Skip to content

Jak zwiększyć FPS, aby poprawić jakość mojej kamery internetowej?

31 de styczeń de 2022

FPS to akronim lub możesz również wypowiedzieć krótką nazwę klatek na sekundę. FPS ma decydującą funkcję, jeśli chodzi o jakość wideo, najczęściej jest to w przypadku gier wideo. Dzięki FPS możesz żyj bardziej realistycznym doświadczeniem po prostu patrzę na ekran.

Jakie aspekty wpływają na FPS kamery internetowej?

Ludzki mózg może przetworzyć 10 obrazów na sekundę, co oznacza, że ​​kiedy zaczniesz te 10 FPS, zaczniesz widzieć tysiące idealnie połączonych ruchomych obrazów, tworząc dobre ustawienie, a wszystko to dzięki FPS. Im więcej FPS, tym odtwarzanie wideo w najlepszej jakości.

Istnieje kilka ustawień, które możesz wybrać na swoim komputerze zwiększyć FPS a tym samym najlepszą jakość wideo Twojej kamery internetowej pod każdym względem. Co jest do zrobienia? Zobaczymy to dalej:

 1. Włącz źródło światła, które masz w pobliżu, aby poprawić wizualizację kamery internetowej.
 2. Umieść kamerkę w miejscu, w którym będziesz mógł wykorzystać źródło światła.
 3. Kamerę internetową można regulować, przesuwając element na obiektywie kamery internetowej.
 4. Przejdź do „Narzędzi administracyjnych”, aby zobaczyć opcje, które mogą wpłynąć na jakość Twojej kamery internetowej.

Dzięki tym wskazówkom możesz popraw jakość swojej kamery internetowej. Jeśli nie wiesz, ulepszenia FPS działają również w grach wideo, tak jak w przypadku poprawy szybkości FPS w Valorant.

Aplikacje korzystające z aparatu

większość komputerów PC mieć wbudowaną kamerę internetową górnej części ekranu. Nawet wielu z nas już zauważyło, że ten aparat może być włączony nawet wtedy, gdy go nie używamy. Kamery internetowe są bardzo przydatne, ponieważ korzystają z różnych aplikacji, gdzie możemy dowiedzieć się, co to za aplikacje? Następnie zobaczymy, jak:

 1. Musimy przejść do ustawień komputera.
 2. Musimy naciskać na prywatność.
 3. Następnie wybierz aparat.
 4. Musimy zejść, możemy zobaczyć aplikacje, w których używana jest kamera internetowa. Dzięki tym krokom możemy zobaczyć aplikacje korzystające z kamery internetowej.

Ustawienia graficzne komputera PC

na naszym komputerze mogą dokonać drobnych korekt które mogą poprawić wydajność naszego komputera, szybkość komputera, grafikę i inne rzeczy, ponieważ oczywiście, ponieważ wszyscy wiemy, jak grać i przeżywać doświadczenie grania na komputerze, nie jest to tak łatwe, jak na konsoli.

Ale możemy dostosować nasz komputer mieć dobre doświadczenia i graj lepiej dzięki zwiększeniu FPS. Następnie zobaczymy ponumerowane najbardziej przydatne wskazówki dotyczące poprawy wydajności naszego komputera:

 1. Możemy aktywować tryb gry na naszym komputerze w Windows 10. Jest to dodatek, który Windows 10 ma zwiększyć ilość i szybkość FPS na komputerze.

osoba konfigurująca swój komputer

 1. Możemy obniżyć rozdzielczość, aby cieszyć się płynną rozgrywką. Można to edytować w grze lub programie, a także w ustawieniach komputera. Dzięki temu FPS-om będzie łatwiej, ponieważ nie będą musieli pogodzić się z pracą tylu pracujących pikseli.

Dzięki tym wskazówkom do zastosowania w ustawieniach możemy poprawić grafikę i płynność na naszym komputerze. Przy okazji możesz ustawić panel sterowania Nvidii, aby zwiększyć szybkość FPS.

Gdzie mogę zobaczyć FPS, który ma moja kamera internetowa?

Wielu z nas mogło mieć wątpliwości wiedzieć, ile FPS ma kamera strona naszego komputera. Jest sposób, aby się o tym przekonać bez zbytnich komplikacji, wtedy zobaczymy jak:

 1. Nagrywaj wideo z aparatu, gdy go używasz.
 2. Zapisz wideo.
 3. Wyszukaj wideo i przejrzyj właściwości wideo, a zobaczysz wszystkie informacje na jego temat, w tym FPS. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, ile klatek na sekundę działa Twoja kamera internetowa.

Jak poprawnie skonfigurować kamerę internetową na PC?

Istnieje wiele rodzajów poprawek i edycji, które możesz zastosować na swoim komputerze, aby poprawić płynność i dobrze się poprawiam jakość twojej kamery internetowej. Następnie zobaczymy, co w tym celu zrobić:

 1. Miej determinujące źródło światła dla lepszego oświetlenia.
 2. Ustaw dobrze kamerę internetową, aby uzyskać lepszą widoczność.

dziewczyna robi ustawienia na swoim komputerze

 1. Kamerę możemy wyregulować ręcznie z elementu regulacyjnego, który ją podtrzymuje.
 2. Jeśli przejdziemy do „Narzędzi administracyjnych”, możemy skorzystać z zaawansowanych opcji na naszą korzyść, aby poprawić jakość.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, znacznie się poprawisz jakość twojej kamery internetowej. Jeśli nie wiesz, możesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę, grając w Call of duty Warzone.

Jak uzyskać odpowiednie oświetlenie dla mojej kamery internetowej?

Wielu z nas zostało dotkniętych utrzymywać komunikację z naszymi bliskimi i współpracowników przez połączenie wideo. Możemy zastosować różne sztuczki, aby uzyskać na nich perfekcyjny wygląd. Dobre oświetlenie to najlepsza pomoc, jaką możemy mieć w tym celu, wtedy zobaczymy wskazówki na ten temat:

 1. Musisz mieć lampę, która generuje światło w średnim okresie. Krótko mówiąc, nie świeci tak bardzo, ale nie jest tak przyciemniony.
 2. Oświetlenie, aby jak najlepiej to wykorzystać, musi być frontalne.
 3. Staraj się nie mieć za sobą okna, ponieważ będzie ono generować podświetlenie i nie będzie to działać na Twoją korzyść.

Dzięki tym wskazówkom dotyczącym oświetlenia będziesz miał lepszy wygląd w rozmowach wideo, dzięki oświetleniu. Jeśli masz problemy z wydajnością na komputerze z powodu braku FPS, zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby poprawić wydajność w systemie Windows.

dołącz do naszego kanału telegram