Skip to content

Jak zweryfikować konto na Twitterze i zdobyć niebieską odznakę bez bycia sławnym

19 de listopad de 2022

Świergot Jest to jedna z głównych sieci społecznościowych na świeciewięcej niż wystarczający powód, aby wiele zapytań, które regularnie otrzymujemy, było związanych z tą platformą i wszystkimi jej tajemnicami.

Dlatego tym razem chcemy nauczyć naszych czytelników wszystkich szczegółów nt co to jest zweryfikowane konto na Twitterzejak je mieć i jakie są różnice między tym a zwykłym kontem.

Zweryfikowane konto na Twitterze

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że jeśli masz konto w sieci społecznościowej, prawdopodobnie widziałeś, jak niektóre znane osoby, które również w nich wchodzą w interakcje, mają zweryfikowane konto.

Jeśli zastanawiasz się, jak to zrealizować, musisz wziąć pod uwagę, że w tych przypadkach te postacie mają niebieską plakietkę po prawej stronie Twojego imienia i nazwiska, wskazującą, że Twoje konta zostały prawidłowo zweryfikowanea zatem, że chodzi o nich samych.

W rzeczywistości jest to system używany przez Twittera aby potwierdzić, że ludzie ważne w sieci społecznościowej, a przynajmniej mające wielu obserwujących lub reprezentujące firmy, są tym, za kogo się podają.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz wiedzieć, że konto na Twitterze jest zweryfikowane, gdy obok nazwy użytkownika, na który patrzysz, pojawia się odznaka o efektownym niebieskim kolorzektóra towarzyszy Twojej nazwie użytkownika w dowolnym momencie w sieci społecznościowej.

Jeśli zauważysz, że plakietka znajduje się w nietypowym miejscu, możliwe, że masz do czynienia z próbą oszustwa, dlatego w takich przypadkach bezpośrednio zalecamy, aby nie brać pod uwagę tych kwestii.

Czy możesz poprosić o zweryfikowanie mojego konta na Twitterze?

To jest jedno z głównych pytań, które często zadają nam ludzie, którzy nas czytająiw związku z tym musimy powiedzieć, że jest to rzeczywiście możliwe, to znaczy żądanie weryfikacji konta, poza faktem, że w naszym przypadku z pewnością nie jest to bardzo konieczne.

W każdym razie trzeba wziąć pod uwagę, że mamy do czynienia z procedurą, która ma na swoim koncie kilka etapów i która zmusza nas do przeprowadzenia szereg przesłanektakie jak posiadanie zdjęcia profilowego, potwierdzonego adresu e-mail i biografii z danymi osobowymi.

Zweryfikuj konto na Twitterze

Poza tym, Twoje tweety muszą być zawsze publiczne i musisz dodać swoją datę urodzenia i stronę internetową.

Zwykle tylko znani użytkownicy biorą na siebie te uciążliwości, a po kilku tygodniach potwierdzania tego Twitter weryfikuje ich konta.

Kto może zweryfikować konto na Twitterze?

Podobnie jak w przypadku weryfikacji Instagrama, na Twitterze musisz wypełnić wniosek, w którym gwarantuje się wygenerowanie specjalnych danych. Każdy mógł to zrobić, o ile spełniał wymagania.

  • Przede wszystkim muszą uzupełnij wszystkie informacje w swoim profilu: prawdziwe zdjęcie profilowe, a także nagłówek, zweryfikowany numer telefonu, a także adres e-mail, urodziny, biografia i upublicznianie tweetów.
  • Nazwa Twojego konta musi być prawdziwa lub w każdym razie artystyczna.
  • Jedno z pytań, które zada, dotyczy tego, dlaczego chcesz to zweryfikować. Może to być na przykład ochrona Twojej marki osobistej.
  • Będziesz musiał wypełnić formularz weryfikacyjny, który otrzymasz w języku angielskim.
  • Odpowiedź otrzymasz e-mailem w ciągu około trzech do dziesięciu dni.

Istnieje możliwość, że o coś cię poproszą kopia dowodu osobistego, paszportu lub dowodu osobistego. Chociaż taki proces jest bardzo prosty, a nawet bardziej niż na Instagramie, nie daje gwarancji, że zostanie zweryfikowany. Ponadto weryfikacja jest obecnie tymczasowo wyłączona. Aby rozważyć wykonanie takiej akcji, należałoby poczekać na jego reaktywację.

Biorąc pod uwagę, w ten sam sposób, że są one zwykle weryfikowane konta osób publicznych, ze sfery politycznej, muzycy, dziennikarze, z dziedziny mody, religii czy z jakiegoś obszaru zainteresowania publicznego, choć na taką weryfikację mogłaby zadziałać jakaś marka osobista.

Więc jeśli chcesz zweryfikować Twittera i daj mu niebieską odznakę, pamiętaj o wszystkich wyżej wymienionych szczegółach, nie każdy może to zrobić, ale każdy może ją zdobyć, o ile została reaktywowana.

dołącz do naszego kanału telegram