Skip to content

Jak zrootować lub zrootować własny telefon komórkowy S4025, S4035, Fun 6, Fun+ z 360root lub KingoRoot

28 de luty de 2023

Szukasz sposobu na zrootuj własny S4025 szybko i łatwo bez użycia komputera? Nie martw się, tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić w bardzo prosty sposób i dzięki doskonałej aplikacji.

W tym samouczku nie będziemy używać skomplikowanych narzędzi, takich jak KingoRoot lub iRoot, wręcz przeciwnie, przedstawimy Ci doskonałą opcję, abyś mógł bez problemu zrootować ten telefon komórkowy, a najlepsze jest to, że nie trzeba mieć Komputer z Windowsem.

Zrootuj własny S4025

Przed rozpoczęciem bardzo ważne jest, aby wziąć kilka punkty pod uwagęaby poinformować Cię, jakie są możliwe konsekwencje przeprowadzenia tej procedury, oczywiście również, aby poinformować Cię, jak uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego.

1.- Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, że Twój telefon komórkowy musi mieć co najmniej 50% baterii, aby uniknąć wyłączenia się w trakcie procesu i uszkodzenia pliki systemowe.

2.- Musisz włączyć opcja nieznanych źródełmożesz to zrobić w menu Ustawienia –> Zabezpieczenia –> Nieznane źródła.

3.- Zaleca się wykonanie kopii zapasowej, ponieważ ta procedura może spowodować błąd utratę plików.

4.- O godz zrootuj własny S4025 Unieważnisz gwarancję telefonu komórkowego, więc musisz mieć pewność, że chcesz kontynuować. Jednak tę gwarancję można łatwo odzyskać, korzystając z naszego przewodnika Unroot telefonu komórkowego.

5.- I oczywiście musisz pobrać 360 Root, czyli narzędzie, z którego będziemy korzystać dla tej procedury.

Kroki, aby zrootować własny S4025

Jeśli wziąłeś już pod uwagę wszystkie te punkty i chcesz kontynuować, zacznijmy. Ta procedura jest najłatwiejsza, jaką możesz znaleźć w Internecie, zobaczysz, jak po kilku krokach osiągniesz zrootuj własny S4025.

1.- Po pobraniu i zainstalowałem roota 360 musisz uruchomić go na telefonie komórkowym.

2.- Teraz musisz kliknąć na przycisk główny.

3.- Gdy aplikacja zakończy proces rootowania, musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy.

rooteat mobilny root

Naucz się krok po kroku metody Fun 6, Fun+ z 360root lub KingoRoot

Korzeń Kingo Jest to jeden z programów używanych w procesie rootowania telefonów komórkowych, można go używać zarówno na telefonie komórkowym, jak i na komputerze PC, w tym drugim przypadku wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Pobierz program zgodnie ze swoim Windowsa na PC.
  • Zacząć Korzeń Kingo i podłącz urządzenie przez USB. Powinien wykryć to automatycznie.
  • Kliknij Root, a po kilku minutach uzyskasz dostęp do wszystkich uprawnień, a także do Rootowanie mobilne.

Aby korzystać z Kingo Root na telefonie komórkowym WŁASNE Fun6 i zabawa+ powinieneś sprawdzić listę kompatybilnych urządzeń, jeśli urządzenie znajduje się na liście, możesz pobrać Kingo Android Root APK i rozpocząć, w tym celu:

  • Aktywuj pole „Nieznane źródła” w ustawieniach telefonu komórkowego.
  • Gdy jest już pobrany i zainstalowany, otwórz aplikację. Pokaże ci status telefonu i czy już był zrootowany czy nie
  • Musisz kliknąć „Uruchom rootowanie”, a proces rozpocznie się na telefonie.
  • Wszystko będziesz mógł obserwować poprzez pasek powiadomień na ekranie, który poinformuje Cię, gdy będziesz potrzebował czegoś innego. dostęp do telefonu.
  • Telefon komórkowy uruchomi się ponownie po zakończeniu procesu, jeśli proces zadziałał poprawnie, będzie gotowy.

Dzięki tym prostym krokom możliwe będzie przeprowadzenie procesu za pomocą tej aplikacji w jej dwóch wersjach, jeśli chcesz skorzystać z innej aplikacji, są inne, które mogą ci pomóc. Jeśli Twojego telefonu komórkowego nie ma na liście, jest to inna aplikacja, z której możesz skorzystać 360 stopnit, w tym celu wystarczy wykonać następujące czynności:

  • zainstaluj aplikacja na telefonie komórkowym, zaznaczając pole dla nieznanych źródeł.
  • Uruchom aplikację na przycisku źródło. To takie proste, że będziesz mieć dostęp do uprawnień superużytkownika na telefonie komórkowym.

Dzięki tym aplikacjom jest to proste mieć pełny dostęp mobilny, mając w ten sposób możliwość przeprowadzania w nim innego rodzaju instalacji i obsługiwania go w inny sposób, należy zawsze pamiętać, że przeprowadzenie tego procesu może spowodować utratę gwarancji telefonu i spowodować pewne problemy w urządzeniu

To wszystko, co musisz zrobić korzeń własny S4025, Czy widzisz jakie to łatwe? Jeśli chcesz sprawdzić, czy zadziałało, możesz pobrać narzędzie Root Checker ze Sklepu Play lub po prostu zajrzeć do katalogu aplikacji w poszukiwaniu aplikacji SuperUser, która gwarantuje, że masz uprawnienia roota.

dołącz do naszego kanału telegram