Skip to content

Jak zrootować AMGOO AM505 bez komputera

1 de marzec de 2023

Analizując, którzy są głównymi producentami urządzeń mobilnych z Androidem, możemy szybko dojść do wniosku, że są tacy, którzy wyróżniają się na tle innych, w konkretnych przypadkach takich firm jak koreański Samsung czy chiński Huawei. Jednak poza nimi możemy znaleźć inne wiele naprawdę ciekawych firm w tym samym sensie, jak to jest w przypadku AMGOO, o którym chcemy dziś konkretnie porozmawiać.

Rzeczywiście, chodzi o to, aby zatrzymać się na chwilę jedna z najlepszych opcji jakie możemy znaleźć w katalogu AMGOO, jak na przykład urządzenie mobilne o nazwie AMGOO AM505, który został opracowany specjalnie dla średniej klasy, wprowadzony na rynek kilka lat temu. O tym AMGOO AM505 musimy podkreślić, że ma takie funkcje, jak procesor MTK6572M 1,2 GHz, wraz z 512 pamięcią RAM, 3,5-calowy ekran dotykowy HVGA 320 x 480 i system operacyjny 4.2 (KitKat).

Cóż, w tym artykule konkretnie chcemy nauczyć wszystkich naszych zwolenników, jakie są sekrety możliwości rootowania AMGOO AM505, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych tutoriali ostatnich czasów. Jeśli zrootujesz AMGOO AM505, będziesz mieć dostęp do funkcji, które w innym przypadku są niedostępne na tym urządzeniu. AMGOO AM505 można zrootować nawet bez użycia komputera, więc nauczymy Cię szczegółów na ten temat.

Zrootuj AMGOO AM505

Cóż, zanim zaczniesz krok po kroku zrootować AMGOO AM505, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę, że jest to proces, który nie powinien powodować utraty danych, chociaż jeśli tak się stało, zawsze lepiej jest go mieć. kopia zapasowa zapisana w terminalu. W takim razie powinieneś wiedzieć, że ten krok po kroku unieważnia gwarancję na AMGOO AM505, chociaż niewielu z nich nadal ją zachowuje. I przed rozpoczęciem, tak, powinieneś sprawdzić, czy Twój AMGOO AM505 ma co najmniej 50% dostępnej baterii.

Po wyłączeniu wszystkich programów antywirusowych i antymalware następną rzeczą do zrobienia jest aktywacja Nieznanych źródeł w Ustawieniach, Bezpieczeństwo, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł uruchomić żadnego z potrzebnych nam plików APK. Po zakończeniu poprzedniego kroku nastąpi bezpośrednie przejście do tego łącza, w którym znajdziesz plik APK TowelRoot. Kiedy jesteś na stronie, znajdziesz komunikat mówiący, że plik może uszkodzić urządzenie, choć oczywiście będziesz musiał go całkowicie zignorować.

Po pobraniu danego pliku następnym krokiem będzie kontynuacja instalacji. Pojawi się kolejny komunikat ostrzegawczy, który ponownie musisz zignorować. Po ostatecznym zainstalowaniu aplikacji musisz ją uruchomić, co nie zajmie zbyt dużo czasu, tylko kilka sekund. Aby to zrobić, musisz nacisnąć przycisk Make it ra1n powyżej, a zobaczysz, że procedura rootowania wkrótce rozpocznie się na urządzeniu. Zajmie to kilka minut, a następnie urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie.

Po wykonaniu wszystkich kroków, które właśnie opisaliśmy, przekonasz się, że wykonałeś absolutnie każdy krok wymagany w tym samouczku. Co do reszty, powinieneś zrozumieć, że istnieje kilka prostych sposobów potwierdzenia sukcesu procedury. To nic innego jak pobranie specjalnie do tego opracowanej aplikacji, takiej jak Root Checker. Root Checker działa szybko i prosto i możesz go pobrać z tego linku.

Czy udało Ci się zrootować AMGOO AM505 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram