Skip to content

Jak zrootować Bitel B8405 [MUY Fácil]

1 de czerwiec de 2023

Następnie zostawiamy Ci kompletny przewodnik, jak to zrobić korzeń Bitela B8405 w bardzo prosty sposób za pomocą komputera z systemem Windows.

Przed rozpoczęciem procesu rootowania

Ważne jest, aby bateria urządzenia mobilnego była naładowana nawet w 60% przed kontynuowaniem.

Trzeba też zrobić kopię zapasową na wszelki wypadek, zwykle nic nie stracisz, ale zawsze na wypadek, gdyby to nie był zły pomysł.

Musisz mieć włączone debugowanie USB, można je znaleźć w opcjach programisty w części Ustawienia, jeśli nie widzisz tych opcji w Ustawienia> Informacje o urządzeniu, jest część z napisem Numer kompilacji, naciśnij go kilka razy, aż pojawi się znak .

Musisz mieć oryginalny kabel USB swojego urządzenia, aby uniknąć problemów związanych z połączeniem.

Root Bitel B8405

Będziemy używać iRoot, aby móc zrootować urządzenie, więc pobierz je stąd, po pobraniu uruchomimy aplikację.

Podłącz telefon komórkowy za pomocą oryginalnego kabla USB, jak powiedziałem wcześniej.

Rozpoznaje Twój telefon komórkowy automatycznie i bez żadnego problemu, teraz musisz kliknąć tam, gdzie jest napisane Root, zielony przycisk w prawym dolnym rogu.

Gdy wszystko się skończy, pojawi się ikona śmiejącej się zielonej postaci i napis „Rootowanie powiodło się”, po prostu kliknij zielony przycisk z napisem „zakończono” i bylibyśmy gotowi.

Jak widać, to też nie jest zbyt skomplikowane. korzeń Bitela B8405Być może osoba z bardzo podstawową wiedzą na ten temat i postępując zgodnie z tym przewodnikiem, który właśnie zostawiliśmy powyżej, może zrootować Twojego Bitela w niezwykle prosty sposób iw ten sposób skorzystać ze wszystkich zalet bycia użytkownikiem root.

Sprawdzanie, czy mamy zrootowany Bitel B8405

Musimy potwierdzić, że wszystko poszło dobrze, zrobimy to za pomocą bardzo prostej aplikacji, którą możemy znaleźć w Sklepie Play, aplikacja nazywa się Root CheckerDzięki temu sprawdzimy, czy rzeczywiście mamy uprawnienia administratora, czy nie.

Za kilka minut będziesz mieć dostęp do konta root na swoim telefonie z Androidem, jak zobaczysz, nie jest to wcale skomplikowane korzeń Bitela B8405w ciągu kilku minut będziesz miał to gotowe, ze wszystkimi zaletami, jakie to implikuje, ale także nie musisz nawet mieć dużej wiedzy na ten temat, aby móc przeprowadzić cały samouczek, o którym wspominaliśmy powyżej.

dołącz do naszego kanału telegram