Skip to content

Jak zrootować AMGOO AM531, AM506 i AM66 BEZ PC?

27 de maj de 2022

Jeśli przyjrzymy się panoramie producentów urządzeń mobilnych z Androidem, szybko zauważymy, że wśród faworytów użytkowników są firmy, takie jak Samsung czy Huawei, choć oczywiście nie są to jedyne. Należy zauważyć w ten sam sposób, w jaki inni, tacy jak AMGOO, dopiero stawiają w tym zakresie swoje pierwsze kroki. W tym przypadku chcieliśmy tylko zatrzymać się na jednym z najbardziej znanych terminali, AMGOO AM531.

Prawda jest taka, że ​​jest już kilku użytkowników, którzy ostatnio pytali nas o możliwość skutecznego zrootowania AMGOO AM531, znanego również jako Spark, terminala, który możemy skutecznie odblokować nawet bez korzystania z komputera. Jeśli chcesz zrootować AMGOO AM531, musisz wiedzieć, że stracisz gwarancję urządzeniachoć poza tym krok po kroku wcale nie jest skomplikowany, więc jeśli będziesz kontynuować czytanie, znajdziesz wszystkie informacje na jego temat.

Po zrootowaniu AMGOO AM531 przekonasz się, że opcje, które masz z tym urządzeniem, są znacznie większe niż wcześniej, ponieważ na przykład będziesz mógł zainstalować niestandardowe odzyskiwanie jak CWM lub TWRP lub też instaluj niestandardowe aplikacje. A do tego trzeba jeszcze dodać, że kiedy zamierzasz zrootować AMGOO AM531, musisz zrobić kopię zapasową. Nie chodzi o to, że koniecznie stracisz dane, ale możliwość ich ochrony tak, jak powinna, nigdy nie zaszkodzi.

Korzeń AMGOO AM531

Po potwierdzeniu, że telefon komórkowy AMGOO AM531 ma co najmniej 50% dostępnej baterii, aby zapobiec jego wyłączaniu się krok po kroku, następną rzeczą będzie włączenie funkcji nieznanych źródeł lub nieznanych źródeł znalezionych w Ustawieniach, Zabezpieczeniach . Gdy to zrobisz, będziesz mógł uruchomić plik APK KingRoot, który musisz zainstalować z tego linkuco zajmie Ci tylko kilka minut.

Cóż, po zainstalowaniu tego oprogramowania następnym krokiem w AMGOO AM531 będzie otwarcie go bezpośrednio z folderu, w którym zostało ono specjalnie zainstalowane. Następnie pojawi się komunikat wskazujący, że urządzenie AMGOO AM531 nie jest zrootowane. Wszystko idzie idealnie i jest to moment, w którym będziesz musiał kliknąć opcję Root, która pojawi się na tym urządzeniu na ekranie. Proces zajmie około dwóch minut, a następnie pojawi się komunikat potwierdzający, a AMGOO AM531 uruchomi się ponownie..

To wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o AMGOO AM531, więc w żadnym wypadku nie powinieneś zapominać, że ważne jest, aby krok po kroku wykorzystać te opcje smartfona AMGOO AM531, które nie były wcześniej dostępne w żadnym wypadku.

Czy udało Ci się zrootować AMGOO AM531 za pomocą tej procedury?

Jak zrootować AMGOO AM506?

Analizując, którzy są głównymi producentami urządzeń mobilnych z Androidem, szybko możemy dojść do wniosku, że niektóre z nich wyróżniają się na tle pozostałych, w konkretnych przypadkach takich firm jak koreański Samsung czy chiński Huawei. Jednak poza nimi możemy znaleźć inne wiele naprawdę ciekawych firm w tym samym sensie, jak w przypadku AMGOO, o którym dzisiaj chcemy konkretnie porozmawiać.

Następnie, jeśli zastanawiasz się, jakie parametry techniczne definiują AMGOO AM506, powinieneś wiedzieć, że to inteligentne urządzenie mobilne ma 3,5-calowy ekran HVGA o rozdzielczości 320 x 480, oprócz dwurdzeniowego procesora MTK6572M 1,3 GHz, 512 MB pamięci RAM i systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat. Co do reszty, po zrootowaniu AMGOO AM506 za pomocą Towelroot, zrozumiesz, że ten terminal może działać znacznie lepiej niż zwykle.

Cóż, w tym artykule konkretnie chcemy nauczyć wszystkich naszych obserwujących, jakie są sekrety możliwości zrootowania AMGOO AM506?, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych samouczków ostatnich czasów. Jeśli zrootujesz AMGOO AM506, będziesz mógł uzyskać dostęp do funkcji, które w innym przypadku są niedostępne na tym urządzeniu. AMGOO AM506 można zrootować nawet bez użycia komputera, więc pokażemy Ci szczegóły na jego temat.

Zrootuj AMGOO AM506 za darmo

Cóż, zanim zaczniesz krok po kroku rootowanie AMGOO AM506, musisz wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, że jest to proces, który nie powinien powodować utraty danych, chociaż jeśli tak się stanie, zawsze lepiej mieć kopię zapasową zapisane w terminalu. W takim razie powinieneś wiedzieć, że krok po kroku unieważnia gwarancję AMGOO AM506, chociaż niewielu z nich nadal ją posiada. A zanim zaczniesz, tak, powinieneś sprawdzić, czy Twój AMGOO AM506 ma co najmniej 50% dostępnej baterii.

