Skip to content

Jak zweryfikować swoje konto Telegram i uzyskać niebieski czek obok swojego imienia i nazwiska?

11 de grudzień de 2021

Jak można się spodziewać, prawie każdy w dzisiejszych czasach ma sieci społecznościowe, z których utrzymuje kontakt z innymi ludźmi. Jedną z najlepszych platform do tego dzisiaj jest Telegram, ponieważ stamtąd możesz wchodzić do grup publicznych i rozmawiać ze znajomymi. Tym razem nauczymy Cię jak możesz zweryfikować swoje konto Telegrama? i jakie przyniesie to korzyści.

Jakie są korzyści z weryfikacji konta Telegrama?

Zawsze istnieje różnica między zweryfikowanym kontem a takim, które nie jest, a oznacza to, że możesz podjąć pewne działania w porównaniu do normalnego konta z Telegramu. Dlatego pokażemy Ci, jakie są te trzy różnice, które charakteryzują to zweryfikowane konto.

Oficjalna identyfikacja

Kiedy przejdziesz do weryfikacji konta Telegram, możesz mieć oficjalny identyfikator. To znaczy że możesz podać nazwę użytkownika i żadna inna osoba korzystająca z tej platformy nie będzie miała tego imienia. Tak więc nazwa ta będzie wyjątkowa iz tego powodu bardzo łatwo będzie ją znaleźć osobom, które jej szukają.

Zwiększasz zaufanie do swoich obserwujących i kontaktów

Kolejną zaletą weryfikacji ofert Telegrama jest to, że ludzie będą bardziej pewni, że to naprawdę Ty i nie musisz się martwić, że inna osoba podszy się pod Ciebie, mając inne konto, ponieważ będziesz miał niebieski czek obok nazwy konta.

Wyślij oficjalne ogłoszenia

Za pośrednictwem zweryfikowanego konta Telegram będzie można również wysyłać reklamy, które są prawdziwe i należą do Ciebie. W ten sposób osoby, które wejdą na Twoje konto, będą mogły to wiedzieć reklama, którą robisz dla określonego produktu Jest Twoją własnością lub oficjalnie użyczasz się do reklamowania określonej marki.

Oferuj gwarancje na swoje usługi

Gwarancja usług oferowanych przez platformę Telegram jest gwarantowana, ponieważ w żadnym momencie nie przedstawią Ci porażek. W przypadku jakiejkolwiek awarii, możesz zgłosić reklamację do serwisu technicznego platformy Telegram, aby mogła zostać naprawiona w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Traktuj swoje konto bardziej poważnie

Po zweryfikowaniu Telegramu nadasz mu bardziej profesjonalny i poważny akcent na rachunku. Z tego powodu więcej osób będzie czuło się pewnie, aby śledzić Cię w Telegramie, a Ty będziesz mógł liczyć na więcej członków w grupach, które tworzysz na platformie.

Popraw swoją strategię marketingową

Dzięki swojemu kontu Telegram będziesz mieć również przywilej bycia w stanie marketing bardziej profesjonalnie I byłoby tak, ponieważ gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, ludzie będą mogli wiedzieć, że produkt lub usługa, którą wykonujesz w tej reklamie, jest godny zaufania i dlatego informacje są prawdziwe.

telefon komórkowy z aplikacją telegramu

Jakie wymagania musi spełnić konto Telegrama, aby można było go zweryfikować?

Oczywiście, aby zweryfikować konto w dowolnej sieci społecznościowej, musisz spełnić pewną liczbę wymagań, ponieważ gdyby można było to zrobić tylko poprzez zaakceptowanie wniosku aplikacyjnego, wszyscy mieliby zweryfikowane konto Telegrama i wszystkie konta ze znacznikiem wyboru nie byłyby godne zaufania.

Dlatego wyjaśnimy Ci jakie są wymagania, które będziesz musiał spełnić spotkaj się na swoim Telegramie abyś mógł zweryfikować swoje konto i tym samym móc robić wszystkie rzeczy, które wyjaśniliśmy wcześniej.

Stała aktywność

Przede wszystkim będziesz musiał być osobą, która ma dużo czasu na tym samym koncie Telegram i jest bardzo aktywna na co dzień na tej platformie. Więc zastosujesz się do jedno z głównych wymagań abyś mógł zweryfikować swoje konto Telegrama.

Musisz już mieć zweryfikowane sieci

Kolejnym wymogiem, który musisz spełnić, jest posiadanie już innych zweryfikowanych sieci społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook czy Twitter, ale przynajmniej musisz mieć dwa więc możesz zweryfikować Telegram a tym samym powiązać je również z tymi innymi rachunkami.

logo Wikipedii

Miej stronę na Wikipedii

Może się zdarzyć, że nie masz konta z innej zweryfikowanej sieci społecznościowej i dlatego nie możesz zweryfikować swojego Telegramu, ale możesz to również zrobić, jeśli masz stronę na Wikipedii. Aby to zweryfikować, będziesz musiał dodaj link do swojej strony i poczekaj, aż system potwierdzi, że ta strona jest Twoją własnością.

Jaka jest procedura weryfikacji konta w Telegramie?

Teraz, gdy znasz dokładnie wszystkie warunki, których musisz przestrzegać, aby zweryfikować swój Telegram, pokażemy Ci, jak możesz aktywować weryfikację.

Musisz przejść do strony, którą Telegram zaaranżował specjalnie w tym celu i znajduje się pod adresem t.me/verifybot. Z tej strony będziesz móc przejść do weryfikacji konta, umieścisz tam wszystkie wymagania, o których przed chwilą wspominaliśmy.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł licz na wszystkie korzyści który oferuje zweryfikowane konto Telegram.

Czy po weryfikacji można wprowadzić inne ustawienia prywatności?

Po zweryfikowaniu konta Telegram będziesz mógł wybrać rodzaj prywatności, jaką będzie mieć ta aplikacja. W nim będziesz mógł wybrać, które osoby nie będą mogły wejść do grup, które tworzysz. Ty też będziesz mógł ukryj numer telefonu osobistego użytku i dodałeś do konta, aby nikt nie mógł go uzyskać.

Możesz także wybrać, jeśli chcesz pokaż, czy jesteś aktywny lub ostatnia godzina połączenia między ustawieniami, na które pozwala ta platforma.