Skip to content

Jak zweryfikować swoją tożsamość na Tinderze i otrzymać bilet lub niebieską odznakę?

18 de listopad de 2021

Różne platformy mające na celu interakcję społeczną opracowały wiele narzędzi służących do ograniczania błędów związanych z prywatnością. Aby ludzie czuli się bezpiecznie podczas poruszania się po interfejsie aplikacji. Tak jest w przypadku Tindera, który umożliwia dostęp do plakietki weryfikacyjnej czy procedura jest wykonywana prawidłowo.

W jakich krajach ta funkcja weryfikacji jest dostępna dla Tindera?

W pierwszym przypadku, kraje, w których weryfikacja była dostępna konta było tylko kilka, głównie Stany Zjednoczone, Meksyk i Anglia. Ponieważ platforma aplikacji poddała narzędzie weryfikacji procesowi testowania w celu oceny jego skuteczności; przed wydaj go oficjalnie we wszystkich krajach! gdzie dostępny jest Tinder.

Po sukcesie i otwartości w pierwszych obszarach, narzędzie weryfikacyjne zostało wydane jako niezbędny element dla użytkowników platformy. Obecnie kraje takie jak Hiszpania, Argentyna, Wenezuela i Kolumbia mogą uzyskać dostęp do procesu weryfikacji profilu. Tinder uruchomił ten proces praktycznie w każdym kraju gdzie aplikacja jest dostępna, a wkrótce w pozostałych.

Do czego służy system weryfikacji konta na Tinderze i jakie oferuje mi korzyści?

Główną wadą aplikacji randkowych jest to, że tożsamość użytkowników jest znakiem zapytania. Coraz więcej fałszywych profili jest tworzonych na wielu platformach, aby oszukiwać, oszukiwać i narażać integralność innych użytkowników, a także niezawodność samej platformy.

Jeśli zweryfikujesz swój profil, użytkownicy Tindera wokół Ciebie mogą być pewni, że zdjęcia, które zobaczą, są prawdziwe, a Twój profil należy do Ciebie. Co znacznie ogranicza napływ profili z fałszywymi tożsamościami na Tinder, ponieważ proces weryfikacji musi odbywać się wyłącznie w czasie rzeczywistym.

W związku z tym, możesz oprzeć się na znaku czeku profilu, zanim zdecydujesz się na przeciągnięcie tego konta. W ten sposób Tinder zapewnia, że ​​relacje nawiązane na platformie są zgodne i zmniejsza ryzyko wystąpienia duchów przez różnych użytkowników.

Jakie są wymagania, które proszą mnie o weryfikację mojego profilu?

Podstawowym wymaganiem jest kamera Twojego urządzenia, ponieważ konieczne jest umożliwienie dostępu platformy Tinder w czasie rzeczywistym do twarzy uruchom proces weryfikacji swojego konta. Dlatego upewnij się, że urządzenie, na którym będziesz wykonywać każdy z kroków weryfikacji konta, posiada wbudowaną kamerę.

selfie do weryfikacji

Rób selfie w czasie rzeczywistym

Aby zweryfikować swoje konto w aplikacji Tinder, należy: naśladuj serię selfie że platforma pokaże ci stopniowo. Aby uruchomić proces weryfikacji, musisz wejść na platformę Tinder na swoim urządzeniu lub w domenie internetowej aplikacji.

Tam wybierz ikonę ludzkiej sylwetki, która prowadzi do Twojego profilu. Będąc w głównym oknie ustawień osobistych, musisz dotknąć ikony weryfikacji, która znajduje się tuż pod informacjami o Twoim imieniu i wieku, na wypadek, gdybyś ich nie ukrył.

Następnie aplikacja pokaże Ci selfie losowej osoby i Ciebie będziesz musiał naśladować pozę użytą przez osobę na zdjęciu zrobić selfie. Upewnij się, że oba zdjęcia wyglądają tak samo, a następnie zaznacz pole „Prześlij do sprawdzenia”. Te ostatnie kroki trzeba będzie powtórzyć jeszcze kilka razy, naśladując inne selfie.

Jak długo powinienem czekać na otrzymanie znacznika wyboru w moim profilu?

Okres, w którym dokonywana jest weryfikacja konta, nie obejmuje określonego limitu. Biorąc pod uwagę, że Tinder wykorzystuje technologiczne narzędzia sztucznej inteligencji i uzupełnia je czynnikiem ludzkim; będziesz mógł otrzymać swój znacznik wyboru w ciągu kilku minut, godzin, a nawet kilku dni.

W każdym razie, gdy platforma Tinder zatwierdzi Twój proces weryfikacji; otrzymasz powiadomienie na swoje konto a niebieski znak wskazujący, że profil został zweryfikowany, zostanie dodany do Twojego.

proces weryfikacji profilu na Tinder

Jakie są korzyści z uzyskania zweryfikowanego profilu dla potencjalnych meczów na Tinderze?

Główna projekcja narzędzia do weryfikacji profilu na Tinderze ma na celu generowanie dopasowań. Ponieważ osoby, które weryfikują Twój profil, zwiększą Twoje szanse na to, że inni użytkownicy będą mieli większą pewność co do prawdziwości Twojej tożsamości.

Zauważ, że proces weryfikacji odbywa się w czasie rzeczywistymoceniane przez ludzi i sztuczną inteligencję; więc w konsekwencji nie jest łatwo go obejść. Z pewnością więc za każdym zweryfikowanym profilem stoi prawdziwy użytkownik.

Ponadto algorytm aplikacji ustawi Twój profil tak, aby znajdował się na pierwszych miejscach w wyszukiwaniu użytkowników wokół Ciebie; ponieważ Twoje konto daje wiarygodność w porównaniu z innymi.

Jakie inne sieci społecznościowe mogą otrzymać niebieską plakietkę do weryfikacji użytkownika?

Pomimo wagi, jaką aplikacja randkowa przywiązuje do weryfikacji profilu, Tinder nie jest pionierem w popularyzacji tej funkcji. Dlatego inne platformy wdrożyły tę opcję, aby zapewnić większe bezpieczeństwo.

Świergot

Platforma Twitter pozwala swoim użytkownikom zażądać zaznaczenia. Przycisk, aby o to poprosić dostępne tylko dla niektórych kont, głównie oceniając czas, jaki ma zarejestrowany użytkownik. Wśród innych aspektów, takich jak rodzaj konta lub działalności.

Instagram

Instagram pozwala na zażądanie zaznaczenia w swojej konfiguracji, ale sukces w jego uzyskaniu jest dość niski. Instagram ręcznie weryfikuje swoich użytkownikówDlatego większość z nich to osoby publiczne, które mają dostęp do tej marki.

dołącz do naszego kanału telegram