innej z Twoich produkcji i nie opuszczą Twojego kanału.

Jak zachęcić ludzi do subskrybowania kanału?

Jeśli chcesz mieć więcej subskrypcji każdego dnia, aby zwiększyć swoje zarobki i popularność, postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami:

Wejdź w interakcję z publicznością

Interakcje z odbiorcami to świetny sposób na to, by więcej subskrybentów dotarło do Ciebie. Organizuj konkursy, wymieniaj ludzi, bądź charyzmatyczny i staraj się być lubiany przez tych, którzy odtwarzają Twoje filmy. Przekazuje naturalny i bardzo ważny obraz: bądź sobą, to generuje więcej pewności siebie.

Dostosuj kanał

Udekoruj i spraw, aby Twój kanał był czymś, co Cię reprezentuje, dlatego musisz go spersonalizować. Pojedynczy kanał przyciągnie dużo uwagi nowych subskrybentów.

użyj aplikacji youtube

Często publikuj filmy

Jeśli publikujesz posty z rzędu, szybciej pojawisz się na kartach YouTube, więc często twórz treści. Dzięki temu sprawisz, że Twoi widzowie nie będą wiedzieć znudzić się tą samą treścią dzięki czemu będziesz miał nowe elementy do zobaczenia.

Dlaczego nie powinieneś używać botów do zwiększania liczby wyświetleń?

Boty, takie jak kupowanie obserwujących w sieciach społecznościowych, nie są zalecane, jeśli tak aplikacja YouTube na pewno Cię zauważy i usankcjonuje. Oto powody, dla których nie powinieneś używać botów do zwiększania reprodukcji:

  • Polubienia przekazane przez boty nie są już liczone: Poza 2018 r. YouTube stworzył bardziej zaawansowane zabezpieczenie w zakresie botów, teraz, gdy zostanie znaleziona aktywność interakcyjna przeprowadzana przez boty, nie będzie ona brana pod uwagę. To zadziała z: lubię cię, nie lubię cię lub komentarze.
  • YouTube nie może wchodzić do botów: Jeśli platforma stwierdzi, że naruszyłeś jej regulamin, może anulować Twój kanał. Dlatego musisz przestrzegać zasad społeczności i nie używać tego oprogramowania.
  • Zrujnuj jakość swoich filmów: Boty nie chronią jakości wideo. Zastosowanie botów sprawi, że Twoje elementy będą pojawiać się w niskiej jakości, co przyniesie tylko negatywne reperkusje. Mogą nawet zaszkodzić Twojej reputacji na platformie, aby nikt Cię nie widział.