Po wyłączeniu wszystkich programów antywirusowych i chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, następną rzeczą do zrobienia jest aktywacja Nieznanych źródeł w Ustawieniach, Zabezpieczeniach, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie uruchomić żadnego z potrzebnych nam pakietów APK. Zakończono poprzedni krok, następną rzeczą będzie bezpośrednio, a następnie przejdź do tego linku, w którym znajdziesz APK TowelRoot. kiedy jesteś na miejscu, pojawi się komunikat, że plik może uszkodzić urządzenie, choć oczywiście będziesz musiał go całkowicie zignorować.

Pobrany plik, o którym mowa, następnym krokiem będzie kontynuowanie instalacji. Pojawi się kolejny komunikat ostrzegawczy, który musisz ponownie zignorować. Gdy aplikacja zostanie ostatecznie zainstalowana, musisz ją uruchomić, co nie potrwa zbyt długo, tylko kilka sekund. Aby to zrobić, musisz nacisnąć przycisk Make it ra1n, a zobaczysz, że wkrótce rozpocznie się procedura rootowania na urządzeniu.. Zajmie to kilka minut, a następnie urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie.

Po wykonaniu wszystkich kroków, które właśnie opisaliśmy, przekonasz się, że wykonałeś już absolutnie każdy krok, którego wymaga ten samouczek. Co do reszty, musisz zrozumieć, że istnieje kilka prostych sposobów na potwierdzenie sukcesu procedury. Nie jest to ani więcej, ani mniej niż pobranie aplikacji, która została specjalnie dla niej opracowana, jak ma to miejsce w przypadku Root Checker. Root Checker działa szybko i łatwo i możesz go pobrać z tego linku.

Czy udało Ci się zrootować AMGOO AM506 za pomocą tego krok po kroku?

Jak zrootować AMGOO AM66 bez komputera?

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o głównych producentach urządzeń mobilnych z Androidem, pierwszymi, którzy przychodzą na myśl są Samsung czy Huawei, nie możemy zapomnieć o tym, że inne firmy również próbują zdobyć przyczółek na rynku, ponieważ tak jest w przypadku AMGOO. Dobry, W tym konkretnym artykule dowiadujemy się, że wielu użytkowników i czytelników pytało nas o AMGOO AM66więc chcieliśmy przeanalizować wszystkie szczegóły związane z tym urządzeniem.

Konkretnie, to, co zamierzamy z tej okazji, to nauczyć wszystkich, którzy mają AMGOO AM66, jak zrootować ten smartfon, co jest znacznie prostsze niż wielu może sądzić, więc nie zapomnij rozważyć tego w jakikolwiek sposób. Cóż, biorąc pod uwagę wszystkie elementy, następną rzeczą będzie potwierdzenie, że masz w rękach AMGOO AM66, i oczekuj, że dzięki temu samouczkowi utracisz gwarancję na urządzenie, o czym powinieneś wiedzieć przed jego uruchomieniem.

Przed zakorzenieniem AMGOO AM66 za pomocą TowelRoot, które jest narzędziem, które chcemy Ci z tej okazji zaoferować, chcemy przypomnieć o cechach AMGOO AM66. Ten AMGOO AM66 ma zatem 3,5-calowy ekran TFT LCD, Android w wersji 4.2, sieci GSM i WCDMA. i w zasadzie wszystkie inne elementy, które możemy uznać za niezbędne w dzisiejszych czasach dla prawidłowego funkcjonowania smartfona. Porozmawiajmy więc o tym, jak zrootować AMGOO AM66.

Korzeń AMGOO AM66

Po przeanalizowaniu wszystkich poprzednich elementów związanych z procesem rootowania AMGOO AM66, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że urządzenie ma co najmniej 50% baterii, aby nie wyłączało się podczas procedury. Oprócz tego ważne jest, aby wykonać kopię zapasową, ponieważ chociaż normalnie proces rootowania AMGOO AM66 zwykle nie sprawia problemówlepiej zabezpieczyć wszystkie istotne dane na czas.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności następną rzeczą będzie włączenie opcji Nieznane źródła znajdującej się w Ustawieniach, Zabezpieczeniach, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie można uruchomić APK, co jest ważne, aby zrootować AMGOO AM66 dzięki narzędziu TowelRoot. Następnie musisz przejść bezpośrednio do pobrania tego narzędzia za pośrednictwem tego linku, dzięki czemu będzie Ci łatwo móc je później uruchomić. Pamiętaj, że w takich przypadkach zawsze powinieneś pobrać plik wykonywalny typu APK.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków musisz uruchomić pakiet APK TowelRoot, o którym mówiliśmy wcześniej. Po całkowitym zainstalowaniu aplikacji na AMGOO AM66 następnym krokiem jest naciśnięcie przycisku z napisem Make it ra1n, aby rozpocząć procedurę terminala. W ciągu zaledwie kilku sekund proces powinien zakończyć się automatycznie, uruchamiając ponownie smartfon bez większych komplikacji.

Jeśli wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, powinieneś wiedzieć, że możesz sprawdzić, czy Twój AMGOO AM66 jest doskonale zrootowany, do tego stopnia, że ​​musisz tylko pobierz aplikację taką jak Root Checker, która została specjalnie dla niej opracowana, z tego linku.

Czy udało Ci się zrootować AMGOO AM66 za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram