Skip to content

Jak zrobić swoją rolkę z kilkoma zdjęciami na Instagram? – Udostępnij zawartość

27 de październik de 2021

Na Instagramie wszyscy użytkownicy mogą przesyłać treści różnego typu. Są historie, filmy, które można opublikować w telewizji na Instagramie i rolki. Przez krótki czas na Instagramie istnieje możliwość tworzyć bębny z wieloma zdjęciami że wszyscy użytkownicy na Instagramie będą mogli zobaczyć.

Może masz wątpliwości co do tego wszystkiego i tak naprawdę nie rozumiesz, co jest potrzebne. W ogóle nie musisz się o nic martwić, bo już niedługo pokażemy Ci rzeczy, które są potrzebne zrobić wiele rolek zdjęć, jak zrobić Kołowrotek tego typu, jak ulepszyć opracowanie tego Kołowrotka i wiele innych rzeczy.

Czego potrzebujesz, aby zrobić kołowrotek na Instagram?

Na Instagramie, jeśli chcesz przeprowadzić określony proces, musisz mieć pewne rzeczy. Nawet dla zrób rolki z kilkoma zdjęciami Musisz mieć określone wymagania przed rozpoczęciem i poznać szczegóły rolek, które chcesz przesłać na swoje konto. Mając te dwie rzeczy, możesz przystąpić do tworzenia projektu.

Pobierz aplikację Instagram na Androida lub iOS

Instagram ma stronę internetową, z której korzystają ludzie z telefonami komórkowymi dowolnego typu systemu i użytkownicy z komputerami może uzyskać dostęp do Twojego profilu. Prawdą jest jednak, że strona Instagram ma prawie to samo, co aplikacja, ale aby zrobić Kołowrotki, konieczne jest pobranie aplikacji.

W przypadku osób, które mają telefon komórkowy z systemem iOS, będą musieli pobrać aplikację z App Store. Ale ci, którzy mają telefon komórkowy z systemem Android, będą musieli pobrać go ze Sklepu Play.

Sprawdź, jak długo starczy kołowrotek

Znajomość limitu czasu trwania rolek jest ważna, ponieważ w ten sposób będziesz wiedział, czy konieczne jest przycięcie wideo. Jeśli nie wiedziałeś, platforma Instagram Czas trwania tego typu treści zmienił się ostatnio.

Wcześniej Reels miał taką samą długość historii, która wynosiła tylko 15 sekund. Jednak Bębny mogą teraz trwać do 60 sekund lub mniej.

Należy zauważyć, że dzięki platformie Instagram możesz zmienić czas trwania piosenek w opowiadaniach, aby były dłuższy lub znacznie krótszy.

Jak zrobić kołowrotek z wieloma obrazami na Instagram?

logo bębnów na instagramie

Istnieją co najmniej dwa sposoby przesyłania rolek na Instagramie. Te dwa sposoby to robienie zdjęć z aplikacji i z zdjęcia, które masz w galerii. Aby skorzystać z tworzenia bębnów na jeden z tych dwóch sposobów, proces ulegnie zmianie, dlatego konieczne jest przestrzeganie instrukcji, które ci damy.

Jeśli zamierzasz robić zdjęcia

Jeśli jeszcze nie zrobiłeś ani jednego zdjęcia na Kołowrotki, będziesz musiał je zrobić w tym czasie. Jeśli tak jest, wejdź aplikacja na Instagramie i wykonaj następujące kroki:

  1. Poszukaj ikony aparatu, którą ma aplikacja.
  2. Zrób wszystkie zdjęcia, które chcesz, a jeśli nie, nagraj część wideo.
  3. Przytnij długość tego filmu lub obrazu.
  4. Zmodyfikuj tło zdjęć przed ich przesłaniem.
  5. Zapisz zmiany i przejdź do przesyłania rolek.

Aplikacja Instagram oferuje wiele funkcji i różne rodzaje rolek do przesłania. Przed przesłaniem swoich rolek musisz zdecydować, który z nich wybierzesz. Należy zauważyć, że jeśli chcesz połączyć film ze zdjęciem, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje sposób na umieszczenie filmu na zdjęciu na Instagramie.

Ze zdjęciami z galerii

Jeśli w czasie zrobić bębny pamiętasz, że wcześniej wykonałeś kilka zdjęć, które wyszły dobrze, będziesz musiał wykonać następujące kroki:

logo zdjęć google

  1. Otwórz aplikację Instagram, zaloguj się na swoje konto, poszukaj sekcji „Kołowrotki”.
  2. Wchodząc do tej sekcji, naciśnij ikonę w postaci galerii, wybierz zdjęcia i filmy.
  3. Ułóż każde ze zdjęć przygotowanych do tworzenia Kołowrotków tak, aby zakończyć wszystko, wgrywając je.

W tym momencie zakończyłbyś cały proces przesyłania rolek kilku zdjęć na Instagram. Jest sposób, aby ulepsz każdy z Kołowrotków czego chcesz. Dzięki temu będą bardziej zabawni i profesjonalni.

Jak ulepszyć swoje Reels na Instagramie?

Najlepsza droga do ulepszyć Kołowrotki w ramach platformy Instagram umieszcza na niej muzykę. Dodając tego typu szczegóły, publikacja będzie bardziej zabawna i w zależności od odtwarzanej piosenki, będziesz transmitować dobre wibracje.

Dodaj muzykę do swoich bębnów

Na Instagramie możesz umieścić muzykę na zdjęciach, aby była bardziej zabawna. Byłoby wygodnie dla Ciebie osobiście skorzystać z takiej funkcji platformy, aby przyciągnąć więcej obserwujących, a także uzyskać więcej reakcji. Po zakończeniu tworzenia rolek na swoim koncie, jeśli chcesz, możesz udostępnić je w swojej historii.

Jakie masz alternatywy podczas tworzenia kołowrotka na Instagram?

alternatywy do robienia kołowrotków

Możesz pomyśleć, że funkcje, które zapewnia Instagram, aby tworzyć rolki z kilkoma zdjęciami z muzyką trochę trudne w użyciu. Jeśli tak jest, możesz przełączyć się na korzystanie z niektórych aplikacji, które nie mają nic wspólnego z aplikacją Instagram.

Użyj Quik na iOS

Quik to aplikacja do edycji i tworzenia wideo kompatybilna z Telefony komórkowe z systemem iOS. Aplikacja Quik jest również widoczna dla telefonów komórkowych z systemem Android, ale wersja kompatybilna z iOS ma wiele istotnych funkcji i jest łatwiejsza w użyciu.

Pobierz FilmoraGo na Androida

FilmoraGo to dobrze znana aplikacja, której można używać do edycji dowolnego wideo niezależnie od formatu, a także służy do tworzyć filmy od podstaw. Wersja FilmoraGo na Androida jest znacznie lepsza niż wersja na iOS. Dlatego jeśli system Twojego telefonu to Android, powinieneś pobrać tę aplikację.