Skip to content

Jak zrootować Go Mobile 778 BEZ KOMPUTERA

29 de czerwiec de 2023

Zrootuj urządzenie mobilne Wcale nie jest to skomplikowane, być może może być trochę trudniejsze, gdy jest to jedna z mało znanych marek, jak to ma miejsce, ale rzadko się to zdarza. Dzisiaj nauczymy Cię, jak zrootuj Go Mobile 778 nawet bez komputera, więc wyobraź sobie, jakie to będzie łatwe dzięki 360 Root lub TowelRoot, aplikacji na Androida, która w kilku słowach zajmie się zrobieniem za nas absolutnie wszystkiego.

Zrootuj Go Mobile 778

Zasadniczo będziesz potrzebować kilku rzeczy przed rozpoczęciem, z których pierwszą jest to, że bateria telefonu komórkowego musi przekroczyć 70% naładowania, jest to ważne, aby nie zabrakło nam energii w trakcie procesu.

Nieznane źródła znalezione w Ustawienia> Bezpieczeństwo muszą zostać aktywowane, ponieważ zamierzamy pobrać plik APK.

Następnie pobierz plik APK, o którym mowa, z 360 Root, który zostawiamy tutaj.

Jak zrootować Go Mobile 778

Teraz tak zainstalujmy 360 root, po zainstalowaniu otwieramy tę aplikację, a my naciśniemy zielony przycisk, aby uzyskać uprawnienia roota. Tutaj widzimy, że w lewym górnym rogu jest napisane Root, jeśli jest na niebiesko, to dlatego, że tak nie jest mamy dostęp do rootawięc naciśnij zielony przycisk i rozpocznij proces, po zakończeniu powie ci, że jesteś rootem.

Root Go Mobile TowelRoot

Zamierzamy użyć innej aplikacji na wypadek, gdyby poprzednia nie działała, tym razem będzie to TowelRoot, pobieramy ją, a następnie instalujemy, jest to APK, więc jeszcze raz konieczne jest aktywowanie „nieznanych źródeł” .

Otwieramy aplikację i robimy kliknij Zrób to ra1n Aby rozpocząć rootowanie telefonu komórkowego, oczywiście musisz poczekać na zakończenie procesu.

Sprawdź, czy jesteśmy rootem

Niezależnie od tego, z której z dwóch aplikacji korzystasz, po zakończeniu danego procesu musisz zweryfikować, czy jesteś użytkownikiem root, czy nie. W tym celu pobieramy plik prosta aplikacja o nazwie Root Checker za pomocą którego w ciągu kilku minut będziemy mogli sprawdzić, czy to, co zrobiliśmy wcześniej, dało nam uprawnienia roota, czy nie. Jeśli próbowałeś 360 Root i to nie działa, powinieneś spróbować TowelRoot, jeden z dwóch z pewnością zadziała dla ciebie, chociaż oba są takie same, ważne jest, aby zostać użytkownikiem root, który, jak zobaczysz , wcale nie jest skomplikowana.

dołącz do naszego kanału telegram