Skip to content

Jak zrootować Azumi A35?

14 de kwiecień de 2023

Analizując, którzy są głównymi producentami urządzeń mobilnych z Androidem, nie ma wielu wątpliwości, że prawie zawsze powinniśmy poprzestać na Samsungu, LG, Sony itp., by wymienić tych najbardziej znanych. Jednakże, jest wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na terminale innych firm, takich jak Azumiktórego jednym z głównych przedstawicieli jest Azumi A35s.

Chodzi o to, że kiedy myślimy o Azumi A35s, tak jak robimy to z praktycznie każdym innym urządzeniem mobilnym z Androidem, musimy wiedzieć, że można na nim przeprowadzić klasyczny proces rootowania. Zrootowanie Azumi A35s jest jak najbardziej możliwe, chociaż przed wykonaniem tego musimy być świadomi, że w takim przypadku możemy utracić gwarancję terminalagdyby była nadal aktualna.

Poza tym, ponieważ prawdą jest, że jest to terminal, który nie jest jednym z najnowszych, które pojawiły się na rynku, Nie możemy zignorować tego, że dla większości użytkowników rootowanie Azumi A35 będzie czymś co najmniej atrakcyjnym. Dlatego jeśli będziesz kontynuować czytanie tego artykułu, znajdziesz wszystkie informacje dotyczące rootowania Azumi A35, najłatwiejszego sposobu na pełne dostosowanie go do swoich potrzeb.

Przygotowanie do rootowania Azumi A35s

Cóż, zanim zrootujemy Azumi A35s, musimy mieć pewną wiedzę na ten temat., na przykład, że musimy pobrać skompilowane pliki, które pozwolą na zakończenie procesu, z tego linku. Gdy to zrobisz, pojawi się komunikat ostrzegawczy, którego nie powinieneś zbytnio zauważać, chociaż zalecamy wykonanie kopii zapasowej na wszelki wypadek.

W ten sam sposób musisz wiedzieć, że niektóre zainstalowane przez nas programy zabezpieczające lub aplikacje, takie jak program antywirusowy, mogą blokować proces rootowania, dlatego wygodnie jest je na razie dezaktywować. A potem zwykłe rootowanie Androida, upewnij się, że telefon ma co najmniej 50% dostępnej bateriiaby nie wyłączył się podczas zabiegu.

Następnie przechodzimy do Ustawień, Zabezpieczeń, Zarządzania urządzeniami, Nieznanych źródeł i klikamy tę opcję, pozostawiając ją włączoną, jeśli wcześniej nie była włączona, aby zainstalować KingRoot. Na komputerze podczas pobierania ignorujemy pierwsze komunikaty, a kiedy mamy gotowy KingRoot, instalujemy aplikację przez USB na Azumi A35s.

Dajemy opcję Dalej, uruchamiając system, a ona wyrzuci nam frazę „Dostęp roota jest niedostępny dla modelu modelu A35s„, choć nic złego się nie dzieje, bo musimy tylko dać Start lub Start root w samej aplikacji. Proces rozpocznie się niemal natychmiast, co zostanie wskazane pod słowem Rootowaniei dokładnie w tym momencie będziemy tylko kilka sekund od rozpoczęcia korzystania z naszego zrootowanego terminala.

dołącz do naszego kanału telegram