Skip to content

Jak umieścić muzykę w swoich relacjach na Instagramie, aby nie była widoczna? – Android i iOS

15 de listopad de 2021

Jedną z najlepszych rzeczy w życiu jest słuchanie muzyki. Od czasów starożytnych ludzie stworzyli inną muzykę typy a dzisiaj dzieje się to samo, ale na dużą skalę. Bo teraz artystów jest znacznie więcej niż kilkadziesiąt lat temu.

Kiedy Instagram był ledwo tworzony, nie miał wielu funkcji ani funkcji. Jednak teraz jest bardzo rozbudowany i pozwala nawet przesyłać historie z muzyką w swoich historiach. Następnie wyjaśnimy jak umieścić muzykę na zdjęciu instagramowym, jak ukryć ikonę utworu w historii i czego można użyć w każdej historii.

Jak możesz umieścić muzykę w swoich historiach na Instagramie?

Są dwa sposoby, aby umieść muzykę w historii na Instagramie, te dwa sposoby polegają na korzystaniu z telefonu z aplikacją na telefon z systemem Android i jednego z systemem iOS. Teraz zwróć uwagę na to, co powinieneś zrobić:

Z Androida

Z Urządzenia z systemem Android wszystko okazuje się łatwiejsze. Aby rozpocząć, zaloguj się na swoje konto na Instagramie. Następnie kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Dodaj historię”, wybierz z galerii zdjęcie, które chcesz wybrać, a jeśli nie, zrób je za pomocą aparatu na Instagramie. Na koniec poszukaj opcji o nazwie „Muzyka”, naciśnij ją, znajdź piosenkę, którą chcesz umieścić w swojej historii i prześlij historię.

Należy zauważyć, że czasami możesz nie znaleźć niektórych utworów, ponieważ artysta nie był dobrze znany lub ponieważ piosenka jest za stara, A jeśli chodzi o stare piosenki, umieszczając datę w swojej historii, możesz uzyskać nostalgiczny akcent, którego szukasz.

Na iOS

Ponieważ w iOS wszystko jest prawie podobne, niewiele się zmienia. Wprowadź swój profil na Instagramie z aplikacji telefonu. Kliknij „Dodaj historię”, szuka obraz, który chcesz opublikować, naciśnij opcję „Muzyka”, znajdź ulubiony utwór zgodnie ze stylem zdjęcia i wybierz go. Na koniec opublikuj zdjęcie i poczekaj, aż historia się rozwinie.

Czas potrzebny aplikacji na przesłanie Twojej historii będzie zależy częściowo od szybkości internetu z którym jesteś połączony. Tego typu historie trwają tylko około 15 sekund, ważne jest, aby o tym pamiętać, aby móc lepiej wybrać piosenkę, którą umieścisz.

Jeśli masz problemy z przesłaniem historii, ponieważ korzystasz z Instagram Beta, możesz odinstalować go raz na zawsze, a następnie pobrać normalną wersję aplikacji.

Co powinieneś zrobić, aby ukryć ikonę muzyki na swojej insta story?

Kiedy prześlij historię za pomocą muzyka w Twojej historii na Instagramie, po jednej z boków zdjęcia znajduje się pasek, który wskazuje nazwę utworu wraz z nazwiskiem artysty. Istnieją sposoby na usunięcie tego paska, postępuj zgodnie z następującymi dwiema wskazówkami, które Ci podamy:

telefon komórkowy z instagramem

Zrób to tak małe, jak to możliwe

Pewnego razu wybierasz piosenkę do swojej historii, pojawi się ten mały pasek, w którym możesz wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić, a także rozmiar, jaki będzie miał. Aby taki pasek w ogóle nie wpływał na zdjęcie, które zamierzasz przesłać, zmień rozmiar i zrób go jak najmniejszym. W ten sposób pasek z trudem będzie mógł wyświetlać się w taki sposób, aby w ogóle nie wpłynął na zdjęcie, które chcesz umieścić w swojej historii.

Ukryj to po bokach zdjęcia

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to umieść ten pasek w jednym z rogów zdjęcia. Instagram bierze pod uwagę tylko pewien współczynnik proporcji, dlatego jeśli umieścisz pasek utworów na samym dole, nie zostanie on wyświetlony. Aby dowiedzieć się, ile osób polubiło tę historię, wejdź na swoje konto na Instagramie z wersji internetowej i zobacz opinie o historii.

Czy istnieją inne zmiany, których możesz użyć, aby ulepszyć swoje historie?

Odtwórz piosenkę dla zdjęcie, które prześlesz w historii sprawia, że ​​styl opowieści znacznie się poprawia. Nie jest to jednak jedyna edycja, którą możesz umieścić na zdjęciach przesłanych w sekcji „Historie” platformy Instagram. Dlatego konieczne jest, aby nauczyć się korzystać z każdego z tych wydań:

Przenoszenie naklejek

post na instagramie

Ruchome naklejki są świetną zabawą i można je łatwo dodawać tak jak piosenki. Jeśli chcesz umieścić naklejkę na swoim zdjęciu, wystarczy wybrać zdjęcie i spojrzeć w pobliżu opcji „Muzyka” o nazwie „Naklejki”. W tej sekcji edycji będziesz mógł zobacz dużą liczbę naklejek a także będziesz mieć możliwość wybrania tego, który najbardziej Ci się podoba.

Ankiety, pytania lub pasek interakcji

Pytania i odpowiedzi są również pomocne w ulepszaniu każdej z historii, które przesyłasz na swoje konto na Instagramie. Te ankiety są umieszczane w taki sam sposób, jak piosenki i ruchome naklejki. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby Twoje historie były bardziej przyciągające wzrok, jest umieszczenie wielu zdjęć.

Lokalizacja

Z lokalizacjami możesz również podnieść jakość Zdjęcie. Z tego powodu zawsze, gdy uznasz to za stosowne, musisz użyć lokalizacji w swoich historiach. Stosowanie etykiet jest również bardzo przydatne i można z nich korzystać w dowolnym momencie.

dołącz do naszego kanału telegram