Skip to content

Jak zrootować tablet Dragon Touch Y88 [Paso a Paso]

10 de wrzesień de 2023

Proces dla zrootuj tablet Dragon Touch Y88 Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane i jedyne, czego potrzebujesz, to trochę cierpliwości, mówię trochę, bo zajmie ci to kilka minut możesz zrootować swój tablet.

Dzięki rootowi zyskujesz oczywiście szereg korzyści całkiem interesujące i wiele możliwości, takich jak instalowanie ekskluzywnych aplikacji dla użytkowników root, a także eliminacja wszelkich preinstalowanych aplikacji, które producent lub operator zainstalował na Twoim telefonie komórkowym. Możesz także zainstalować niestandardowe ROMy i w kilku słowach przejąć pełną kontrolę nad swoim tabletem bez żadnych ograniczeń od kogokolwiek. Po ukończeniu tego prostego samouczka, który nie zajmie Ci więcej niż dziesięć minut, staniesz się właścicielem własnego urządzenia.

Przed rozpoczęciem

Będziesz musiał mieć Tablet z baterią naładowany co najmniej w 70% aby móc przeprowadzić proces rootowania bez żadnego ryzyka.

Herbata Zalecamy użycie kabla USB oryginalny aby zapobiec problemom z połączeniem w trakcie procesu.

Generalnie nie zdarza się, że stracimy prywatne dane, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi zrobić kopię zapasową wszystkich swoich plików.

Pamiętaj, aby włączyć debugowanie USB w Ustawieniach> Opcje programisty. Jeśli nie widzisz opcji, musisz je odblokować w Ustawieniach > Informacje o urządzeniu, naciskając kilka razy Numer kompilacji.

Musisz pobierz sterowniki USB Dragon Touch Y88 aby komputer rozpoznał Tablet.

Root Dragon Touch Y88

Będziesz musiał pobierz iRoot na PC i otwórz go.

Teraz podłącz smartfon do komputera. Pamiętaj, że musisz użyć oryginalnego kabla USB, aby uniknąć jakichkolwiek zakłóceń.

To, co teraz zrobisz, to kliknięcie przycisku duży zielony, który pojawia się w prawym dolnym rogu i mówi „Root” aby oczywiście rozpoczął się proces rootowania, tutaj musimy trochę poczekać i nie byłoby dziwne, gdyby Tablet uruchomił się ponownie.

Po zakończeniu pojawi się ikona śmiejącej się postaci z napisem „korzeniowy sukces”, a na zielonym przycisku pojawi się również informacja „Ukończono”.

Aby zakończyć i móc sprawdzić, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root, pobierzemy plik aplikacja o nazwie Root Checker co w dość prosty, ale bardzo skuteczny i szybki sposób pozwoli nam dowiedzieć się, czy proces, który wykonaliśmy wcześniej, dał nam dostęp do roota.

dołącz do naszego kanału telegram